Jaké zvolit HA mléko? Zkušenosti?

ewik84
7. dub 2021

Krásný den všem. Máme doma 3 měsíční holčičku, která má již přes měsíc seboru. Nyní dětská doktorka doporučila přejít na HA mlého (malá je adoptovaná, takže je na umělém od narození). Doteď byla na Hipp Combiotik 1. Snažím se najít informace, jaké tedy zvolit mléko, ale bez úspěchu. Jdu si tedy pro radu mezi vás. Zůstali byste pořád na Hiipu Combiotiku jen zvolit tu řadu HA nebo byste šli do jiné značky? Zvažuji ještě Kendamil a Nutrilon v řadě HA. Malá mi často u jídla usne. V noci vydřží tak 3-5 hodin, přes den jídlo požaduje většinou po 2 hodinách - měla by už mít 170 ml 5x denně, ale nejvíc zatím vypila na jeden zátah tak 150 ml. Většinou, ale spíš méně. Když usne na déle, budí se pak vyloženě s křikem a hlady. Často ji také bolí bříško, ale to může být i nutností brát víc vitamínu D.

Tak co myslíte, zůstat u stejné značky, jen změnit řadu. Nebo rovnou přejít na něco jiného? Bojím se, aby jí to neudělalo v bříšku jestě větší paseku.

děkuji za vaše zkušenosti a recenze a postřehy.

Evka

amazonkajanik
7. dub 2021

@ewik84 nebude to k UM, ale nezkoušela jste se,byť jako adoptivní matka rozkojit? Nemám to z vlastní zkušenosti, jen z článků a dost mě překvapilo, že toto ženské tělo zvládne. Ale prý se lze připravit na dítě a spustit laktaci. Jinak Kendamil je super,nemít syn reflux , tak jsme u něj zůstali ...

eviks
7. dub 2021

@ewik84 ja si myslim, ze to budete muset ozkouset. Co si pamatuju od syna, tak mel Hipp HA, pak klasicky Hipp, pak dlouho BEbu a ted v posledni dobe Little Steps. Jestli ma 3 mesice, tak to brisko boli vetsinu deti a asi jakekoliv mleko HA by mohlo vyresit ten problem co mate. Asi bych se ani nebala prejit na jinou znacku, je to proste individualni. Take mam zkusenost, ze drazsi neznamena lepsi, ted jsem resila s kamaradkou, ze ji syn zvracel po Bio Kendamilu a ten levnejsi vzal bez problemu. Kdyz vyzkousite treba jedno cele baleni a pak vymenite za jine, tak bych se nebala, ze by mela nejakou silenou reakci... drzim palce at najdete neco, co ji ulevi.

amazonkajanik
7. dub 2021

@eviks little steps máme nyní,po sunaru. Sunar je dobrý první rok, ale pak způsobuje těžkou zácpu(je hodně tučný ), malý má teď trauma z nocniku 😣

dzejsy
8. dub 2021

My máme Bebu Ha, ale přecházeli jsme z obyčejné Beby. Zkuste nejdřív dát HA mliko stejné znacky co používáte teď.