• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Změna času. Jak to řešit s dítětem?

29. října 2009 
lyon :grinning: to mas dobre ze te necha dospat... :wink: na mne rval maminko vstavame a opakoval to jak zaseklej gramofon :grinning: takze se nedalo dospavat
27. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme včera usnuli po 21hod a ráno byl prďola vzhůru 5.30 a k tomu se celou noc každou chvilku budil :frowning2:
27. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja som tiež rada, že má nechá dospať, ale to je také dospávanie, že od 6 len ako tak driemem...
ale zas aj to pomôže, lebo ak zavelia, že mama teraz v tomto momente vstaň, tak som taká nemožná a nepoužiteľná, že až... :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja jsem nastvana hned po probuzeni... :grinning: a kdyz me jeste picha do oci tak to uz je na mne moc... :grinning: tak bud rada, ze muzes aspon drimat...:slight_smile:

klematis- tak to ti nezavidim, ale je jeste malej to se spravi... :wink:
27. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
klematis - zdriemni si s ním cez deň, mne sa to málokedy podarí, ale len preto, že ich mám 2 a spia každý v inom čase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nas vcera zaspal o nejakej 20 hod. v noci o jednej uz sa chcel hrat. ale po ignoracii z mojej a manzelovej strany si lahol do postielky a zaspal tak o nejakych 40 minut. No a od 5.00 bol hore a uz sa nedal uspat ani po flaske mlieka. No a zrazu o 6.30 ked vstavame do skolky tak necakane zaspal na pol hodinku .
27. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som z toho posunu casu viac zmetena ako moje dieta............
27. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si zdřímla, ale mám tolik práce (máme koně), že na to nemám čas, takže když usne, tak frčím dělat do stáje a pak honem něco podělat doma :grinning:
27. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moja malá je úplne popletená z toho času, alebo skôr ja :grinning:
V nedeľu o 18-tej som ju dala do postielky, že nech si zdriemne pol hodinku, potom ma napadlo, že už je postarom 19.h a ona už chce spať nočným spánkom, tak som ju rýchlo prezliekla do pyžamka a uložila.Bez kúpania a posledného krmenia...ráno o 6.00 budíček - skoro ma šlak trafil, lebo ja som išla spať o polnoci a to bolo postarom už jedna hodina :frowning2:
A včera večer o 17-tej som ju zas uložila do postieľky a čakala som, že si pospí max hodinku...čakám, čakám...a nič, zobudila sa o 23.00 a teda vôbec nevyzerala na pokračovanie v spánku!!! Tak sme sa najedli, pohrali sa a o jednej zaspali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samozrejme opäť bez kúpania.
Tajne som dúfala, že bude spať aspoň do 11-tej, ale, bohužiaľ, 7.00 budíček :frowning2: O 10.00 spánok, ľahla som si aj aj, že nech sa aspoň trochu vyspím, lenže kým som zaspala, malá Zahradníková sa už zobudila - spala cca 15min :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a dnes sme konečne všetko stihli - kúpanie, krmenie a zaspala o 19.30! Konečne sa vrátila k svojmu obvyklému času, ale to som ju od pol štvrtej držala horko-ťažko pri vedomí!!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my vcera usnuli v 9 a tzo jsem ho musela uspat(snazim se aby usinal sam) a budicek v pul 8 takze parada:slight_smile:
28. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa riadim starym casom, aby v lete mala nechodila spavat o hodinu neskor. Sice rano skor buntosi, ale o to skor si vecer mozem robit. Uvidm ako dlho nam to vydrzi, je este malicka a zo dna na den sa cely rezim moze zmenit.
28. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
klematis, tak to ti veru nezávidím..., kone sú fajn, ale tá robota okolo a domácnosť... a ja sa sťažujem a to máme len 2-izb. byt :grinning:
naši dnes, teda menší o 6:30, je to skôr, ale dalo sa
28. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás posun času v pohodě, šli jsme s malým ven dopol i odpol, a to si pokaždé schrupl, takže toho naspal za den o ho'dku víc než normálně a tak šel i o ho'dku později spát a sám se tak posunul. Takže od dalšího dne už jsme jeli v zajetých kolejích podle nového času.
28. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teď nic moc, malý chce furt usínat jak před tím jenže ted je to v šest a když to přetáhnu tak je unavený až moc..:( ráno se totiž budí kvůli slunce pořád stejně brzo..:( no snad jak bude větší tak to už půjde líp..:slight_smile:
28. říj 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás zlepšení - večer usnul kolem deváté, v noci vzbuzení 2x nebo 3x a ráno jsme vstávali 6.30, tak doufám, že už se to tak nějak ustálí :grinning:
lyongirl, práce je sice dost, ale není to taková hrůza, koně máme jen dva, tak mi to ani nedojde, jenom mi bohužel nezbývá čas na ježdění :slight_smile:
29. říj 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj -t ak asi máme "neseříditelné" dítě. Je mu 11 měsíců a půl - za letního času jsme koupali v 19.00 hodin a kol půl osmé usunl. Vstával v 6.00 či trochu později. Teď ho silou mocí udržím do 18.30 - usne prakticky podobně jako dříve, teda po sedmé. Vstává ovšem spolehlivě v 5.00 hodin. Achjo. Ještě to budem zkoušet, ale vlastně ho obíráme o hodinu. Tu nedospí ani přes den (2x maximálně hodina). Meleri -máme to podobné: jak je u vás? Lepší se to? Máte na to nějaký recept? :wink:
29. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vcera usnul v 9 a v 6 byl vzhuru ale jeste to zalomil skoro do 7... ten budicek snad byl dnes naposledy... :grinning: tak ale uz mam uklizeno a vegetim, zas to ma sve vyhody.. :wink:
29. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš menší včera zaspal medzi 22-22:15, ešte si stále blabotal v mojej posteli a nie a nie ho zalomiť a vstával po 7mej, čo by mi vyhovovalo, ale to večerné zaspávanie mi veru nevyhovuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamilo,

jo tak vstává malý taky dřív! :sweat_smile: ale usíná furt kolem té nynější 6 hodiny...najednu stranu je to fajn, mám pak už klid, tak bych si možná neměla stěžovat...přes den tedkom už moc nespí, včera ráno hodinu a odpolende 20 min...

taky sem ted začala víc uklízet a vařit po večerech, manža není ještě doma z práce tak to stíhám..
29. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne ten posun celkom bodol vecer ide spat o 19 to ho ledva do vtedy udrzim v bdelom stave a vstava o 6:30 - 7:00 a o 9 zase spí tak do 11 potom sa napapa a o 13 znova spí niekedy az do 16:30 niekedy do 15 takze pohoda ja som spokojna a v noci spinka dobre comu som prekvapena kedze pol dna prespinka len som zvedava do kedy mu to vydrzi :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kika zavidim! :wink:
29. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Meleri - tak to je jako u nás. Manžel už kluka asi neuvidí, taky chodí až nejdříve v sedm z práce. Takže jsem celý den na vzbouřence sama.... No uvidím pořád ho budu zkoušet držet. Mámte to fak t podobný - teď mi Martin usnul, ale to je jen na chvilku....přes den tomu už taky moc nedá..... inu Železný muž!.... ale nalomená matka teda.
29. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek