Zelená stolice miminka na UM, setkaly jste se s tím?

Ahojte maminky, potřebovala bych poradit. Malá (nyní 6 týdnů) je od 3 týdnů plně na UM. Poslední dny jsem si všimla, že má ze začátku tlačení zelenou trochu tužší stoličku a na druhé zatlačení kaká už normálně žlutá "míchaná vajíčka". Malá kaká 1x denně. Nesetkaly jste se s tím některá?

Pro info k UM - zkoušeli jsme Nutrilon (kroutila se) a Hami na citlivé bříško nadýmání (to se ještě zhoršilo) až jsme skončili u Sunaru premium. Dáváme také kapky Baby Calm a Biogaia + 1x - 2x za den dávám malé loknout heřmánkového čaje.
speedygon
14. kvě 2014
Zelená stolička na UM je běžná, nemusí být neustále-u nás až na výjimky je. Je to tím, že UM je obohacené různými těmi živinami. Na plechovce BEBY dokonce prý upozorměmí ohledně zelené stolice je zmíněné.
mifad
14. kvě 2014
Ahojky, zkus vyzkoušet mléko Combiotic od Hippu, přímo obsahuje probiotika, takže nemusíš přidávat žádné probiotické kapky navíc. Malému jsem chvilku dávala, když jsem nemohla kojit a byl v pohodě i stolici měl stejnou jako na MM.
jabluncanka
14. kvě 2014
@zusik11 Zelená stolička být může,jen nesmí patologicky zapáchat = úporně...ale zelená stolička znamená,že to střeva moc nechtějí...My jsme měli Bebu1 HA a museli jsme přejít po poradě s dětskou lékařkou na Nutrilon1 Allergy Care...pak už všechno v pohodě...ale do té doby ta úporně páchnoucí zelená stolička,bolení a ekzém,ztrápený výraz...po změně už vše v pořádku.

Začni psát odpověď...

Odešli