Nutrilon. Poraďte, jaký při bolestech bříška? Anti colics nebo hypoalergenní, jiný?

renatkaa1996
24. bře 2021

Ahoj, po poradě s dr, kvuli bolestem briska (nejspis teda kolikam) mam dat malemu nutrilon ale nejaky setrny k brisku, tak se chci zeptat, zda mam dat anti colics nebo hypoalergenni nebo vlastne jaky 🙈davame obyc nutrilon, uz jsem vyzkousela opravdu vsechno a maleho histeraky nedavala ani babicka, ktera vychovala 4 deti.. jinak jsme uplne plne na um. Espumisan, baby calm, biogaiu vse mam.. pupika, fenykl, hermanek, vse jsme s odstupem casu zkouseli, maly bude mit 8 tydnu.. a chci aby se mu udelalo lepe😞

emillyhk
24. bře 2021

Ahoj, když jsem ti před pár dny psala, ať se poradíš s pediatrem, tak mě nenapadlo, že ti vlastně neporadí 🤦‍♀️. No nic, z toho, co jsi popisovala v jiné diskusi, zkusila bych ten antikolikový... Ale určitě s ním vydrž aspoň dva týdny, ona ta dětská bříška potřebují čas...
Ještě se zeptám - ty nebo partner máte nějaké alergie nebo potravinové intolerance?

renatkaa1996
autor
24. bře 2021

@emillyhk no, radila jsem se, a rekla mi, at proste zmenim mleko na setrny k brisku🤣 takze jsem se toho vlastne moc nedozvedela, a jeste rekla, at pouzivam espumisan a biogaiu 😄 o intoleranci na mleko nemluvila.. zadne alergie prave nemame.. ani ja ani partner

renatkaa1996
autor
24. bře 2021

@emillyhk stolici ma dobrou, takovou zlutou🤣ale trosicku tuhsi, a vzapeti z neho vyjde ridči a trosililinku do zelena (muze byt ale i z caje) ja nevim, fakt mu hrozne moc chci pomoct.. 😞

katka9184
24. bře 2021

Někdo říká, že ten heřmánek je někdy spíše na škodu. Co ho zkusit vysadit 😒

handulkak
24. bře 2021

@renatkaa1996 zkus Nutrilon Profuturu. Předpokládá, ze mas pronutru. Moje první trpěla hrozne jak po anticolics, tak po pronutre. Pak jsem koupila Profuturu a vše se zlepšilo.

renatkaa1996
autor
24. bře 2021

@katka9184 hermanek jsem zkusila teprve vcera 😒a trpel uz predtim... takze pochybuju, ze by to zhorsoval hermanek

katka9184
24. bře 2021

@renatkaa1996 No, to ne no. Některé dětičky na to prostě trpí 😓

terezka1353
25. bře 2021

Malej měl ten samej problém a pomohl ten anticolics.. Je trochu hořký ale Mimi si na to zvykne 🙂

renatkaa1996
autor
25. bře 2021

@terezka1353 uz ho mame druhy den a zatim se mi zda o moc klidnejsi 🙂

renatkaa1996
autor
25. bře 2021

@terezka1353 a je pekne hnusny 🙈😀

terezka1353
25. bře 2021

@renatkaa1996 Jo jo ale jak říkám.. Zvykne si 😂