• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Syn se najednou nechce koupat. Jak ho to zas naučit?

15. dubna 2009 
Ahoj, malý se vždy rád koupal jak ve vaně, tak v bazénku a teď je úplně mimo-hrozný řev, když mu do vody strčíme jen nohu, nevím čím to a jak ho to zas naučit..
13. dub 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
13. dub 2009 v 18:19 • lucicineccka
vefa a kolik mu je??
13. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
má 1,5 roku a začlo to tím, že si nechtěl umývat vlasy, a teď už ani koupat či sprchovat :cry:
14. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás koupání v pohodě.. ale hodně maminek říkalo že kolem toho roku a půl děti přestávají spolupracovat s koupáním a někdy i na plavču... držím palečky ať se to brzy upraví :slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my to meli take,tak asi dva mesice.Byla to hruza ale uz je to zase dobry.Koupila jsem bublyfuk alodicku.To pomohlo.Vydrz a pevne nervy prejem.
14. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nechce do vany,a to ju miloval,vetsinou rval kdyz sel z vody..jednou sem napustila asi trosku chladnejsi vodu a od te doby se mu tam nechce,zadny hysteraky ale taky zadna spoluprace,nebo radost z vody,spis strach. zkousime kelimky prelivat vodu atd,ale zatim nic moc..jak chci umyt vlasky,tak je konec..to musim vzdy az tesne predtim nez ho rvouciho vytahnu..;)
14. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám se občas stane, že se mladší Markétka nechce koupat, ale je to většinou tím, že je už unavená.... když však vidí ve vaně starší ségru, únava jde stranou a chce do vody.... :sweat_smile:
Tak držím palečky, ať toto období rychle překonáte :wink:
14. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme meli obdobi, ze moc nechtela do vany, ale z niceho nic zacala vodu opet milovat. Drzim pesti at se vam to taky zlepsi!
14. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dík, zkusím mu nějaké nové hračky do vody nebo snad jak bude počasí, ho to zas chytne do bazénku, doufám :confounded:
15. dub 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vefa, mě to malej taky jednou začal dělat, tak sem si vždy vlezla do vany s ním. A bezva, za pár dní už mu to nepřišlo. Zkus to :slight_smile:
15. dub 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek