• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké umělé mlíčko jste používali po odstavení mimča?

25. února 2011 
Prosím o radu, nebo názory na umělé mléko. Zatím kojím s příkrmama, ale kdyby něco, ráda bych měla doma nějaké UM. Jaké jste používali po odstavení mimča? Malému je 7.5 měsíce.
24. srp 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj gilotek ja jsem pouzivala BEBU stoji okolo 300kc a je toho myslim 800g,to mi rekli aji v porodnici ,ze BEBA a Nutrilon jsou nejlepsi mlika pro deti uz od narozeni takze i pro tebe,ale myslim si ze muzes mit i normalni sunar.Zalezi na tobe kolik chces investovat a co ti poradi detska.zkus ji zavolat a nebo az pujdete na kontrolu tak se ji zeptej.
24. srp 2008 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
a hllavne kazdemu dite chutna neco jineho,ale Adovi jsem zkusila BEBU(mela jsem doma i nutrilon) a hned mu chutnala.
24. srp 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
gilotek, co blbneš? koj, ne? :wink:
24. srp 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já ho chci mít doma i pro případ, že budeme muset odjet a babička by musela nakrmit. Protože mlíka už tolik nemám abych odstříkala a nechala dom.
24. srp 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
A to plánuješ být mimo přes noc? Dítě na příkrmech přece půl dne bez kojení zvládne, ne?
24. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no když malému dám ve 12 zeleninu tak v 15 už křičí že má hlad
24. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Gilotek: a jak dlouho by měl vydržet? :confused: :slight_smile: My furt máme interval 3 hodiny.
A když jsem přestala kojit (7měs.), tak jsme to nahradily Nutrilonem a jsem spokojená. Dávám ho doteď - ráno a večer místo večeře a malá spala-spí až do rána. Nemocná nebyla ani jednou, kromě dvou rýmiček a s kakáním taky žádný problém.
24. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Gilotek,ono každému miminku chutí něco jinýho,my začínaly s Nutrilonem a po 8 měsících ho malá začla odmítat,zkusily jsme HAmi-pár dní dobrý apa zas nechtěla nakonec vyhrál sunar a spokojenost :wink: takže ono to pak chce zkusit co ten tvůj bude mít nejradši
24. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme taky dávaly ze zečátku Nutroš,ale je drahy takže po pul roce jsme ho vyměnily za Sunar banánový a ten je výborný,nedáme na něj dopustit :wink: :slight_smile:
24. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Gilotek já dávala Bebu a přesně jak píše janulle22 je spolu s Nutrilonem nej nej.
Minea každý dítko je jiný,moje malá skoro v 8 měs. vyžadovala tak 2-3 hodky po obídku taky 100mlíčka.Trvalo to tak 2 týdny a pak už ho nechtěla..
24. srp 2008 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj. chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neví, jaký je rozdíl mezi Sunar baby a Sunar premium. maličký ma 2 měsíce a začali jsme nutrilonem, ale po něm ho hrozně bolí bříško a tak jsem přešla na sunar - který mi mimochodem doktorka vůbec nedoporučovala, že po sunaru mají děti problémy se zažíváním atd. ale ja ho i přesto koupila a máme právě ten baby premium 1. a malý je nadmíru spokojený. a taky jsem sehnala baby premium v plechovce a v krabici. obaly jsou stejne, vše je stejné, ale v plechovce je sunar jakoby granulovaný a v krabici jen prášek. a rozdíly se nemůžu nikde dočíst dokonce ani v lékarně nevěděli :unamused:
26. srp 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,neví prosím některá z vás,jestli můžu dávat malé beba a nutrilon na střídačku?Jsou ji dva měsíce a dokrmovala jsem nutrilonem,potom jsem přešla na beba,protože jsem se dočetla že beba je lepší.Ale mě včera večer beba došlo,tak jsem rozdělala nutrilon.Mám tady ještě krabici a dala jsem ji ho.Myslíte že ho můžu ještě dodělat a pak přejít dál na beba?Nebo ho mám raději vyhodit a dávat dál už jen to beba?
26. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dela: mlíka by se takhle střídat neměla pokud mlíčko vyhovuje mělo by se u něj zůstat.
kopcik rozdíl mezi obyč sunarem a premium je ten že premium je obohacen o nějaké vitamíny a jiné potřebné látky měl by se střídat s obyč, ale nikdy jsem si nevšimla že v plechovce a v krabici by byla jiná konzistence ??to mě zaráží pokud je obojí premium je to divný

my jsme cca od 2m na sunaru protože nic jiného nechtěla a jsme spokojení, můj názor je že nutrilon a beba je i z velké části masáž firem myslím že kvalita mlík je srovnatelná
26. srp 2008 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
cazardora,no tím si nejsem tak jistá že kvalita mlík je stejná!Nutrilon obsahuje třeba látku co přirozeně posiluje imunitu a ta Beba má taky něco navíc,ted jsi nevzpomenu na název...a taky nevím o tom že by se Sunar vyráběl ve variantě HA,i já si myslím že Nutrilon s Bebou jsou jedny s nejkvalitnějších mlík u nás na trhu...
26. srp 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
cazadora: no ten v plechovce jsem našla v intersparu a nikde jinde jsem ho neviděla. a je to taky stejná gramáž jako ten v krabici, ale je o 40 kč levnější. tak vážně nevím. a taky malému více chutnal ten granulovaný z té plechovky. ale ať jsem četla jak jsem četla, nikde jsem nenašla rozdíl....
keba: sunar začal vyrábět i HA variantu. asi se museli přizpůsobit trhu....
26. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem malému nakonec koupila Sunar plus od 4. měsíce, protože papá sunarku kaši, tak jsem zkusila tedy i UM Sunar. Včera ho měl teda poprvé a chutnal :slight_smile: tak uvidíme dnes. Bude ho mít před večerní kašičkou. Jen jsem tedy ještě našla Sunar banánový od 6. měsíce. Ten myslíte, že bysme taky mohli? Ten sunar plus mi doporučili v lékárně...... Jo a ještě jeden dotaz od vás zkušených již nekojících. Koupila jsem savičku č. 2 na mléo od Can. babies, po chvilce ji teda vzal na milost - protože na savičky vůbec není zvyklý...., ale ja je a savička větší než ty úplně mini, tak nezavřu víčkem lahvičku :sweat_smile: To jsou ještě i větší lahvičky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem opravdu asi tupá :fearful:
28. srp 2008 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,celou dobu sem kupovala malému Nutrilon a ted po něm často ublinkával a když už byl 2hodiny po jídle,tak sem koupila Hami UM a dělá to samé,prý jsou i mléko proti ublinkávání máte stím někdo zkušenosti?
28. srp 2008 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
keba sunar má i HA, a prémiovou řadu kde jsou přidaný taky všelijaký látky takže tak. já za sebe kdyby chtěla malá něco jinýho tak jí to dám a neřešim co ale jelikož je těžký do ní cokoli"narvat" a to doslova tak jsem ráda za sunar a myslim když se podíváž kolik z nás na něm vyrostlo...ale nehádam se nikomu nic nebudu cpát a nutit je to muj názor :wink:

kopcik já ten plechovkovej kupovala vždycky v lékárně a v krámu máš asi pravdu že sem ho neviděla, jinak já kupuju hodně v rossmanovi protože maji často akci teď zrovna na velký balení sleva 50kč
28. srp 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Gilotek, myslím, že jsou i větší lahvičky. My teda máme aventky a tam jsou snad velikosti tři + další hrníčky, ale savičky jsou všechny stejné, takže pasují na všechny lahve a víčka. Mají jen odstupňované otvory pro různé stáří miminek, aby to teklo akorát :slight_smile: S lahvičkami Canpol b. nemám zkušenost :unamused:
Motol, osobní zkušenost nemám, ale proti ublinkávání je prý dobré dávat miminku Nutriton - ne Nutrilon, není to překlep, jmenuje se to tak :wink: O mléku jako takovém, které by bylo přímo proti ublinkávání, nevím.
28. srp 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
cazadora jak často dáváš Natálce ten mlíčko a kolik? Já už totiž dávám mlíčko jen jednou denně a večer kaši, jinak normální stravu....Sunar mám koupený, ale zatím malá pije Sunarku (hotové mlíčko s kaší v krabičce).
28. srp 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
motol: my jsme měli nutrilon proti ublinkávání. malému ale dělalo problémy to sát z flaštičky - používám avent - protože je to spíše taková kaše. ale neblinkal po tom, jen sii po tom nechtěl nějak odříhnout. doktorka doporučila míchat normál nutriloin s tím proti ublinkávání a bylo to taky v poho. docela mu to chutnalo. jo a taky se zdálo, že ho ten nutrilon více zasytil, protože byl tak hustý
29. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdarec je tu někdo.Jsem nová. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky, já mám s Nutrilonem ty nejlepší zkušenosti. V podstatě jsem vůbec nekojila, takže hned byli děti na Nutrilonu. Je dost sytý a děti po něm krásně spí. Syn byl blinkací, takže byl na Nutrilonu AR a teď s dcerou zkoušíme Nutrilon Pepti - alergy care - a taky docela dobrý. Je dost drahý, kolem 230 - 250 Kč, ale je to údajně nejlepší umělá výživa, která je podobná mateřskému mléku. Takže vřele doporučuji !!!
29. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
prasne taky na nej nedam dopustit.taky druha dcera blinkala a davam ji AR . o tom pepti je¨sem ani neslysela to vic zasyti
29. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
aho holky, my jsme od narození na nutrilonu HA, je sice dražší-250kč, ale manžel je alergik, tak radši, aby malá nebyla po něm. Taky na nutrilon nedám dopustit. Zkoušela jsem i bebu, ale malá se po ní nemohla vykadit. Ale je to prostě o tom, jaké mléčko sedne mimču a ne nám maminkám. Ale když jsem začala na nutrilonu, tak ho měnit nebudu. Nevím, sunar je mi proti srsti, sice jsme na něm, vyrostli, ale v té době nic jiného nebylo. A mám dost kámošek, oc ho kupují jen protože, že je levný, říkají, že dražší mléka kupovat nebudou. Tak já si radši připlatím a všude doporučují nutrilon, ještě jsem neslyšela, že by některý doktor doporučil sunar.
elliott: ten nutrilon pepti alergy care je od kolika měsíců a je to teda proti alergiím? O něm jsem ještě neslyšela, ale zkusila bych ho. To jsi koupila normálně v lékárně?

