• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

17. března 2015 
no...kdyby se tady naslo vic lidi ja sem si zalozila tema na prikrmy ze sklenicek a uz mi tam zacly radit a admin mi to zamknul tak zase vim prd...tak nic poradim si sama ze...
7. dub 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mrkni do toho začínáme s příkrmy... co naděláš
7. dub 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denousek mě řekla dr.,že mám začít s příkrmama a začít dávat Nutráč2,ale prý ať v klidu doděláme 1 co ještě máme doma,že můžeme přestoupit klidně až za měsíc. My už týden papáme první lžičku a malý to docela šmakuje :slight_smile:
7. dub 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabco a tobě neřekla dr.že už mužete příkrmy??Já jsem si myslela,že příkrmy začínají už od toho 5měsíce :slight_smile:
7. dub 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A záleží na váze mimča abyse mohli dávat příkrmy??
7. dub 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si to taky myslela, ale řekla, že začneme až od 6. měsíce... :confounded:
7. dub 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekkra jAK to teda davas??misto obeda mrkvicku??a pak treba zapit jeste nutrosem??
7. dub 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivu,já se třeba dr ani neptala :sweat_smile: :sweat_smile: prostě malá měla už zájem o naše jídlo,vypila přes litr um a pořád se budila dřív a dřív až z toho měla zácpu,tak jsm zkusila trošku mrkve a jí to chutnalo a teď jsme bez jakývkoliv problémů :slight_smile:
7. dub 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mrkvicka vitezi dyt to rikam :grinning:
7. dub 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni,můžeš klidně zkusit i brokolici :wink:
7. dub 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mrkvicku,pak kvetak a pa brokolici a mam mu to davat treba 2dny mrkev pak 2dny kvetak atd??nebo 1 den...
7. dub 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lepší je dávat 3 dny a pak zkusit novej,jinak je možný že po mrkvičce může mít zácpu,záleží na mimi,nám to třeba pomohlo,ale jiný po tom můžou mít zácpu a na květák bacha,je celkem nedýmavej
7. dub 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee to teda bude....no uvidime malej nemel nikdy zadny boleni atd tak uvidime jak na to bude reagovat ...snad dobre
7. dub 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně pokud bude mýt problém tak to pckovy už radši nedávej :wink: ,ale máte celkem ještě čas ,mě třeba na nutrilon lince řekli že jsem začla brzo :confounded:
7. dub 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já dávala první dva dny mrkev, pak brokolici, obojí v pohodě a dneska jsme zkusily špenát s bramborem. Tak uvidíme. A vždycky jí dám k tomu ještě nutráč. Květák asi riskovat nebudu,to by asi nedopadlo dobře.
7. dub 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zacnu mrkvi a pak kvetak a pak spenat s barmborem :slight_smile:
7. dub 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé pekk,tebe jsem ctěla vidět,prosímtě dáváš už tu 2? my začly dnes,ale je tam psáno,že jen 120ml 6x denně a to malá v žádném případě nedá,poslední dobou mlíku moc nedá :unamused:
7. dub 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky vypijem mlicka nejak min...ale zase chce castejc ale ted se mi zda ze uz se to srovnava
7. dub 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny,my toho před příkrmama zbaštily strašně moc :unamused:
7. dub 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..ja pockam nanejvys 3 tydny a jdu do toho !
7. dub 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny pokud se oba cítíte tak proč ne :wink:
7. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, my ještě 2 nedáváme,mám ještě asi 3 plechovky 1,tak až to sděláme :slight_smile: To nevadí,že tolik nespapá. Třeba jí to stačí :wink:
To my máme doma taky otesánka,tak jsem zvědavá,jestli se to zlepší až najedeme na 2.
7. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak je dneska....holky kolik vam spapaji mimca na jeden zatah mlicko??muj Vojta nanejvys tak 150 ale vetsinou pres den 100 a po 3 hodinach,zda se mi malo ..
8. dub 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono taky záleží kolik měříte a tak, nekdo neni obr. My oba merime hodně - já 176 cm a MM pres 190 cm... no takže xenuš í tu 150 ml od 3 mesicu a od ty doby davku nezvysila, naopak malinko snizuje.
8. dub 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam 167 a MM 177 ..takze tak nejak normal...no dr rika ze pribira tak akorat tak snad je to dobre....
za chvili budem prestupovat na nutros 2 slysela jsme ze jak se prestoupi tak ze se u nej uz maji davat i prikrmy...
8. dub 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jíme přesně 6 dávek,ona si říká ještě večer :grinning:
Jinak my před příkrmama jely na 180ml :confounded: teď jen 120-150
Deni,pokud budeš mít pak ještě zásobu 1 tak ji klidně spotřebuj :wink:
JInak u nás sem zvědavá,já 158,manžel 192 :grinning: třeba bude malá normální :grinning:
8. dub 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Potřebuji poradit.Malé jsem musela dát už dnešní večer nutrilon,ale měli jsme ho otevřený už i předtím,ale to jsem spíš zkoušela,ale nechtěla ho a pak nechala pořádně zalepit sáček a teď nevím,kdy to bylo naposled a na obalu se píše,že se musí do 4týdnů vypotřebovat,tak teď nevím,proč tomu tak je a jestli Eli neublížím.Nevíte proč se musí do 4 týdnů vypotřebovat a dále nepoužívat??!!
10. dub 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jandalinko,my nitrilon dáváme pořád a vydrží dlouho i po otevření.My máme na obalu,že ho máme spotřebovat do příštího roku,takže do měsíce určitě ne.Vždyt mi ho papáme skoro měsíc a vše dobrý :slight_smile:
10. dub 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se tam pise ze po otevreni spotrebovat a je to ta jednoduse-aby prodali :sweat_smile:
10. dub 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím bohužel neporadím my máme velké balení ani ne na týden :sweat_smile:
10. dub 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek