• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se pozná správná teplota umělého mléka?

8. září 2008 
Ahoj, prosím moc o radu a předem se omlouvám za založení tohoto tématu, pokud již tady takové téma je, ale nenašla jsem nic.Musíme krmit UM a já mám hrozné problémy zjistit, zda není moc teplé nebo aby nebylo zas studené.Krmím malého napůl.Jednou za 2 hodiny mu dám ode mně odstříkané mléko a pak UM, ale neumím to moc poznat jestli mu dávám UM správné teploty.Zkouším to na předloktí, ale vždycky mi to přijde stejné, prostě to nepoznám :frowning2: Už jsem si zkoušela i kápnout do pusy, ale zas mi přijde že v puse mám určitě jinou citlivost než mimčo.Že mně se to třeba zdá akorát ale pro mimčo by to bylo hodně teplé až horké.Nevíte jestli existují nějaké lahvičky přímo třeba s teploměrem?Aby to ukazovalo teplotu.A kolik by vůbec UM mělo mít teplotu?Opravdu si v tomhle nevím rady :unamused: Děkuji. :dizzy_face:
8. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka - já to zkouším na vnitřní straně zápěstí, když to pálí, cítíš to okamžitě :wink:
8. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to ze začátku dělala taky tak,ale teďka otočím lahvičku aby mi to trochu nateklo do pusiny a täk to poznám nejlíp.
8. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžeš zkusit nějakou ohřívačku, ta ti ohřeje mlíčko přesně jak je potřeba. Teplotu zkus podle mateřského, až odstříkáš, tak hned zkus teplotu. Ohřívačka je třeba od Aventu - http://fishie.mimishop.cz/detail.php?zbozi=284426&sl=cs, ale samozřejmě jich je víc druhů, tohle je jen na ukázku, co máš hledat na netu
8. zář 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to neřeš zase tak podrobně. Mělo by být vlažné, kolem 37 až 40 stupňů, tzn. jako tvoje tělo . Přesně jak píše maakule - asi jako to odsáté mléko. Mně dr říkala, že jim ani nevadí pokojová teplota, že spíš to horké, po tom i víc prdí. Já krmím taky UM a vždycky jenom sáhnu na lahvičku, jestli má asi stejnou teplotu nebo o malinko větší jako moje ruka. Hlavně pořádně promíchat! Ale fakt to nemusíš měřit teploměrem, to se z toho zblázníš.
8. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek