Kendamil 1 vs. Kendamil Organic. Jaký je rozdíl?

michaelasv14
27. říj 2019

Ahoj, chci se zeptat kombinuju mm s um mám ho málo zatím máme kendamil organic 1 a zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi klasickým kendamilem 1 a organic? Co si budeme povídat leze to do peněz. Prckovi kendamil organic vyhovuje, ale pokud by nebyl moc velký rozdíl mezi klasickým kendamilem tak by na nej ráda přešla.

gingerbread
27. říj 2019

@michaelasv14 Ahoj,můj názor je,že je to jedno,ani jsem nevěděla,že zacali dělat Organic a tez kombinuji mm a um,jelikož jsem po cisari neměla dost mléka a i když teď kojim,stále dávám davku nebo dve teď už teda Kendamilu 2. Vyhovuje nám skvěle a Organic to není...kamarádka též používala normální Kendamil,jelikož v te dobe ani Organic nemeli/neprodavali tady.. Rozdíl je v tom,že je to bio, já Kendamil kupuji hlavně že je bez palmoveho oleje,je plnotucny a chuťově moc dobrý.

amazonkajanik
27. říj 2019

Taky jsem se tu ptala,než jsme na něj přešli a nakonec jsem zvolila ten normální a v pohodě. Před tím měl malý hnusný,hořký Hipp HA,který obsahuje i palmovy tuk,ale hold nám byl doporučen v porodnici. Tak též málo mléka,málem nás nepustili domů ani 5.den,jelikož měl velký vahovy úbytek. A teď je akorát a to pije míň,než je na tabulkách

makronka222
27. říj 2019

Kendamil 1 a ted uz 2 mam. Od 1m ditete. Zadne problemy, je bez sajrajtu jako palmac, soja a podobny veci, ktery cpou do jinych mlik. Je i cenove fine oproti Nutrilonu, Beba HA...

michaelasv14
autor
28. říj 2019

@amazonkajanik Nám v nemocnici cpali sunar ale hned po příchodu jsem koupila prave kendamil organic měla jsem ho vybrany už před porodem kdyby něco, ale praveze jsem teď studovala než koupím další pixlu jaký je vůbec rozdíl mezi obyc a tím organic. Tak koupím ten obyc podle mě tam bude rozdíl jen v tím ze ten organic je více “bio”. Děkuji za odpověď. 😉