Kolik vypijí vaše měsíční miminka?

sssmisek
26. kvě 2015

Maminky chci se zeptat máme doma měsíčního chlapečka, mám málo mlíka tak dokrmujem UM tím pádem svoje odstříkám do lahve a dám mu přesně to co si vypije do včerejška nám stačilo 90ml a vydržel skoro 2většinou 3 hodky. Ale od včerejška už si vyžaduje 🙂 120ml co 2 hodinky je fakt že když je v kočárku tak vydrží krásně 3 hodinky spát ale doma i přes noc co 2hodinky kravál tak mu hold dám a zbaští to jak malinu.Jen mám strach že toho má nějak moc na krabičce je napsaná dávka 5krát denně. ☹

lilibeth
26. kvě 2015

Třeba má jen žízeň. Zkuste mezi mlíčky nabídnout jen vodu ... nebo třeba vodu, ve které je jen troška UM (pro chuť).
Děti, které jsou jen na UM by trošku vody pít měly.

cabo
26. kvě 2015

Ja to mela taky tak!!! Maly byl od 3 tydnu i na UM,od 2.mesice jen na UM. Pil co 2- 2,5 hodiny 80 ml,takze za den pil 8-9x! Vubec to nesedelo s tim,co je psano na Nutrilonu. Ja to ze zacatku hodne resila,maly mi hodne pribiral,sesta u dr.mela reci - dr.nastesti ne, ale pak jsem se na to vykaslala. Zacala jsem si rikat,ze kazde mimi je jine a casem se mu to upravi. A taky ano, postupne po pridavani prikrmu (i kdyz i tehdy pil vic nez podle tabulek mel,ale postupne se to snizovalo) a ted v necelych 11.mesicich uz pije cca 3/4 l,tak jak je psano. A tim,ze se hybe i mene pribira. Takze mu dejte jak si rika. Proste potrebuje vic. Az bude jen na UM, zacnete davat i vodu nebo caj. Drzte se, mate doma jedlika jako ja 😉

klkrska
26. kvě 2015

Ahoj, já mám malýho na UM a doktroka mi říkala, at se vykašlu na údaje na krabici, že takhle malé dítě nejí pouze pětkrát denně. Taky mi jí co 2,5 - 3 hodiny, někdy vypije všechno, někdy nechá...

lilibeth
26. kvě 2015

Já se spíš snažím plus mínus držet toho, kolik by měla vypít a podle toho upravit dávku mléka. Taky mi malá pije co dvě tři hodiny. Ale mám opačný problém, pije mi málo ... ale přibírá. Tak to neřeším.