• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tuhá stolice. Je to přechodem na sunar?

4. února 2014 
Ahoj,Před třemi dny jsem stratila mléko tak jsem malému začala dávat sunar.Začal méně kakat a dnes ráno měl oněco tuhžší stolici .Když jsem kojila tak měl takovou řidčí. Je to tím že už je na sunaru?
4. pro 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdenka..jo je to po sunaru...a kadit ti bude taky mín než při kojení :slight_smile:
4. pro 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni je to po sunaru a bude to mít o něco tužší,taky asi nebude kakat tak často,takže buď v klidu je to normální :wink:
4. pro 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ja jsem male asi před 14 dny začala davat prikrmy a taky ma po nich tuhou stolici (takovy kulicky) a ma problem je vytlacit. Myslite, ze to muze byt tim, ze ji do prikrmu davam mrkev? Mela problemy i kdyz jsem ji jen kojila, ale to doktorka rikala, ze je u kojenych deti normalni.
4. pro 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Odetko my taky měly problémy s kadením už od mala když jsme jen kojily tak malá kadila jednou týdně a byl to vždy porod.
Pak jsem začala příkrmama a bylo to zase špatně a víš,
čím to bylo?
Měla málo tekutin musíš jí dávat pít čajdu.
4. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
odet, tak jí ještě po příkrmu nakoj nebo dej čajík :wink:
4. pro 2007 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky, zkusim davat cajiku vic. A kolik jste toho cajiku davali denne a jakej? Ja davam od Hami feniklovy nebo od Lerosu hermankovy, ale ten ji moc nejede. Taky jsem ted zkousela svestkovou stavu od Hippu. Ale asi ji toho davam malo.
5. pro 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej po sunaru taky nemohl kakat. Tajala jsem m uto teplomerem,mel to strasne trvde. Presli jsme na Nutrilon a je klid
5. pro 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neumim psat. Spechala jsem a to je vysledek. :frowning2:
5. pro 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! O Sunaru se prý říká, že je po něm zácpa a tužší stolice. Proto jsem na něj po ukončení kojení ani nepřešla. Dávám své 5timěsíční dceři Hami a má krásnou vajíčkovou stolici jako po kojení. Kaká 1x denně a nemá problémy s tlačením. Tak jestli netrváš na Sunaru, tak zkus Hami.
5. pro 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá třeba nekakala při kojení i jedenáct dní.....a když jsem začala dávat Sunar complex tak se jí stolice hezky srovnala.Já si myslím,že to má ted tuhší,protože jste přisla o mlíčko a malej musel hned na ostro přejít na UM a to si musí na tu změnu malej zvyknout,myslím,že se to srovná.Právě sunar Complex obsahuje Beta palmitát-což je složka tuku a ta je i v mateřském mlíčku a to slouží k tomu aby miminka neměli zácpu a nebolelo je bříško... :slight_smile:
4. únor 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek