Jsou různá umělá mlíčka různě sytá?

petitek
9. lis 2009

Ahojte, omlouvám se jestli je tu podobné téma, ale já ho nenašla. Je tu spousta debat o umělých mlékách, ale v žádné jsem nenalezla odpověď na náš problém.
Mám skoro 10. měsíční holčičku. Do šesti týdnů jsem kojila, pak jsme museli přejít ze dne na den na UM. Dávali jsme Nutrilon Comfort a malá krásně prospívala a spala celou noc až třeba do půl osmé do rána. V pěti měsících mi ho ale začala odmítat a tak jsme přešli na Bebu premium, která je chuťově lepší. Od té doby se mi malá v noci pořád budí a přijde mi hladová. Vím, že příčin špatného spaní může být spousta, ale věřte mi, že jsme vyzkoušeli už vše možné i nemožné. Tak mě napadlo, že třeba Nutrilon je o něco sytější než Beba. prosím pokud máte podobnou zkušenost, poradte, už jsem zoufalá a po pěti měsících probdělých nocí i dost unavená.

eldenisa
9. lis 2009

Ze svých zkušeností ti mohu říci že mléka jsou opravdu různě sytá 😎 A právě zmiňovaná Beba či Nutrilon patří mezi ty nejřidčí 😀 Nejhustější je Sunar,právě proto je z něj často u miminek zácpa.Takovou zlatou střední cestou je Hami či HIPP - používám ho u své malé velice dlouho a nemám s tím žádný problém.Malá ma 7. měsíců, v 7 se napije mléka a stává na krmení až v 5 ráno.NEbo zkoušej přes den vice přikrmovat,jelikož na časté budění máš už dost velkou princeznu 🙂

petitek
autor
9. lis 2009

Děkuji! dnes jsem zkusila koupit Hami hajaja a doufám, že to bude mít aspon malý efekt. Je pravda, že na oběd mi malá sní třeba jen jednu mrkev a kousek masa, ale jinak jí šestkrát denně a docela dost řekla bych. No snad pomůže změna mléka jinak už vážně nevím. 😨

soanpe
9. lis 2009

eldenisa
zácpa po Sunaru???? 😅
V mém okolí jsou,kromě naší malé, ještě minimálně 2 miminka,co musala přejít z Nutrilonu na jinou z načku kvůli zácpám 😖

petitek, já si myslím,že holčičce od 10m můžeš dát k večeři třeba bramborovou kaši s rozmačkanou brokolicí, hustou polívku(zahuštuju rýžovými vločkami) dnes jsem dávala malý zapečený brambor s větákem,kuř.šunkou a sýrem.zapila to 120ml mlíka a doufám,že vydrží 😀

aponchie
10. lis 2009

no to me ted napadlo ,ze by mela dostat maso zeleninu a dopit se mlikem

lehna
10. lis 2009

Náš malý pije od druhého měsíce Hipp a maximální spokojenost se zasycením.

Soanp+apon- tak už nemusím na večeři dávat jen kaši? mlíko nechce, to pije jen v noci.

zajdla
10. lis 2009

Holky zasytí sunar víc jak nutrilon?Malá není po sunaru vůbec hladná.Klidně vydrží i 5 hodin nebaštit. ☹ Pak mi málo vypije mlíčka.

soanpe
10. lis 2009

zajdla
na každý děcko to funguje jinak 😉 proč si nešťastná,že ti v noci 5 hodin nebaští??? hlídej denní dávku a nestresuj se 😉 denní dávka je 140-160ml na 1kg váhy

aponchie
10. lis 2009

lehna zkus dat tu sklenicku masozeleninovou nebo kasi ve sklenicce od hippu nebo polevku atd

zajdla
10. lis 2009

No právě,že mi nevypije tu denní dávku.Když se v noci vzbudí na mlíčko,tak vypije stěží 100 a spí. ☹

zajdla
10. lis 2009

Je na tom minimu.A ještě k tomu musí mít ten sunar zahuštěný,protože ublinkává. ☹

lehna
10. lis 2009

aponchie- malý už má 9 a půl měsíce, skleničky nejí a nikdy nejedl, vařím sama od prvních příkrmů. jen jsem chtěla vědět, že už na večeři může i něco jiného než jen kaši. Ale to je spíš do jiného tématu.

Zajda- pokud jí to stačí a přibírá, tak to neřeš,nebo jí zkus dát jiné mlíčko. my,abychom mlíko nemuseli ještě zahušťovat,aby neublinkával, tak jsme začli dávat Hipp a v pohodě.

petitek
autor
10. lis 2009

holky děkuju, malá má koem páte hodiny kaši a pak před sedmou mlíko a jde spát.Takže kaši zkusím nahradit normální večeří a uvidíme🙂 jinak jsem zkusila Hsmi hajaja a efekt žádný 😝