Zácpa po Sunaru

joann
22. lis 2018

Dobrý den, už 2 měsíce je můj syn na Sunaru a doteď nebyl žádný problém. Až poslední týden se vůbec nemůže vykadit. Posledně nekadil 4dny a už sme museli koupit projímadlo. To se vykadil a od ty doby (uz 2dny) zase nekadil. Pořád brečí a tlačí a prostě mu to nejde. Máte s tím některá prosím zkušenost? Budu ráda za každou radu 😔

zrzeckas
22. lis 2018

@joann nevim, kolik synovi je, ale mala mela ten samy problem, jak se Sunarem, tak i Nutrilonem. Tak jsem ji davala kminovy caj, a kdyz nepomohl tak ji pomahala trubickou. A pak zniceho nic nebyla potreba trubicky a mala zacala kakat sama. Pry to dela aj to, ze maji slabe brisni svaly jeste, nekdy to zpusobi rust zubu.....a co muzete zkusit tak zmenit mleko... Male je teda uz 19 mesicu, ale zkusila jsem ji dat o prazdninach Hipp a to me prislo, ze ma z toho pomali az prujem. Jinak ja prechazela prave z Nutrilo na Sunar, protoze me prislo, ze je ji po nem o trochu lip.

zrzeckas
22. lis 2018

@joann jinak jsem zkousela zname cviceni nozickama pred koupanim a nahrivani briska, masirovani a nepomohlo z toho nic. Nevim, zda si to zkousela, ale podle me urcite ano nebot to radi uplne vsude...... A ty trubicky pouzivala uz moje mamka u prvni segry, ta pry na zacpu trpela velice moc a jedine, co ji pomohlo byly prave trubicky.