Nutrilon Allergy Care na předpis, máte zkušenost?

pavca1965
8. pro 2016

Dobry den maminky, nemate nekdo aktualni zkusenost s timto mlickem? Mala ma atop,museli jsme na tuto znacku prejit a bylo mi receno, ze mi ho muze predepsat pediatr. Nevite nekdo kolik se ted doplaci a jestli stale rozdil proplaci zdr. pojistovna? Mame VZP? Dekuji za odpovedi a preji krasny Advent.

radyym
8. pro 2016

Mám vyzkoušené od firmy Goldim Kozí mléko. Také máme at.

lavenderl
9. pro 2016

@pavca1965 Ahoj my ho máme také. První dva předpisy nám napsali na gastru a ve zprávě pro pediatričku doktor napsal, že nám ho může psát ona, tak nám ho teď píše normálně naše doktorka. Může ti jich napsat ale jen 5 balení na měsíc a nedoplácí s nic, také máme VZP. Rozdíl pojišťovna vrací až u těch úplně drahých mlík, když doplácíš nad určitou částku.

pavca1965
autor
9. pro 2016

Dekuji. muzu se zeptat, vy jste meli nejake specialni vysetreni, tedy mate alergii prokazanou? My jsme byli jen na koznim v detske nemocnici a tam nam to lekarka primo doporucila, napsala do zpravy a rekla, ze mame vyzkouset a nechat si pak predepsat od pediatra. K lekari se teprve chystam. A jak vam ten blivajs mimco papa? U nas je to boj....

sarka131
9. pro 2016

Psala mi ho pediatrička v podstatě na mou žádost, bez speciálního vyšetření. Do 1 roku bez problémů, pak je třeba nějaké speciální doporučení nebo něco takového, ale naštěstí jsem už přešla na obyč

lavenderl
10. pro 2016

@pavca1965 Speciální vyšetření nepotřebuješ, my jsme tam šli s průjmem atd., tam nám jí dle příznaků potvrdili, naše doktorka si myslela, že jí nemáme, museli jsme si to vydupat, ale to je jedno. Naštěstí malá pije mlíko bez problémů, dělám z něj kaše a také ok.

zuzka_b2
10. pro 2016

Taky nám ho psala pediatrička, sama poznala ABKM. Napřed jsme zkusili HA mlíko, to nepomohlo, tak na zkoušku napsala Allergy Care - ekzém se skoro okamžitě výrazně zlepšil, tak už nám psala pořád. Nic jsme nedopláceli. V 10m jsme zkusili přejít na HA a bez problémů.

priefi
1. čer 2020

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda některá z Vás neví, jaké jsou teď doplatky za Nutrilon allergy care? A taky bych se chtěla zeptat jakou mělo Vaše dítko hodnotu abkm, když mu ho Dr. předepsal a jak ho snášelo. Děkuji

blpb
10. čer 2020

@priefi naposledy kdyz jsem ho v breznu vyzvedavala doplacela jsem 100kc pak jsme uzivali jine mleko

priefi
11. čer 2020

@blpb děkuji