• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu dát Nutrilon HA, když běžně pije klasický Nutrilon?

7. ledna 2013 
Ahoj, můžu dát malé nutrilon HA když normálně pije klasický nutrilon? Poslala jsem přítele pro mléko a koupil mi tohle že prý jiné neměli. Předem díky za odpovědi.
6. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, HA je trošku hořké, takže je otázka, jestli ti to malá vypije, když dotěď měla mlíko obyčejné.
6. led 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já přecházela z normálního na HA úmyslně a malá nepoznala nic :wink: Určo můžeš..
6. led 2013 v 16:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
HA znamena hypoalergeni ..muzes ji to dat :slight_smile:
6. led 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mateska HA (hypoalergenní) mléko má nějak štěpenou bílkovinu a navíc je hořké. Když ti ho malá vypije, dát ho můžeš, ale už to nebude mít ten HA účinek, protože předtím pila ´´normální´´ mléko (neštěpenou bílkovinu). Když se dává HA mléko, tak se při něm nesmí dávat klasická bílkovina (klasické mléko, jogurty apod.). Snad jsem to napsala srozumitelně :slight_smile:
7. led 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud ti ho vypije tak proč ne, dávám ho od porodnice a naprosto v pohodě. Postupně zařazuji jogurty a další věci v rámci příkrmů. Cena HA varianty je ale vyšší.
7. led 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uplne hypoalergenni mleko to neni, doslova jde o hypoantigenni...zkratka:slight_smile: dat ho muzes, je horke a mozna nebude chutnat. Deti, ktere jsou alergicke na bilkovinu kravskeho mleka by mely dostavat jine nez HA mleko, takze to proste neni tak "prisne"...
7. led 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak jsem zkoušela přejít o "obyčejného" UM na hypoalergenní, ale malej mi to nechtěl pít, bylo to nahořklý, nechutnalo mu to.
Takže přejít můžeš určitě, otázka je, jestli Ti to Tvoji mimi bude pít.
7. led 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek