Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

monik111
16. srp 2007

Ahoj,
nevím jestli je tu téma na toto téma 🙂
Ale jelikož už nekojím,tak mě zajímáji vaše zkušenosti.Ukončily jsme 4měsíc a proto nám mudra řekla,že mamé přejít z Nutrilonu 1 na 2. A já mam obavy aby to pro Verču nebyla moc veliká změna.Tak se chci optat jaké s tím máte zkušenosti.A jak to vaše mimča snášely-ten přechod a tak.
Moc díky za rady 🙂 🙂

denousek
7. dub 2008

no...kdyby se tady naslo vic lidi ja sem si zalozila tema na prikrmy ze sklenicek a uz mi tam zacly radit a admin mi to zamknul tak zase vim prd...tak nic poradim si sama ze...

gabca1
7. dub 2008

tak mrkni do toho začínáme s příkrmy... co naděláš

pekkra
7. dub 2008

Denousek mě řekla dr.,že mám začít s příkrmama a začít dávat Nutráč2,ale prý ať v klidu doděláme 1 co ještě máme doma,že můžeme přestoupit klidně až za měsíc. My už týden papáme první lžičku a malý to docela šmakuje 🙂

ivulinda
7. dub 2008

gabco a tobě neřekla dr.že už mužete příkrmy??Já jsem si myslela,že příkrmy začínají už od toho 5měsíce 🙂

ivulinda
7. dub 2008

A záleží na váze mimča abyse mohli dávat příkrmy??

gabca1
7. dub 2008

Já jsem si to taky myslela, ale řekla, že začneme až od 6. měsíce... 😖

denousek
7. dub 2008

pekkra jAK to teda davas??misto obeda mrkvicku??a pak treba zapit jeste nutrosem??

lenkazdenek
7. dub 2008

Ivu,já se třeba dr ani neptala 😅 😅 prostě malá měla už zájem o naše jídlo,vypila přes litr um a pořád se budila dřív a dřív až z toho měla zácpu,tak jsm zkusila trošku mrkve a jí to chutnalo a teď jsme bez jakývkoliv problémů 🙂

denousek
7. dub 2008

no mrkvicka vitezi dyt to rikam 😀

lenkazdenek
7. dub 2008

deni,můžeš klidně zkusit i brokolici 😉

denousek
7. dub 2008

jo mrkvicku,pak kvetak a pa brokolici a mam mu to davat treba 2dny mrkev pak 2dny kvetak atd??nebo 1 den...

lenkazdenek
7. dub 2008

lepší je dávat 3 dny a pak zkusit novej,jinak je možný že po mrkvičce může mít zácpu,záleží na mimi,nám to třeba pomohlo,ale jiný po tom můžou mít zácpu a na květák bacha,je celkem nedýmavej

denousek
7. dub 2008

jee to teda bude....no uvidime malej nemel nikdy zadny boleni atd tak uvidime jak na to bude reagovat ...snad dobre

lenkazdenek
7. dub 2008

každopádně pokud bude mýt problém tak to pckovy už radši nedávej 😉 ,ale máte celkem ještě čas ,mě třeba na nutrilon lince řekli že jsem začla brzo 😖

pekkra
7. dub 2008

No já dávala první dva dny mrkev, pak brokolici, obojí v pohodě a dneska jsme zkusily špenát s bramborem. Tak uvidíme. A vždycky jí dám k tomu ještě nutráč. Květák asi riskovat nebudu,to by asi nedopadlo dobře.

denousek
7. dub 2008

ja zacnu mrkvi a pak kvetak a pak spenat s barmborem 🙂

lenkazdenek
7. dub 2008

jé pekk,tebe jsem ctěla vidět,prosímtě dáváš už tu 2? my začly dnes,ale je tam psáno,že jen 120ml 6x denně a to malá v žádném případě nedá,poslední dobou mlíku moc nedá 😒

denousek
7. dub 2008

my taky vypijem mlicka nejak min...ale zase chce castejc ale ted se mi zda ze uz se to srovnava

lenkazdenek
7. dub 2008

deny,my toho před příkrmama zbaštily strašně moc 😒

denousek
7. dub 2008

no..ja pockam nanejvys 3 tydny a jdu do toho !

lenkazdenek
7. dub 2008

deny pokud se oba cítíte tak proč ne 😉

pekkra
7. dub 2008

Ahoj Leni, my ještě 2 nedáváme,mám ještě asi 3 plechovky 1,tak až to sděláme 🙂 To nevadí,že tolik nespapá. Třeba jí to stačí 😉
To my máme doma taky otesánka,tak jsem zvědavá,jestli se to zlepší až najedeme na 2.

denousek
8. dub 2008

ahoj holky tak jak je dneska....holky kolik vam spapaji mimca na jeden zatah mlicko??muj Vojta nanejvys tak 150 ale vetsinou pres den 100 a po 3 hodinach,zda se mi malo ..

bramburka
8. dub 2008

tak ono taky záleží kolik měříte a tak, nekdo neni obr. My oba merime hodně - já 176 cm a MM pres 190 cm... no takže xenuš í tu 150 ml od 3 mesicu a od ty doby davku nezvysila, naopak malinko snizuje.

denousek
8. dub 2008

ja mam 167 a MM 177 ..takze tak nejak normal...no dr rika ze pribira tak akorat tak snad je to dobre....
za chvili budem prestupovat na nutros 2 slysela jsme ze jak se prestoupi tak ze se u nej uz maji davat i prikrmy...

lenkazdenek
8. dub 2008

Tak holky jíme přesně 6 dávek,ona si říká ještě večer 😀
Jinak my před příkrmama jely na 180ml 😖 teď jen 120-150
Deni,pokud budeš mít pak ještě zásobu 1 tak ji klidně spotřebuj 😉
JInak u nás sem zvědavá,já 158,manžel 192 😀 třeba bude malá normální 😀

jandalinka
10. dub 2008

Ahoj.Potřebuji poradit.Malé jsem musela dát už dnešní večer nutrilon,ale měli jsme ho otevřený už i předtím,ale to jsem spíš zkoušela,ale nechtěla ho a pak nechala pořádně zalepit sáček a teď nevím,kdy to bylo naposled a na obalu se píše,že se musí do 4týdnů vypotřebovat,tak teď nevím,proč tomu tak je a jestli Eli neublížím.Nevíte proč se musí do 4 týdnů vypotřebovat a dále nepoužívat??!!

ivulinda
10. dub 2008

ahoj jandalinko,my nitrilon dáváme pořád a vydrží dlouho i po otevření.My máme na obalu,že ho máme spotřebovat do příštího roku,takže do měsíce určitě ne.Vždyt mi ho papáme skoro měsíc a vše dobrý 🙂

denousek
10. dub 2008

to se tam pise ze po otevreni spotrebovat a je to ta jednoduse-aby prodali 😅

lenkazdenek
10. dub 2008

Tak s tím bohužel neporadím my máme velké balení ani ne na týden 😅