• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Které umělé mlíčko je nejlepší?

10. května 2009 
Holky prosim o radu.... Zacli sme davat sunar ale potom se Danecek nemuze vykakat a porad place a snazi se tlacit... :frowning2: ted zkousime Nutrilon ale nevim jestli to bude lepsi... Jake mate zkusenosti?
10. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tento problém jsme měli právě s Nutrilonem, každé miminko snáší každou UM jinak. Vyzkoušeli jsme těch mlíček několik, ale nakonec jsme skončili u mlíka Beba ve spojení s kojeneckou vodou Fromin bylo všechno v pohodě, kakal sám každý den.
10. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme používali Bebu (1 HA), ale jen na dokrmování, žádné problémy s kakáním neměli. Akorát mi až do půl roku hrozně plakali, v té době mě nenapadlo vyzkoušet jiné mléko, jestli to náhodou nebylo tím. Ale ke konci už stejně dokrm odmítali a plakali stejně, takže to asi nesouviselo. Údajně je prý Beba jedno z nejkvalitnějších UM na našem trhu a je prý nejvíce podobné MM, ale nevím, co je na tom pravdy.
10. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dřív jsme dávali Nutrilon 1HA a kakání bez problémů. Asi v pěti měsících jsem přešli na Bebu a řekla bych, že i malému chutná víc. S kakáním opět žádný problém.
10. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi nejdříve dávaly Nutrilon 1HA,ale malej byl pořád hladovej a tak nám dr. doporučial Bebu1HA,tu dáváme asi od těch šesti neděl a vše je vpořádku i kajdění :slight_smile:
10. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se neda rict ktere je nejlepsi kazdemu mimcu vyhovuje neco jineho.... my jsme zacali nutrilonem ten maly nesnesl, tak davame bebu a ted to stridam rano bebu a vecer sunar a malej je spokojenej....

Je fakt ze se rika ze Beba je setrnejsi nez Nutrilon, ale znam spousty maminek kteym deti Bebu nesnesly....
10. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
to je fakt, nemůže se říct které mléko je nejlepší. Anetka je od 3 týdnů na Sunaru, kakání měla bez problémů. Víc jsem jí dávala pít i čaje a má to bez problémů (Nutrilon mi blinkala)
10. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirka755 - jojo malej zacal taky vic pit cajiku a je fakt ze od te doby co si umi drzet flasku sam tak dokud nema dost vypito flasku pi proste neda.... a to piti je hodne dulezite a hodne to na kakani pomaha
10. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A holky kolik asi toho cajiku? Na obalech pisou ze by se nemelo davat vice nez 100ml denne.. Staci to?
10. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momin, malým miminkům určitě víc ne, oni by se nalili čajíkem a pak by nepili dostatek mléka a to je pro ně důležitější.
10. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No kdyz toho cajiku vypije vice na jednou tak ho pak blinka... :frowning2: takze asi fakt po troskach ze?!
10. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dr. říkala,že pokud malému budu dávat Nutrilon nebo Bebu tak do šesti měsíců než zavedu příkrmy mu nemám dávat nic pít,že z toho mlíčka se i napije a to mu stačí.Když se jim prý dávají čajíky tak se zbytečně zatěžují ledviny.Ale když se dává sunar tak nevím jak to je.Něco jiného je to samozřejmě v létě,to si myslím,že trochu čajíku neuškodí.
10. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My částečně kojíme a dokrmujeme už od porodnice. Větší část je UM. Nejdřív jsme měli normální Nutrilon - po tom dost blinkal a měl bolení bříška.Taky jsme měli Nutrilon Comfort- ale ten samotný vůbec nechtěl vypít - jen namíchaný napůl s normálním. Zkusili jsme Sunar (ten mu chutnal), ale to zase špatně kadil. Teď máme Hero baby Lactum a bříško už ho nebolí a zatím nám sedí. Jen se přestává bohužel vyrábět.
10. kvě 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek