Zkrácené pedagogické minimum. Studujete nebo jste studovaly?

makousek007
25. říj 2019

Ahoj, prosím je tu někdo kdo studuje nebo studoval pedagogické minimum?

dura175
27. říj 2019

@makousek007 Studovala jsem doplňující pedagogické studium pro výuku na střední škole. Napiš, co konkrétního tě zajímá?

zelenaesmolda
27. říj 2019

@makousek007
nebylo to pedagogicke minimum jenom na prechodne obdobi a ted musi mit vsichni ucitele klasicky pajdak?

dor
27. říj 2019
dor
27. říj 2019

@makousek007 dělám momentálně doplňující pedagogickéstudium pro výuku odborných předmětů pro výuku na střední škole. Sice to prozatím nepotřebuji, ale chci mít v ruce ten papír. Co bys potřebovala?

dor
27. říj 2019

@dura175 pro výuku všeobecných nebo odborných předmětů? Já mám ty odborné. Víc by se mi hodily ty všeobecné, ale to bylo v nabídce za trojnásobnou cenu, tak jsem do toho nešla. Zajímalo by mě, jestli pak ředitel školy nedělá problémy, když bych chtěla s tím mým minimem jít učit matematiku na gymnáziu. Docent, který nám vede jeden předmět říká, že je to takové na hraně, že když není ředitel debil, tak mě přijme, ale zkrátka že účel toho mého minima je spíše výuka na odborných středních školách. No, říkám si, lepší nějaký papír, než žádný. A navíc mi studium hradí zaměstnavatel a mám to přes ulici 🙂

andelka
27. říj 2019

Dělala jsem před 10 lety. Mám pro všeobecné předměty 2 stupeň ZŠ a SŠ. Původně jsem historik. Ale zatím jsem to v praxi nevyužila. Možná po poslední RD. Je fakt,že záleží na řediteli. Učitelů matematiky je málo,takže to nemusí být problém.

dura175
27. říj 2019

@dor Bylo to pro výuku odborných předmětů. Ale jestli tě přijmou na výuku matematiky fakt záleží na konkrétní škole a jejím řediteli.