jinak mám 2 kámošky, co jim dítka blinkají třeba i po hodině po jídle a dávají nutrilon proti ublinkávání a je to prý podstatně lepší.
30. srp 2008 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Souhlasím s tím, že ty mlíka budou asi trošku jiná, tedy kvalitou... Já jsem 5 měsíců plně kojila, ale malý hrozně vyrostl a nestačilo to, tak jsem začala dávat na noc Bebu a jsme na ní do dneška. Doporučila mi ji doktorka, ačkoliv má v ordinaci a v čekárně letáčky na Sunar a Hero Lactum, že prý je jedna z nejlepších. Nutrilon je prý dobrý, když se začíná, pro mimi od mala, hodně jsem slyšela, že pokud je mimčo starší a teprve se s UM začne, že je lepší jiný, ale nevím, co je na tom pravdy :wink: Jinak já jsem pro Bebu všemi deseti a pokud se sežene v akci, nevyjde až tak úplně draho. :wink:
31. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Ted davame malemu nutrilon ale musime z financnich duvodu prejit na jine mlicko.. mate nekdo nejake tipy??? nejake dobre a pritom levne?
5. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

tak Gábince jsem od narození dávala BEBE HA,měla jsem málo mlíčka,tak jsme už z porodnice jely s BEBOU,pila jí úplně v pohodě,kolem 9měsíce,ale začala Bebu bojkotovat,byla jsem z toho docela neštastná,mlíko pila pouze v noci,když se probrala a já jí podstrčila :wink: :grinning: :wink: ,jinak vůbec!!!Kyž jsme byly u doktora na 10ti měsíční prohlídce,tak mi řekl,ať zkusím nějaký jiný mlíčko a pokud by nechtěla žádný,tak ať jí dávám jogutry a začnu jí vařit pudinyk a dávám mléčnou kaši. No zkusila jsem jí dát HAMI mlíčko,okamžitě jí zachutnalo,má večer a ráno po 270ml a je z ní opět spokojený mimčo :grinning: :sunglasses: :grinning: .Hami mlíčko je docela i finančně přístupný 600g +-220kč.
5. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hele o výživě by ses určo měla domluvit s doktorem/doktorkou, já neměla vůbec mlíčko, takže malej byl na UM od narození, první tři měsíce jsme používali Nutrilon proti kolikám a pak nám doktor řekl, že máme přejít na bebu, takže už baští jenom bebu. já jí kupuju za 280kč, je jí 8OOg.
5. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a ta beba je od kolika mesicu? No nasi doktorce je to celkem jedno.. rikala ze zalezi na me pro jake se rozhodnu.. ja maleho nekojim asi od jeho 7 tydnu.... davali sme nejdriv sunar ale po nem mel velke problemy s kakanim tak sme presli na nutrilon.....
5. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek