Nutrilon Omneo Comfort vs. Comfort&Colics. Je to to stejné?

teligo
28. dub 2021

Ahoj, sháním Nutrilon omneo comfort, ale všude nedostupné. Nevíte, zda je comfort&colics to samé? Děkuji

lenka421
28. dub 2021

@teligo Zeptala bych se v lekarne, ale vypada to ze upravili recepturu a omneo comfort uz nevyrabi, nicmene comfort&colics by melo byt podle me na stejne problemy.

teligo
autor
28. dub 2021

@lenka421 v lékárně mi právě moc nepomohli. U omneo comfort píšou, že je i na drobné ublinkavani a u colics jen to, že je na zácpy a kolíky...

lenka421
28. dub 2021

@teligo Nutrilon ma proti ublinkavani radu AR. Co presne tedy potrebujes aby to umelo?

teligo
autor
28. dub 2021

@lenka421 u první dcery jsme měli omneo, neublinkavala a zácpu taky nemela. Byla spokojeně spící miminko. Druhá dcera mi teď ublinkava a trpí na bříško, tak jsem chtěla idelane to omneo, které je na obje. Volala jsem do lékárny a řekli mi, že neví 😄

teligo
autor
28. dub 2021

@lenka421 tak už jsem to vyřešila. Ptala jsem se přímo výrobce nutrilonu a je to totožné složení y jen pod novým názvem 🙂

vero987nika
2. srp 2021

@teligo ahoj, pomohl vám nový nutroš ? 🙂 já teď řeším jestli ho zkusit, máme profuturu a furt trápí prdiky

teligo
autor
2. srp 2021

@vero987nika ahojky, Nutrilon comfort nám pomohl u první dcery. U druhé ne, protože měla málo železa, takže to nebylo mlékem 🙂
Kdybys ten comfort chtěla, můžu poslat plechovku za poštovné. Bude končit záruka a je mi líto vyhodit. 🙂

vero987nika
2. srp 2021

@teligo ráda si ho vezmu 🙂 teď jsem splašila u dr Maxe tři plechovky taky skoro zadarmo v září končí expirace, asi stejná šarže 😁