• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

17. března 2015 
gabco, jj, je to pro míma od 4 měsíců. Právě je tam napsaný, že to pomáhá strávit první příkrmy. Nám to teda pomohlo. :wink:
13. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dostaly dnes od doktora njákou glujkozovou šťávu ,máme to papat denně ,já asi příští týden zkusim jen na ochutnání
13. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tu glukozu jako na kakání? nebo na co? :confused:
13. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,sem blbe a neumím číst :sweat_smile: jmenuje se to lactulose al sirup a je tam fruktoza,laktoza a galaktoza :sweat_smile: omlouvám se
Je to taky proti zácpě i pro malý děti
Luci prosímtě kdy ty jsi začla dávat příkrmy?
13. bře 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháááá, tak to bude něco podobnýho jako ten Probian asi :wink:

Já sem začla dávat příkrmy, když byly Anetce 4 měsíce a jeden den. Hned dostala mrkev :wink:
13. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,uf jsem si myslela,že jsem jediná kdo má tohle v plánu :sweat_smile: už mám zásobovanou ledničku,mrvičkou,mrkevjablko,mrkevbrambor,mrkevrýže,brokolice :wink: :grinning:
13. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme začaly s příkrmy v sobotu to bylo malé 6 měsíců jsme na skleničkách od Hami.Vyzkoušely jsme mrkev,brokolici a špenát s bramborem spapká půl skleničky a pak se třepe na mlíčko,vypije 90ml,jsme na Nutrilonu extra1 a ted přecházíme na 2.Na noc dávám Nutrilon Good night ale malá se budí stejně jako při kaši.Máte někdo zkušenost s Good night??
13. bře 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a po zavedení příkrmů Vám začali miminka spinkat dýl v noci?
14. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabco, mě začla Anetka líp spinkat když sme najely na kaši večer. to spala i 12 hodin :sweat_smile: ale pak sme ji vysadily, pže zas měla problémy s kakáním a stejně spí těch 12 hodin, tak nevím :sweat_smile: řekla bych, že už je to spíš tím, že má nějakej režim a není zvyklá v noci jíst :wink:
14. bře 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - já dala kaši večer 2x a měla po ní bolení tak jí nedávám. Asi byla moc těžká do bříška nebo nevim. Dávám jí přes den to líp tráví. V noci se budí pravdelně 2x na papání a 1x čajík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabco, já to právě střídám. Pár dní ji nedám a pak zas jednou jo, aby jí to bříško nebolelo :wink: ale i bez ní spí celou noc, max jednou podám dudlík :wink:
14. bře 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ještě dotaz,ten nutráč 2 se dává až příkrm plně nahradí to jedno mlíčko? Sem z toho dost zmatená :sweat_smile: a jak se vlastně pak dál pokračuje,já vám že nejdřív trošku zeleniny,dáváat to samý 3dny a pak se může přidat další druh. Až bude zvládat zeleninku tak pak může masozeleninový příkrm a pak ovoce ,ale kdy se má začít dávat příkrm třeba mísyto sváči nebo večeře :confused:
14. bře 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, já dávám jeden druh zeleniny 3 dny a když není žádná reakce, tak pak dám jinou zeleninu. asi za měsíc, jak vyzkoušíš všechnu zeleninu začneš dávat ovoce místo dopolední nebo odpolední sváči :wink: Ikdyž Anetka sní celou skleničk, tak jí stejně ještě dávám trochu nutráče, ona je žrout a nestačí jí to :grinning: Jo a jak píšeš tak až vyzkoušíš zeleninu, tak začít dávat maso :wink: my začnem s masem zítra :slight_smile:
mrkni sem, je to tam dobře rozepsaný http://www.kojeni.net/prikrmy.php

