Jak mimča snášely přechod z Nutrilonu 1 na 2?

monik111
16. srp 2007

Ahoj,
nevím jestli je tu téma na toto téma 🙂
Ale jelikož už nekojím,tak mě zajímáji vaše zkušenosti.Ukončily jsme 4měsíc a proto nám mudra řekla,že mamé přejít z Nutrilonu 1 na 2. A já mam obavy aby to pro Verču nebyla moc veliká změna.Tak se chci optat jaké s tím máte zkušenosti.A jak to vaše mimča snášely-ten přechod a tak.
Moc díky za rady 🙂 🙂

sisstin
27. kvě 2008

caira: my jsme měli dozelena..ted z příkrmů podle toho, co jedl zrovna 😅

mondour: ahojky..to utratíš tisíce co

mondour
27. kvě 2008

No mame krabici pro obe na tyden.Vyjde na 340,- ale nic jineho nezbyva.Ztratila jsem mleko hned tyden po porodu.Byla jsem totiz na cisari z duvodu infekce v krvi a hned druhy den jsem sla pod nuz znovu protoze mi praskla deloha a nejaka cevka v brise

ivulinda
27. kvě 2008

caira jo je na UM od začátku a neměla zelenou stolici,spíše žlutou.tak nevím,ale to je jedno 🙂

mondour
27. kvě 2008

Mi mame po Nutrilonu taky zelenou stolici obe.

sisstin
27. kvě 2008

mondour: tak to ujde...my jsme na comfortu..a měl to tak na ani ne tři dny, když byl jenom na mlíku..a 400g stojí 239..takže jsem utratila i 3tis. měsíčně za Nutráč 😅 ted už mín, ale zas to utratim za skleničky..takže to je prašt jak uhod 😅

mondour
27. kvě 2008

Mi jsme na tom nutrilonu 1 jak tam pisou jako nahrada po materskem mleku,protoze jsou nedonosene.Rodila jsem ve 33tt.
Zatim vypijou 60ml kazda tak to jde ale obcas Melisska vypije i 100ml.Takze tak 1500-1700mesicne

sisstin
27. kvě 2008

mondour: ještě je Nutrilon Nenatal pro ty předčasný 😉

mondour
27. kvě 2008

Je to sila s dvojcatkama hlavne financne,ale jsou vymodlene po IVF tak to tak i bereme.
Hlavne pleny a jidlo to je darda 😀 .
Dupacky ktere jsem jim koupila kdyz byly holky jeste v nemocnici uz jim nejsou takze sila a to jsou doma 9ty den. 🙂

ivulinda
27. kvě 2008

sistin to jsme měli my ten Nutrilon nenatal za začátku

ivulinda
27. kvě 2008

malá byla taky malinkatá

mondour
27. kvě 2008

sisstin:Diky moc za radu.V porodnici nam totiz rekli ze jsou na strave Beba pro nedonosence a neda se nikde sehnat.Myslis ze to sezenu v lekarne?

sisstin
27. kvě 2008

mondour:jj..a je i na netu.. www.mojedite.cz a klikni na obchůdek..ale ten je ještě dražší jak ten comfort teda 😖

ivulinda
27. kvě 2008

mondur a co teda dáváš svým dětem?nějak mi to uniklo

mondour
27. kvě 2008

Sisstin:Diky moc urcite na tu stranku mrknu.

mondour
27. kvě 2008

Ivulinda:Davam jim Nutrilon1.Je to zelena krabice.Pry to nahrazuje materske mleko

ivulinda
27. kvě 2008

jj já vím máme to taky doma.a ty jim nemusíš dávat ten Nutrilon nenatal?

mondour
27. kvě 2008

Ivulinda:Holkam je teprve mesic tak nam doktorka rekla ze tohle bude pro ne nejlepsi.Ale asi budu muset koupit neco silnejsiho na vecer,obcas se mi budi v noci po dvou hodinach nebo i pres den jim to nestaci.Ale je zajimave ze jen nekdy

mondour
27. kvě 2008

Ivulinda:Ani jsem o nem nevedela.Hned zitra manzela vyslu do lekarny.
Nejsme jeste ockovany a mame rymu tak jsme radsi doma

mondour
27. kvě 2008

Holky ozyvaji se mi drobeckove.Zatim ahojky jdu je nakrmit.Urcite se zase ukazu pa pa 😵

ankili
27. kvě 2008

holkly díky za uklidnění, prcek fakt kaká pravidelně obden a je to pěkná ůvaječinka", takže jsem už v klídku že je to normoš, dííííky 🙂

tomickoval
27. kvě 2008

Ahoj holky, jsem taky na nutrilonu od 7t musela jsem přestat.

tomickoval
27. kvě 2008

Můžu se přidat?

adriana1
27. kvě 2008

Mondour měla sem sem taky tu jedničku a přešla sem na nutrilon extra(má víc zasitit) ale příde mi že nutrilon 1 byl lepší takže se kněmu vrátím.
Tomi ahoj jistě můžeš

tomickoval
27. kvě 2008

Tak my máme zatím jedničku a zatím nam stačí. Vydrží mi týden. Dávám 120vody. Dnes jsem mu dala 150 a uz 2 hod.přetahuje:-)

ivulinda
27. kvě 2008

My jsme taky zkusily Nutrilon Extra,ale malou vůbec nezasytil takže jsme se taky vrátily k zelené krabici

tomickoval
27. kvě 2008

Holky, jak vám déti kakají. Mě jednou sám a pak zas musím pomáhat. Ze začátku má takovej pevnej špuntik a pak řídké

adriana1
28. kvě 2008

mě kaká jednou a někdy i 3x za den. řídké a někdy to má tuší. Záleží na tom kolik vipijem čaje. Já sem větčí dávku nezkoušela dát

caira
28. kvě 2008

holky, kolik je vubec druhu nutrilon? mamina mi ted koupila nutrilon 1 [ zelenkava pixla] coz odpovida nasemu Aptamilu 1, ale jeste bych potrebovala neco na zasyceni na noc, tady kupujeme Aptamil hungry baby coz je vhodne i od narozeni, jen pro vic hladovy deti, tak nevim, jestli je Nutrilon Extra nebo tak neco taky dobry na noc??

sisstin
29. kvě 2008

caira: je jich spousta..nejdřív ty základní, pak forte- to je to na zasycení, good night- když se budí v noci..a pak ty lékářský- comfort(ten máme my)-na bříško a proti kolikám, low lactose- při alergii na lactosu, pepti- při alergii na BKM, nenatal- pro nedonošence...HA- při alergií..a ještě něco určitě je 😉

anchsunamun
29. kvě 2008

tomi.,
pokaď kakáte špatně zkus prckovi dát víc čajíku a teď v těhle teplech jim to jen prospěje.