• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začaly vašemu dítěti růst zuby dřív než v 5ti měsících?

13. června 2014 
já přišla na první zoubek včera, ale už je celý prožízlý, prostě na nás kouká, malé jsou 3 měsíce a 9 dnů. Byla 2 dny trošku mrzutější, ale né zas tak moc a hled nenapalo mě hledat už tak brzy první zoubek.
14. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my máme zoubek od 13.3.2009, jednička vpravo dole
a malýmu je 7 a půl měsíce :wink:
15. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
many - zatím to nevypadá... :slight_smile: asi bude pauzička :sunglasses:

makulinka , beruš - gratuluji k zoubečkům !!! :wink:
15. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dnada, děkuju :dizzy_face:
15. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dnada díky, dnes se vyklubal i druhý, malinko to asi bolelo :frowning2: , ale nebylo to nějak drastické.
15. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
makulinka - to vám lezou zoubečkové rychleji než nám :slight_smile:
15. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja jsem z toho uz docela nestastna, je to cca dva tydny co se nam prorezali dva spodni zoubky a ja cekala aspon chvilku klidu, ale ono nic - malej breci prakticky porad, pokud ho teda nenosime na rukach, to je spokojeny jak zelva, kadi tez furt a nepomaha ani dieta a zvysenou teplotku mam taky porad, uz to bude 4 tyden, ze by lezli dalsi zuby? mely by ted vrchni jednicky ne? jenze tam ty dasenka vubec natekle nema, spis se mi zda, ze ma vic nabehlejsi spodni dvojky a spicaky, ale to neni mozne, aby lezly driv jak horni jednicky ne?ke vsemu jsme pres tyden prodelali asi nejakou strevni chripku, kdy malej blindil a vyskocila mu vysoka teplota....chjo, koblizci nasi malinci, proc musi ty zubiska tak trapit..... :frowning2:
15. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
scharfinko - ono je celkem fuk,který zoubky lezou dřív a který dýl. U některých miminek se prořežou první třeba horní špičáky a vyjímečně to mohou být i stoličky.FAkt to má každé mimi jiné. A zuby některé lidi jako třeba mě trápí celej život:frowning2:
15. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,měli jste někdo vysokou teplotu když vám lezly zoubky?Naše Lucka měla v sobotu 40st teploty a dnes vůbec nic ani teplota ani jimé příznaky/rýma,kašel/.Ještě nemáme žadný zoubek!
15. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě jsem nenapsala že nechce moc jíst jen kojit a dost často kaká může to být vše k zubům?
15. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
masacek - asi může,ale tak vysoká teplota ,no nevim,to už je dcela dost...a nemá trochu třeba průjem ? mohla by to být i střevní viroza :unamused:
15. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
masacek: ta teplota je moc vysoka na zoubky si myslim, ale jinak ostatni priznaky vypadaji na zoubky. nas taky nechce jist moc lzickou a spis jen z flasky.
15. bře 2009 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
No fakt byla vysoká ale jen jeden den to je zvláštní :unamused: .Uvidím jestli bude mít i dnes večer.
15. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
treba to byla ta 6 nemoc. to je pry vysoka horecka jen jeden den mam pocit. nas malej ma zvysenou teplotu tak kolem 37,2 po odecteni.
15. bře 2009 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnes sem jela do drog. dm koupit sadu zubních kartáčků cca 70,- kč, jsou tam 2 gumové a 1normální, jsou to mini kartáčky pro naše miminka, malá má 3 měsíce v pátek vylezl 1.zoubek a dnes se na svět klube další, masážička gumovým kartáčkem se jí moc líbila, tak to zkuste a uvidíte. větší děti si to určitě podrží samy já vzhledem k věku žmoulám midi kartáček a malá je moc spokojená :grinning:
15. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
makulinka: ta moje priserka si ted neda do pusy ani sahnout. mozna bud rad ze ji rostou tak brzy, a jeste se neumi poradne branit:slight_smile: ja kdyz chci malymu namazat dasne gelem, tak sou to boje a rev. takze mam takovy pocit ze se mi na masaz vyprdne:slight_smile: ale zkusim to:slight_smile:
15. bře 2009 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
maku - ty také máme :grinning: a jelikož je malej už vetší a zkoumálek,tak se mu líbí ten kulatý a okusuje ho tam,kde jednou budou stoličky :wink: vykouklé zoubečky čistím tím gumovým ,ale malej chce sám :grinning: takže dvakrát šmrdnu já a pak okusuje malej :grinning:
15. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dnada - co já bych za to dala, kdyby ho ukusovala, pořád má palec v puse místo dulíku a paleček je celý ohlodovaný od prvních zoubečků, pořád jí ho tam držet nemůžu, ale zatím ty zoubečky zvládá statečně, možná, proto že je ještě ak maličkááááááááá :dizzy_face:
16. bře 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
makulinko - ten paleček bych jí odnaučila co nejdříve :sunglasses: Moje sestřenka si tak dokonale cucala a okusovala palec,že asi v 19ti prodělala plastiku:frowning2: Měla na něm takovou lišej a nehledě na to,že pak prý i rostou křivě zoubky :frowning2: Zkus najít nějaké kousátko co se jí zalíbí,já malému koupila asi 8kousátek,než sem se konečně trefila a líbilo se mu :slight_smile: A to sem na to přišla náhodou u kamarádky,malej tam sebral kamarádky malému kousátko a nedal ho z ruky,tak semnelenila a jela ho koupit a oblíbené je dodnes,i když teď je někde ztracené :frowning2: Nemůžu ho zaboha najít.Naštěstí si oblíbil jiné okusovadla ,tak mě to zas tolik netrápí :wink:
16. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to děkuji za radu, začnu pomalu zkoušet, hračky drží ale né moc dlouho vzhledem k jejímu věku, takže když ji něco spadne tak se ještě čeká než to máma nebo někdo jiný podá. zkoušela jsem jí tam dát i přes paleček ponožku, ale ta se dala ždímat :dizzy_face: , myslela jsem, něco na ptření nehtíků co se dává dětem co si okusují zoubky, ale na to je asi moc maličká. vyzkoušíme kousátka máme dostatek tak začneme střídat.díííky :wink:
16. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
makulinka - no to je horší,ty máš ještě miminečko co tu hračku pustí no :unamused: :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak vás všechny zdravím :grinning:
16. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
many snad to nějak zvládnem, když se narodila byla v poho a palec v puse nepotřebovala, myslím, že začala když je tam začala ty zoubky cítit, to je taky trápení ve 3 měsících zuby :confounded: . Zkoušely jsmesnad všechny druhy dudlíků a pořád to vyplijuje někdy se jí ztoho zvedá žaludek.
16. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to určo hned nějak nevadí ten palec v puse :wink: horší,kdyby ho tam měla rok,.. :grinning: néé :wink: no už si ani nepamatuju,kdy Ladík udržel nějakou hračku,bych musela mrknout do albíčka :wink:
16. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
makulinko - kousátka jí přidržuj,já to dělala také tak a pořád sem vyndavala ručičku malému z pusinky,ze začátku se rozčilovala,le pak to přestal dělat. Teď jak mu vykoukly zoubky,tak taky občas má ruku narvanou v puse a zkoumá zoubečky,dokud necumlá nebo nekouše,tak ho nechám,jakmile začne cumlat nebo kousat,vyndavám mu ji z pusiny a podám kousátko nebo dudlíka,do kterého kouše nebo si ho prohlíží :slight_smile: Máš ještě špuntíka,ale takhle blbý zlozvyk se pak špatně odnaučuje:frowning2: My byli od začátku bezdudlíkový,jak píšeš,i malému se z dudlíku zvedal žaludek,tak ho prostě neměl,až teď když se mu začli klubat zoubky,přišel na to ,k čemu dudlík je,tedy že se dá použít i jinak než ke kousání :grinning: A jinak,dudlík se dá zahodit(odnaučit) ruku nezahodíš:frowning2: A hračku si už brzo v pusině udrží,mezi 3-4tým měsícem to většina miminek v pohodězvládá:wink: Vydrž ,však on zjistí že je spousta jiných věcí lepších ke kousání,i když ruce sou ruce ,no :grinning:

