Nutrilon a Sunar. Je možné, že po Nutrilonu je více hladový?

blackk21
2. říj 2021

Dobrý den/ahoj,
chtěl bych se zeptat někoho kdo by měl stejné nebo podobné zkušenosti. Teď budou malému tři měsíce. Od narození je na UM a začínali jsme se Sunarem. Ublinkaval a poradne mu neslo kakat tak jsme přešli na sunar AR. To bylo skvěle a dokonce mi potom byl schopny spát v noci i osm hodin v kuse. Potom začal mít krev ve stolici kde nám na Bulovce řekli, ze to bude pravděpodobně alergie na bilkovinu kravského mléka. Tak jsme začali dávat Nutrilon AC a dobrý. Ten jsme nahradili teď za klasicky Nutrilon. Ale moje otázka zní, zda je možné, že po tom Nutrilonu je víc hladový? Ten sunar AR je hustší a víc ho pravděpodobně zasytil. Teď je na nutrilonu kde ma dávky 150 ml ale je schopny teď jist každé dvě hodiny. Tak si říkám, jestli mu ten Nutrilon třeba nevyhovuje a je po něm hladový?
Děkuji všem za odpovědi

kecupka66
2. říj 2021

@blackk21 Taky dávám Nutrilon a krmím co dvě hodiny (pokud prcek nezaspí)..má tedy teprve šest týdnů a jiné UM jsme zatím nevyzkoušeli, ale taky už jsem přemýšlela nad tím, že by s UM měl být zasycený na delší dobu..🤷‍♀️

blackk21
autor
2. říj 2021

@kecupka66 přemýšlím nad tím, že znovu přejdu na ten AR sunar. Protože mi přijde hodně divné aby jedl po dvou hodinách když predtim jedl po třech. Nebo je více hladový 🙉😁

michaelarousova
2. říj 2021

@blackk21 muze ale porad je to miminko a u neho se stale vsechno meni ☺️ Prvni syn spal ve 2 mesicich skoro celou noc pak prisel 4. Mesic a budil se zas x za noc ☺️

martt
2. říj 2021

@blackk21 Já jsem měla mladšího syna od narození na Nutrilonu měl období, kdy jedl tak už po 2 hodinách, ale vždy se to cca po týdnu 14 dnech znovu upravilo po 3 a 4 hodinách. Kdyz ti vypije 150 ml tak za ty dvě hodiny také pak vypije celou dávku?

blackk21
autor
3. říj 2021

@martt ano, teď pije po 2 hodinách a po každé vypije všech 150 ml. Od včera večera jsem mu zkusila dat 180ml. Vypil všechno a spal poměrně dobře. Kolem třetí ráno vypil 180 a kolem sedmé už tolik nevypil