Podprsenka Pepco. Najde se dobrá duše, která koupí a pošle?

janinaklinku
5. srp 2021

Zdravím holky, u nás v pepcu jsem sehnala super podprsenku, jen už neměli černou v té správné velikosti. Našla by se mezi vámi dobrá duše, která by se mi koukla při běžném nákupu v pepcu jestli jí nebudou mít a dvě mi koupila?
Jedná se o velikost s/m černá, cena 90 Kč, samozřejmě zaplatím poštu a náklady 🙂 přidala jsem fotky, abyste věděli kdyžtak

hanyzka11
6. srp 2021

Ahoj, dnes zrovna asi půjdu. Tak se podívám. Mám kdyžtak rovnou vzít? A co když budou mít jen jednu? 😉

makovice88
6. srp 2021

Taky se dnes chystam na nakupy. Aby se ti jich tu neseslo vice. 😁

janinaklinku
autor
6. srp 2021

@hanyzka11 i jedna by stačila 🙂 moc děkuji, že se mi podíváš 🙂 a kdyby náhodou tak vezmi, všechno platím 🙂

janinaklinku
autor
6. srp 2021

@makovice88 padnoucích podprsenek není nikdy dost 😀

makovice88
6. srp 2021

@janinaklinku Ok, tak ja se po ni podivam. 👍

janinaklinku
autor
6. srp 2021

@makovice88 děkuju 🙂

hanyzka11
6. srp 2021

Tak u nás bohužel nic.

janinaklinku
autor
6. srp 2021

@hanyzka11 nevadí, ale moc děkuju, že jsi se podívala 🙂

makovice88
6. srp 2021

U nas take nic..☹️ Meli jen tu vinovou..

janinaklinku
autor
6. srp 2021

@makovice88 co se dá dělat, ale moc děkuju, že jsi se podívala 🙂

makovice88
6. srp 2021

@janinaklinku No nemas vubec zac. Vim jake to je, kdyz clovek konecne najde tu SVOU podprdu a ma jich malo 😂 Jeste tu mame dalsi 3 Pepca, jen to jedno se rekonstruuje, tak se o vikendu muzu podivat do jednoho z nich.

janinaklinku
autor
6. srp 2021

@makovice88 ale ne, přece nebudeš kvůli mě obíhat celé město. Třeba u nás příští týden doplní zásoby, nebo hold budu hledat nějakou jinou padnoucí. Asi mám moc náročné poprsí 😀

makovice88
6. srp 2021

@janinaklinku Mam cestu do hrackarstvi a Pepco je hned vedle 😉 Za podivani nic nedam.

janinaklinku
autor
6. srp 2021

@makovice88 Ty jsi zlatá 🙂

2hanah
6. srp 2021

Taky u nás v Olomouci mrknu.

janinaklinku
autor
6. srp 2021

@2hanah Děkuju 🙂

janinaklinku
autor
6. srp 2021

Holky změna, už je mám 🥳 moc vám děkuju, že jste mi chtěli pomoct, jste zlatíčka 😊