Nutrilon, Sunar a zácpa u miminka

blueangel2
24. únor 2019

hoj maminky,mám 6 týdenní miminko,bohužel od příjezdu domu z porodnice mé mlicko postupně ustupovalo a už úplně zmizelo😔
Jde o to,že jsem koupila Nutrilon,celou dobu vše dobré...ale týden zpatky malá měla problémy s kakáním..tuhá stolice,neslo ji to vytlačit,použila jsem rourku,ta teda pomohla,ale je to jediné co pomohlo..tak sem řekla dost...espumisan nepomohl,fenyklový cajik tak ne,cvičení s nozickama tak ne...Tak jsem koupila Sunar,jestli bude lepší a malá se hezky vykaká,po použití rourky jsem malou nakrmila Sunarem,hezky se vyprděla a pak i vykakala ještě,jako kdyby ji to trochu pomohlo než ten Nutrilon...nevím,ale zase mi naposled kakala včera odpoledne,nepláče,když spinká vzbudí ji prdíček,ale ten vyprdí a spinká dál...
Jaké máte zkušenosti s Nutrilonem a Sunarem?
Po jaké době by se měla vykakat? Abych vůbec usla strachy🙊🙈 byla jsem zvykla,každé krmeni vyhazovat pokakanou plenku..teď mám docela strach,zda není něco špatně,k dětské jdeme 13.3.,kdyby se něco stalo,mám přijít driv,ale chci nejdříve slyšet vás názor než se vypravim nějakých 80km,aby mi řekla to samé🙈

jbzirafa
24. únor 2019

Co si pamatuji tak po umělém mléce bývá stolice méně často než při kojení a je to normální,Nutrilon u nás také nevydržel a ucpával,Sunar byl lepší.myslim že jednou za den by kakat měla ale není to nutnost.taky musíte počítat s tím, že si nějakou dobu na změnu mléka trávení zvyká.

vrabcak0007
24. únor 2019

za mě taky Sunar, po Nutrinolu naopak velké průjmy a šíleně opruzelá prdelka...po Sunaru krásná míchaná vajíčka 😉 Ale je to různý, každému sedne něco jinýho...stejně tak ta stolice..malej kakal předpisově 2-3x denně, ale co vím, tak jsou mimča, který třeba občas nebo po určitou dobu měly frekvenci 1-2x týdně...každý má to zažívání trochu jiný - pokud je jinak stolice v pořádku a mimču nic nechybí, asi bych nechala vše, jak je...maximálně pro ulidnění můžeš v týdnu cinknout doktorovi

nikolaamiminko
24. únor 2019

Nam tez Nutrilon zacpaval, my teda presli na Hipp a syn kadil 1x denne, myslim ale, ze pokud malou neboli brisko, tak je v pohode ze nekadi kazdy den