Mléčný tuk podobný MM obsahuje Sunar Premium, pravda?

mecoun
25. srp 2014

Ahoj maminky,
lekar mi dnes rekl, ze jedine UM, ktere obsahuje mlecny tuk - a to je pry nejdulezitejsi pro to, aby bylo co nejvice podobne materskemu mleku je Sunar Premium. Myslite, že je to pravda??? Mate s nim nejake zkusenosti? Dekuji predem 🙂

gletnulka
25. srp 2014

Upřímně, v tomhle doktorům nevěřím ani slovo...Když se mě ptali co malé dávám a řekla jsem jim že babylove, tak že prý není nic moc..že bych měla dávat Nutrilon, nebo Sunar..A když jsem se vážené paní doktorky zeptala, jestli zná složení a jestli mi může říct která složka je zastoupena v jiném (malém či větším množství) tak z ní vylezlo, že to mlíko vlastně nezná, složení nečetla a věří zástupcům firem, které jim dodávají vzorky....:D Stačí se podívat na složení dostupných mlík, zjistíš, že tam žádné markantní rozdíly nejsou...Ani nemůžou být, všechna tahle mlíka musí splňovat nejpřísnější normy.

berenika39
25. srp 2014

Lékaři, pokud se komerční sféry týká, říkají to, za co jim ten, kdo potřebuje přitlačit, zaplatí nejvíc. Takže když se tentokrát marketingově pochlapil výrobce Sunaru Premium, pak je jisté, že nejdůležitější pro to, aby bylo UM co nejvíce podobné MM, je obsah mléčného tuku a ten má jedině jedině Sunar Premium.
Miminko potřebuje mléko. Mateřské mléko, a pokud ho nemůže dostat, tak nevadí, může mít i umělé mléko. Jakékoliv. Ne to, které má nejlepší reklamu. Takové, které mu vyhovuje, které mu chutná🙂

zelvasuper
25. srp 2014

Mlecny tuk obsahuje opravdu jedine sunar a je to super hlavne v tom,ze deti ho dobre prijimaji.Navíc obsahuje prebiotika GOS a ty sou dulezite pro zajisteni spravne mikroflory.Mi skusenosti se Sunarem Premium mame a sme velice spokojeny.

laska.nezna.hranic
25. srp 2014

co člověk, to názor 🙂 naše doktorka řekla, že mi do výběru mléka mluvit nebude, ale Sunar by byl její poslední volba. samozřejmě základ je u všech mlíček stejný, rozdíly jsou jen v tom, co má to které navíc. tak ještěže máme možnost volby 😉

frantiska85
26. srp 2014

Doktor nejspíš dostal "všimné" od dealera Sunaru :(

adelka76
26. srp 2014

Já dávám malému Hipp Combiotic a jsem s ním úplně spokojená. Doktorka mi radila Nutrilon, ale já se koukla na to, co které mléko obsahuje navíc a hipp vyhrál. Nejen že obsahuje probiotika i prebiotika, a to myslím žádné jiné mléko nemá, ale ještě je v bio kvalitě. Poměr cena kvalita je super.

macinka0007
26. srp 2014

Nám dr doporučil zase Nutrilon že nejlepší...teď používáme Babylove a sme spokojený po všech stránkách 🙂

pavlusa01
28. srp 2014

Nám náš pediatr doporučil nutrilon 🙂 Já, šla a koupila jsem sunar complex 🙂 Malá byla a je stále spokojená...Sunar má tři řady UM. Všechny obsahují mléčný tuk a proto se nejvíce podobají mateřskému mléku,mléčný tuk je také zdrojem energie.....Ale, pak se každá ta řada liší druhem a množstvím,dalších výživových látek a vitamínů. Každá maminka si pak vybere, tu nejlepší variantu pro její miminko 😉 Ale, sunar premium, má nejnovější a nejlepší recepturu.

janaturk
28. srp 2014

podívejte se na chemievjidle.cz Nutroš má nejvíc eček. Výborně je na tom právě Sunar a BEBA. Nám Sunar chutnal. Beba byla horší.....