Od kdy spí vaše miminko celou noc?

lastovenka
3. črc 2019

Apol holky, od kdy přibližně spí vaše miminka celou noc? A kolik toho případně před spaním vypijí? Moje dvou měsíční se mi pořád ještě v noci vzbouzi tak nějak po třech hodinach a říkám si kdy asi tak by se její spánek mohl začít prodlužovat...... Jak to máte vy?

chumlee71
3. črc 2019

@lastovenka můj má 18 měsíců a budí se každé dvě hodiny. Ten asi bude spát celou noc až v pubertě 😁

zavodnice
3. črc 2019

Od 3 tydnu, akorát ze začátku jsem ještě po 6 hodinách budila na jídlo.

calvac
3. črc 2019

@lastovenka pred spanim jsem kojila. Prvni dva az tri tydny zivota byli oba synove jednou za noc vzhuru, od te doby prospi noc. Proste se nebudili vubec. Kojeni jim stacilo az rano.

odula
3. črc 2019

@lastovenka syn od roku a půl cca. Před tím se určitě do roka budil co hodinu, dvě. Dcera spala celou noc od 6 měsíců cca.do ty doby se budila jednou. Třetí dítko se budilo co dve hodiny a začalo spát celou noc minulý týden (2r7m). 😃 Každopádně spanek a jeho doba závisí na dozrávání NS a uvádí se že tvrdeji začnou spát děti právě okolo 2 let. Dvoumesicni miminko je ještě hodně malinkaty. A tři hodiny spánku v kuse je luxus. Určitě nečekej v blízké budoucnosti něco jako pravidelný spánek. Může se to stát. Jasně. Ale spánek dětem naruší tu břicho tu zuby, tu nemoc. 🙂 ještě je to může být hodně variabilní a chvilku asi potrvá než se ustálí 😉

eviks
3. črc 2019

@lastovenka cca v roce a trictvrte jsme ho 14 dni odstavovali z piti mleka v noci a konecne se povedlo a uz se nebudi. Predtim vstaval cca 4x-5x.

odula
3. črc 2019

@zavodnice
@calvac neuvěřitelný. :D

deli_lah
3. črc 2019

Tak naše malá spala asi od 2 týdnů celou noc.. no a od 7 měsíců se v noci začla budit, nejdřív jednou za noc, teď klidně i 5krát. Dokud nedostane mlíko tak řve (je jí rok).

calvac
3. črc 2019

@odula no, je to zvlastni. Ted naopak byvaji hodne nemocni oba dva. Oba maji taky astma. Radeji bych tedy vstavala v noci nez tohle.

meronym
3. črc 2019

Presne v roce prvne prospal celou noc.

luckylee
3. črc 2019

Par dni pred 2.rokem spal poprve celou noc.😄

pavca1982
3. črc 2019

Nespí celou noc ani jeden. V noci pořád couraj mají žízeň a chce se jim čůrat😃

sudylichozrout
3. črc 2019

@lastovenka prvni dcera spi celou noc od 3 mesicu, druha asi od 7 mesicu.

hanulkaha
3. črc 2019

Prvni syn spal celou noc od cca 2 mesicu a vydrželo mu to do ted (26mesicu) 😉
Druhy má 8 tydnu a uz cca 3. týden take spi celou noc, jinak od zhruba 2.tydne se budil uz jen jednou v noci, ted zalehne mezi 21-21:30 a spi do 7:00 +- 😁
A pred spanim vypije svoji obvyklou davku 130ml a tu ma klasicky 2-3 hodky po předešlé.

portinari
3. črc 2019

Od 2 let spí většinu nocí až do rána.

olga_
3. črc 2019

@lastovenka Od 3 let. Ve dvou měsících má nárok na všechno 😀.

lastovenka
autor
4. črc 2019

Holky a ty z vás které kojily- když jste celou noc nekojily třeba,tak nepřišly jste o mléko potom?

lindikova
4. črc 2019

@lastovenka já mám 5m starého kloucka, od 6ti tydnu spi od 19.00 nejdřív v kuse do 4.30 a teď už do 6.00 nebo 6.30 Taky jsem řešila, co mliko, jestli bude🙂 a kojim plne pořad. Syn má skoro 8,5 kg, takže verim, ze mu to noční kojení nechybí🙂

jannym
4. črc 2019

@lastovenka ne to neprijdete, je me rano boleli a byly misty zatvrdle, ale to se samo upravi telo po nejake dobe samo pozna ze neni v urcite dobe poptavka tak omezi vyrobu, dcera se v noci nebudila, dr ze je to ok ze kdyz bude mit hlad tak se vzbudi, neprospivala musela jsem ji v noci okolo pulnoci vzbudit, pak uz zacala prospivat krasne, potreba spanku i mleka je strasne individualni, neda se to porovnavat

lucie_j
4. črc 2019

@lastovenka o mléko nepřijdeš. Já mám už větší a kojím jen v noci a taky je mléka dost i když od 5 do 23 hodin nepije.

mimuu
4. črc 2019

Až po druhém roce začal spát celou noc🤷😂 předtím se ještě tak.jedbou dvakrát budil. Ve dvouesicich několikrát za noc.

kata267
4. črc 2019

@lastovenka dvoumesicni 😂😂😂 tak to me fakt pobavilo, me spi dcera celou noc jen obcas a to jsou ji ted 3 roky, druha 1,5roku se budi za noc snad dvacetkrat (kojena uz neni, um nema)....takze,si jeste nejaky ten patek asi pockate 😉

kata267
4. črc 2019

Vsem co tu ctu ze maji nekolika mesicni dite co spi celou noc nepokryte zavidim 😀 ja nespala uz 3 roky a zatim to ani.nijak pozitivne v blizke budoucnosti nevidim 😀

kajalka
4. črc 2019

@kata267 Nespala jsem šest let.. až posledních pár týdnů je lepších.

kspp1
4. črc 2019

Naše spala celou noc asi od 1 roku, ale zároveň přestala úplně spát přes den.

magdanaty
4. črc 2019

Celou noc spí cca od 2 let. Do 1 roku se budila 3-4x, pak trochu min, ale do těch 2 se většinou na pití tak 2x vzbudila.

lastovenka
autor
4. črc 2019

@kata267 Kamarádka má čtyř měsíční a prý ji teď začalo spát od 22 do 7😁😁😁😁

bayt
4. črc 2019

@lastovenka Můj syn má skoro 1,5 roku a zatím to nepřišlo :D

janule1940
4. črc 2019

První celá prospana noc ve 3 letech😀do 2 let noční kojení normalka aspoň 1x za noc.

urtica
4. črc 2019

Naše první "miminko" spalo celou noc cca od dvou let a naše pětiměsíční...asi takhle...o buzení co tři hodiny si nechávám zdát...😀

pavla555
4. črc 2019

Obe deti od konce 3m. Pistupne jsem jim to natahovala... a pak od 20hod do 6hod spinkaji celou noc a ja jim za to moooc dekuju☺☺☺