Kabelka nebo batůžek?

teryem
23. črc 2021

Zdravím ženy. Mám strašně důležitý dotaz😇 ne vážně.. Chci si kupovat něco z toho, přemýšlím už dlouho nad batuzkem. Doteď jsem měla kabelky a strašně mě rozcilujou. Mám dvě děti, starší ke mně něco pořád odkládá, chlap ke mně strká mobil a peněženku a na moje věci už jaksi nezbývá místo a miminko, kterému musím nosit všechno ( takže tři děti 😁). Žádný obří kabelky mě neberou, nejsem moc elegantní typ, spíš takovej street. Jenomže než jsem se rozhodla koupit batůžek, zkradly mě názory, že mě někdo vykrade. 🤨 jsem pitval, takže jsem začala přemýšlet a domýšlet a teď se toho fakt obávám, že mi tam někdo hrabne, přece jen kabelku mám většinou u boku, batoh opačně nosit nehodlám 😄 máte s tím některá špatné zkušenosti? Máte batůžek? Poraďte

martt
23. črc 2021

@teryem Já nosím batůžek už několik let je to pro mne pohodlnější hlavně když jdu někam s dětmi. Musím zaťukat ,ze zatím mi tam nikdo nic neukradl. Ale ja tam mam neskutečnej bordel🤣 a peněženku většinou zahrabu pod ten bordel, takže nějaký zloděj by to měl těžký ji na poprvé ukradnout 🤣. Jinak mám zkušenost, že tetě ukradli peněženku i z kabelky, takže si nevyberes. Jedine mít ledvinku.

pajav
23. črc 2021

Já už jenom batůžek :D

piggy123
23. črc 2021

@teryem Já jsem také zastánce batůžků už pár let. Zatím mi nikdo nic neukradl, ale peněženku dávám úplně dospodu pod ostatní věci.

Ale pozor na výběr materiálu! Měla jsem levný tmavě modrý z koženky a popruhy mi v létě, když jsem se potila a nebo když lehce pršelo, barvily oblečení! Potom jsem si pořídila značkový černý Guess a dělá mi to samé! Snad ještě hůř... Stačí maličká kapka vody či potu a už to barví....

Teď mám látkový Desigual a paráda 😎

luhana
23. črc 2021

@teryem
Ja bych rada kabelku, ale je pro me neprakticka. Takze uz nekolik let jsem batuzkar 😊 a je to mnohem pohodlnejsi a narvu tam nakup a vseobecne se tam toho vleze daleko vic nez do kabelky 👍 a nikdo me zatim neokradl 😉

terezia10
23. črc 2021

Ja si koupila kozeny batůžek a top 💗a myslím ze když máš smůlu okradou tě i s kabelkou

cherie24
23. črc 2021

@teryem já mám batůžek Anekke. Mám takový malý, celkem to byla pálka, ale tahám ho všude sebou už skoro 2 roky a drží stále. Dalo by se říct, že ho nosím denně a zatím se mi roztrhla jen jedna kapsa ta látka uvnitř. Z venku žádné známky opotřebení 🙂 Já si s kabelkou neumím představit, obzvlášť s dětma. Hrozně by mě překážela.

te_reza
23. črc 2021

Nosím jen batohy už x let

zelenaesmolda
23. črc 2021

@teryem
Jedine batuzek

drep
23. črc 2021

@teryem já jsem teď pořídila batůžek (na bazaru za 1000 od mé oblíbené ByVeru) a jsem nadšená. Vejde se do něj vše, nebolí z něj záda. Peněženku mám na dně pod tunou kravin, klíče na karabině, mobil v kapse. Ale je fakt, že se nepohybuju v tlačenicích, tu obavu z vykradení jsem taky měla a asi kdybych s ním měla jezdit v mexickém metru, tak si raději vezmu kabelku

ptule
23. črc 2021

Co máme dceru tak jedině batůžek, mám volné ruce a vše důležité na zádech.

atraps
23. črc 2021

@teryem jsem batuzkova, super vec... a stylova ledvinka k tomu. nevim si predstavit, ze bych s dcerkou sla nekam a mela kabelku ...

similenka
23. črc 2021

Holky, a máte tip na pěkný batůžek, aby byl elegantní, aspoň lehce, a zároveň se o něj něco vlezlo? Dík.

teryem
autor
23. črc 2021

Pardon, že reaguji až teď, prázdniny a musím zabavit děti své i děti ostatních 🥵 děkuji za reakce.. Jdu do něj taky! Kabelky už mám plný zuby, nikdy tam nic nenajdu a když tahám kabelku, vajíčko a ještě tašku ke kočárku, nějakej nákup, jsem ko.. Akorát teď přemýšlím, jestli ten co mám vybranej nebude pouštět tu barvu, nad tím jsem nepřemýšlela 🤔

piggy123
23. črc 2021

@teryem Hele, normálně si namoč vodou papírový kapesník a přejeď po popruhu.... Viz. foto, co mi dělá ten můj Guess, i když jsem celý batoh už x krát zkoušela všemožně omývat, aby to přestalo pouštět... Pouští to pořád a okamžitě s jakýmkoliv kontaktem s vodou. Buď to zkus nějak nenápadně v obchodě, a nebo to potom reklamuj... Já už bohužel reklamovat nemůžu... To taky není něco, čeho si člověk všimne hned....