many - asi se nám klube 4tý zub,ta druhá jednička dole,má pěkně vytvarovanou dásničku podle zoubku:wink:
16. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak nam teplotka stale stoupa a zuby nikde, muze byt od zubu i teplota kolem 38 po odectu?
16. bře 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
scharfinka: Také nás teď trápila teplotka pouze jeden den vyskočila na 38,6 po odečtu a 3 dny zvýšená 37,4. Už čekáme na proříznutí druhého zoubku. Malinko již vidím pidi bílý zoubeček, :grinning: tak snad už bude na chvíli pokoj. Měli jsme tu samou teplotu i u prvního zubu. Takže já věřím, že může taková teplota být u některých dětí. Uvidíš, za pár dní bude zub na světě :wink:
16. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
zoubek, no prave ze my meli u prvnich dvou zubu jen lehce zvysenou tak tech 37,2 po odectu...minuly tyden jsme asi prodelali nwejakou virozu ci co kdy mel az 38,6, kajdil a zvracel....nebo to mozna mohlo byt i od tech zubu, pak byl ve ctvrtek jen do 37,5, v patek zas jen lehce zvysena a dneska to bylo tech 38.......a je chudacek takovy uplakany, ruce mam jak opice od toho vecneho noseni..... :frowning2:
16. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
scharfi: také kandíme a zvracíme. Vše co mu strčím do pusi ho okamžitě nakrkává. Ale nic jiného jsem nezpozorovala (rýma, kašel...) tak myslím, že je to od toho zubu.
16. bře 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zoubek:no prave ja na nem tez nic jineho nepozoruju, zadna ryma, zadny kasel....pro jistotu jsem ale rano sla k mudre, prot. jsme kontrolovani jeste kvuliva ledvinkam, nikde na nem nic nenasla-krev i moc dobry....no nicmene se ji nelibily ty prujmy a horecky a nasadila nam atb.....kdyz jsem se ji ptala jestli to nemuze byt od zubu, tak mi rekla, ze nejspis asi ne, ze at je mu co je mu, tak nasadime atb... z cehoz jsem trosku na rozpacich-pokud na nem nic neni, tak k cemu prasky?i kdyz osobne si myslim, ze to budou ty zubiska......dneska v noci skoro nespal chudatko moje male.....
17. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek