• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mlíčko Hero baby lactum. Nemáte zkušenosti?

7. března 2010 
Jo taky jsem udělala zásobičku a hlavně ať moc chutná :grinning:
1. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem nahlížela na www.lekarna-zdravi.cz , kde jsem objednávala HBL a kde to měli pak vyprodané a koukám opět mají v nabídce 1, 2 i 3 za 166,- Kč......tak kdo ještě sháníte můžete nakupovat :wink:
5. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já v sobotu nakoupila 10 krabic HBL3 po 152 Kč v Sunar lékárně v Praze 5, Štefánikova ul. Za dobrou cenu tam mají zatím 2 a 3. 1 ještě za plnou.
8. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabka32: a prosím tě, jaká je tam expiračka? Abych toho neobjednala moc a stihlo se to vypít :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauvec holky tak vás tady už pěkně dlouho čtu a pořád přemýšlím jestli si mám HBL koupit (bo plně kojím).
Dneska jsem byla v lékárně a ptala jsem se na něj řekli mi že ho nemají a že mi ho můžou objednat za cca 330Kč!! Tak se teda podržte! nemohla jsem tomu věřit když jsem koukala na ten odkaz co tady máte cca 166Kč.
Řekla jsem že nemám zájem a objednám si ho asi z netu ...... ale pořád pochybuji jestli ho využiju když kojím.....
10. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ono totiž HERO v ČR končí a pro to se někde vyprodává a někde se ho snaží prodat za plnou cenu....
10. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ono to v ČR končí, opravdu? :unamused:
11. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude něcxo místo toho, nevíte?
11. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prodám HERO 3 za 159kč více v inzerci-přecenění zásob asi....... nějak mě přestává mlíčko pít ale jinak velká spokojenost :grinning:
28. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, máme doma taky ještě 15 krabic trojky a začíná stávkovat :angry: :grinning: ale večer by bez něj neusnul, ráno už odpadlo..ale dá se z něj dělat falešnej marcipán, super potahovací hmota na dorty :grinning:
28. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá rada :grinning: my zatím vypijeme 700ml za den-noc ale fakt máme zásobu jak........ prostě všichni nám nakoupily plechovky HERA :grinning: a já se raději ptám dřív než bude procházet. Jinak je opravdu moc dobrý-hlavně teda zaž :grinning: ívání máme super :sunglasses:
28. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám taky krabice Hera-3, tak kdyby jste měli zájem písněte IP :wink:
1. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a neviete kde by som na nete zistila zloženie tohto mliekA? dakujem
7. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek