Babio mlieko. Máte skúsenosť?

evaviki
15. kvě 2009

Ahojky,mate niekto skusenosti s tymto um? Ja prikrmujem iba vecer, uz som vyskusala Bebu, nutrilon obycajny, comfort, HA a maly ma stale problemy s bruskom...Tak chcem skusit Babio...

soanpe
15. kvě 2009

Ahoj
my měly nejlpší zkušenost s Babylove z DM ale pak se malá osipala a přešly jsme na HA Sunar. Stejně se osypala, tak dáváme zase obyč. Asi alergie na oliv.olej, kterým jsem ji mazala.
Nutrilon nám dělal taky paseku s bříškem.Beba dobrý, ale pila ji jen v noci,protože se mi zdála dost sladká a Sofi ji přes den ani nepolkla 😀
Takže u nás se střídá Sunar a Babylove , ted je v bio kvalitě

soanpe
15. kvě 2009

Ahoj
my měly nejlpší zkušenost s Babylove z DM ale pak se malá osipala a přešly jsme na HA Sunar. Stejně se osypala, tak dáváme zase obyč. Asi alergie na oliv.olej, kterým jsem ji mazala.
Nutrilon nám dělal taky paseku s bříškem.Beba dobrý, ale pila ji jen v noci,protože se mi zdála dost sladká a Sofi ji přes den ani nepolkla 😀
Takže u nás se střídá Sunar a Babylove , ted je v bio kvalitě

jo to babio mě taky zajímá. Našla jsem to na netu apodle popisu to nevypadá zle.
Naše malá po měsíci začne každý mlíko plivat, tak snad přístí měsíc ho prubneme 😀

evaviki
autor
15. kvě 2009

Ja sunaru nejak neverim 😖 Ale babylove som este neskusala, ak nebude dobre babio, tak skusim hipp a potom asi babylove.. Akurat ma stve, ze podla dr. trva brusku 3 tyzdne, kym si zvykne na nove mlieko. Ale ak je dobre, tak by mal byt rozdiel vidiet hned, no nie? (napr. ze mi v noci po nom nebude plakat)

soanpe
15. kvě 2009

po hippu se mi Sofi ne pozvracela, ale přímo poblila 😝 chudinka a blinkala hned po první dávce celý den

babylove vůbec nepění,takže by nemělo dadýmat
sunar pění,ale Sofinka umí hezky prdět 😀 a tráví ho dobře,takže no prol. Jinak my od 1měs.sypeme do mlíka lacidofila nemáme problém. Spíš chutové bunky si zahrávají.

Mně dr, říká, pokud prospíváte, tak nic neřešte. Nechutná ji to, tak dejte tamto. Však jí neotrávíte... 😀

garfie
15. kvě 2009

babio je myslim fajn, jen pozor, nevyrabi se HA, takze pokud pouzivate hypoalergenni UM, tak bych to radeji nezkousela.

evaviki
autor
15. kvě 2009

Garfie, HA my odporucila dr. iba kvoli tomu, ze bol maly nedonoseny.. Ale teraz uz ma 5,8 kg a 4,5 mesiaca.. Takze by sme kludne mohli pouzivat aj normal mlieko.. Len ho z kazdeho zapeka..
Babylove nepeni?? Tak to je super, pretoze nutrilon peni (teda HA nie, ale ten normalny som nechavala aspon 15 minut odstat..)

garfie
15. kvě 2009

jasan, tak pak to zkus, jak pise soanpe, urcite mu neublizis, chce to jen zkouset co vam nejvic vyhovuje.

evaviki
autor
15. kvě 2009

Tak som babio dnes nikde v okoli nezohnala, budem musiet objednat cez net. ale kupila som babylove, to je tiez bio, tak uvidime. a pre istotu este hipp, keby mu z tohto bolo blbo..

soanpe
15. kvě 2009

evaviki
pak dej vědět, jak vám vyhovuje 😉