s tím nutroušem, my sme zatím pořád na 1 :wink: a na 2 se zatím nechystám, asi až se nahradí 2 mlíka příkrmem :wink: a siss mi psala, že to stačí klidně až od 8. měsíce, prej dokud jim stačí 1, tak se nemusí dávat 2 :wink:
14. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,díky moc,konečně v tom mám jasno :slight_smile:
14. bře 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsemzkusila mrkvičku a zatím dobrý :sweat_smile: ještě mě seřvala když sem ji to vzala :grinning: akorát doufám,že to že jsem začala 4 dny před tak že ji to neublíží :confused:
luci rosímtě jak se má pak zvyšovat množství? já dala 2lžičky,ale Klaud by klidně jedla dál,to sem se ale bála
15. bře 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, já sem nejdřív začla pár lžičkama, druhej den už snědla půl skleničky a 3.den snědla celou :wink: Ale třeba brokolici sem jí dala už první den půl skleničky a druhej den už snědla celou :wink: sem to zas tak nedodržovala :sweat_smile:
16. bře 2008 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky,tak to jsem zvědavá kolik toho malá sní dneska,začla my jíst míň nutrouše tak jí to asi víc zasicuje :confused: :sweat_smile:
Ty jo teď se manžovy natahuje po plněný bagetě :grinning: :grinning: náš malej žroutík no
16. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my máme taky žrouta. Anetka sní zeleninky celou sklenici a pak se ještě dojí 100 Nutráče :sweat_smile: ale ona je ta zelenina míň kalorická :sweat_smile:
16. bře 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..prosím nemáte některá zkušenost s tím, že vám mimi nezvládlo přechod z Nutrilonu HA na Nutrilon 2? Jáchymek má po něm děsný průjmy..nejprve měl nějakou střevní virozu a tak jsme začali dávat Nutrilon Low Lactos..no jo jenže je to už skoro 2měsíce a on nezvládá normální Nutrilon...uf :unamused:
16. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky závidím takový super jedlíky. Já musím do malé pořád něco tlačit, aby vůbec něco zblazla. A s mlíkem je to úplná katastrofa.
16. bře 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak dneska půl skleničky a 100ml nutráče :slight_smile: a to od rána papá 160ky :slight_smile:
Iza to je mi ho moc líto :frowning2: my mývaly ze začátku ha a pak jsem zkusila obyč a už sme u něj zůstaly
16. bře 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute maminy,

Prosím vás o radu.My papkáme komfort.Malý má pořád tmavou stolici a celkem tuhou.Nemůže se sám vykakat.Tak jsme zkusily nutrlion ale obyč ten zelený a stolice byla světlá a možná by to časem i sám vytlačil,ale pořád ublinkával šťávy s kouskama mlíčka.Tak jsme se vrátily na komfort,ale musíme přejíd na něco jiného.Kvůli té stolici.Nevíte o něčem????
16. bře 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi,my jsme teď mělytaky zácpu,prý je to u um normální ,ale mžná bych se raši poradil doktorem :confused:
16. bře 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko, co zkusit jiný mlíčko? my jsme po N měli zácpu a po Bebě Ondra kakal normálně :wink:
16. bře 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, pomalu malého odstavuji a zajímalo by mě, zda jako UM může pít pouze Nutrilon good night (jiný mu nechutná), anebo se tento musí kombinovat s jiným nutrilonem??
16. bře 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomf, nejsem odborník, ale myslím si, že good night je určen na noc a tudíž jako celodenní není vhodný. Určitě bude více zahuštěný. Zkoušela jsi Nutr. Forte?
16. bře 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je Klaudinka šikovná, že jí tak chutná :dizzy_face: My zítra poprvý zkusíme masíčko a už pěkně jí i ke svačině ovoce :dizzy_face: s jídlem u nás asi problém nebude :grinning:

abi, my sme právě kvůli zácpě přešli na Comfort a pomohl nám, takže neporadím :unamused: ale občas jí přidám do čajíku Probian a po tom jí to jde úplně v pohodě :wink:
16. bře 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,no akorát sme opět měli problém s kakáním,ale daly jsme ten sirup id dr,trošku víc(on řekl v případě potřeby klidně zdvojnásobyt dávku) a už to šlo do kalhot :slight_smile: takže zítra opět mrkev a pak asi zkusím brokolici :slight_smile:
16. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomfrita : určo není vhodný jako výživa přes celý den..je určen na zasycení na noc
17. bře 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já myslím, že se to časem srovná. My s tím měly fakt hodně problémy a už to zvládá sama :wink: Jen nedávám na noc kaši, po ní to bylo vždycky horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a brokolice Anetce chutnala úplně nejvíc :slight_smile:
17. bře 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek