A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

lucenek
4. pro 2009

týjo luzz ty je máš posazený jako v kočáru 😀

luzza
autor
4. pro 2009

sarii
dohodli jsme se,že počkáme měsíc,jak zaberou příkrmy...tak příští pátek se rozhodne 🙂

luzza
autor
4. pro 2009

lucí 😀 😀

lucenek
4. pro 2009

fakt pro dvojky a za sebou 😀

luzza
autor
5. pro 2009

lucí
teď už je takhle nenosím,na to se už moc mrskaj 😀 ale nosím je obě ráda... je to nádhernej pocit...že jsou obě MOJE 😀 😀 😀 😵 😵 😵

luzza
autor
5. pro 2009

JINAK MI PŘEKVAPIVĚ VÍC RASUJE PRSO TEN NÁŠ BEZZUBEC !😅 😅 😝 😝 😠 😀

lucenek
5. pro 2009

luzz nekecej fakt jo? když sáře začly zubiny tak to bylo peklo...no každé dítko je jiné, dnes razíme na Mikulajdu

luzza
autor
5. pro 2009

nám odvolali tátu ráno do práce, takže jsme zase samy ☹ ☹ chjo... už takhle je doma jen o víkendech a ještě tohle ☹ řeší zase nějakej kolaps elektriky na nádraží ☹ vím,že je to lepší než žádná práce,ale někdy mě to fakt ser.. 😒

lucenek
5. pro 2009

Luzz to je na opikaču, ale radši ať má práci...hany nemá a zatím to jde...ale přijde doba,. kdy to bude na palici

lucenek
6. pro 2009

no segruše kde ste? dneska nejdem ven je tma a prší 😝 zítra na ranní 😝

luzza
autor
6. pro 2009

hodila jsem nové fotky 😉 🙂

lesnenka
7. pro 2009

Ahojky. 🙂

Tak tady už jsem hooodddnněěě dlouho nebyla. Koukám, že vám děti rostou také závratným termpem.

Luzz, díky za fotečky. Ta Nelinka je ale zubatec. Vítkovi vyrostl první zub až skoro v 8 měs. a teď jich má 6.

luzza
autor
7. pro 2009

ahoj Les 🙂 😵
děkujeme za fotečky z Vítečkových narozenin 😵 😵 prohlídli jsme si je celá family 😉 😉 včetně našich 😀
no Nelouch je zubatec 😀 musíme jí hlídat,aby nekousla Elišku 😀 zatím kousla jen Domču a Jirku 😀

sarii
8. pro 2009

Ahoj...

Lesnenko... To je dobře, že ses ukázala!!! Víteček má překrásný kukadla 🙂 . A teda, že narozeninový dort dopadl 😀 😀 😀 ...

Luzz... fakt už Nelis kouše, jo??? Fotka "No fákt mám tak malou ségru!" je úžasná!!!

lucenek
8. pro 2009

Hoja všem
Les teda Víťa má kukadla a ten dort nemá chybu 😀 dlouho jsi uklízela????

luzza
autor
8. pro 2009

holky
Víteček je nejhezčí dítě ze všech dětí sestřiček tady od nás z ústí 😀 jestli vám přijde,že má krásný kukadla,tak ve skutečnosti jsou ještě krásnější.... 😵 je to fakt moc hezkej kluk 😉 🙂

luzza
autor
8. pro 2009

my jdeme zítra na kontrolu s nelinkou na neurologii,tak doufám,že bude vše OK...po třech měsících uvidí dr. úplně jiné miminko 🙂 když ji viděla naposledy,pořádně ani nepásla,měla oslabenou tu jednu stranu tělíčka a asymetrii hlavy... teď umí lézt i sedět a ta asymetrie je fuč 🙂

lesnenka
9. pro 2009

Ahojky. Luzz, nepřeháněj 🙂 Holky jsou taky nádherný.Víťa už mě taky párkrát kousnul.

Luceneček, ani moc dlouho ne. Hlavní je, že si to Vítek užil a byl spokojenej. Slavili jsme to u našich, tak ti to trochu špatně nesli, hlavně můj taťka. 😀 Už několik let do mě pořád šil, že už chce nějaký to vnouče, tak ho má, tak ať si to hezky pořádně užije. To u nich budeme i na vánoce, tak doufám, že Víťas nezdemoluje stromeček. Mají ho sice na stolku, ale i tam už Víťas dosáhne. Je to takovej drakouš a to ještě nechodí.

Luzz, tak aťž kontrola dopadne dobře.

lucenek
9. pro 2009

lESS NO JO to jsou ty dětičky 😀
luzz tfuj tfuj tfuj ať KO dopadne úplně nejlíp, jak jen může, nelča vše dohnala

Jsem si dámy dala sportku na neděli tak povinně držet pěsti jasan?potřebuju barák s velkou zahradou, auto, bazén a dovču na bali v hotelu Four seasons 😵 😵 😵 tak se snažte 😀

sarii
9. pro 2009

Hoj...

Luzz, tak jak jste pochodily? Určo jste dostaly pochvalu!!! Hele, Mari se ještě nepřetočí na bříško 😕 . Zaklání hlavu a nikomu to divný nepříjde. Kdy se ta moje holka rozdovádí, já nevím...

luzza
autor
9. pro 2009

tak na neurologii jsme dopadli výborně 🙂 dostali jsme od paní doktorky velkou pochvalu... 🙂 nela jí ukázala jak leze,volala DE DE DE pak zase JÉÉÉ a TATATA,tak byla doktorka fakt spokojená 😀 .Řekla,že je na těch 7 měsíců moc šikovná 🙂 .

luzza
autor
9. pro 2009

sarii
kdyby nebylo něco v pořádku,pediatr by si určitě všiml 😉 a mari se narodila taky o nějaký ten týden dřív,než měla,ne?

kuliskaa
11. pro 2009

ahojky 😉 😉 všecíí

sarii
11. pro 2009

Luzz... asi jo 😉 .

Kuli... to je hrůůůza, už jsme na tebe málem zapomněly 😲 !!! Tak jak chystáš Vánoce a co u Vás???

kuliskaa
11. pro 2009

Lecenek HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Jj dneska a včera pečem a pečem..zítra jdu na 40tku...zaháním neustále depky 😉

luzza
autor
12. pro 2009

ahoj děti moje
Jsem OK,jen nám ve čtvrtek vypadl net...udělali až teď spojku 😖
Jinak!!! V pátek holkám píchli SYNFLORIX... měly v noci reakci jako prase...Nela měla teplotu až ke 40C!! Eliška téměř 39C...
váhy v 7 měs Nela 8,20kg a Elis 6,46kg ....ozvu se později,máme fofr...pa pa

luzza
autor
12. pro 2009

...pokračování....
holky měly úplně rudý tváře a furt brečely... nevěděla jsem ke který dřív... ještě že to bylo v pátek v noci, kdy už je jirka doma 😝
dala jsem jim nurofenový čípky,ale za chvíli se po nich úplně posrajdily, takže přišel na řadu panadol baby sirup a ten teda zabral dobře a rychle, takže doporučuju...
i dnešek ještě za moc nestál, holky už jsou bez teploty, ale nejsou ve svý kůži... furt pobrekávaj nebo spěj...
snad se z toho dneska vyspinkaj a bude líp...
tohle jsem fakt nečekala 😨 🙄
a za měsíc jdem na přeočko 😖 😖

luzza
autor
12. pro 2009

jo a jak jsem si myslela, že se Elince objevila zase tříselní kýla, tak to není kýla, ale nějaká uzlina 😒 , v pátek nám náš pediatr udělá ultrazvuk...naštěstí ho má v ordinaci, takže nikam nemusíme...
přesto si dělám starost ☹

sarii
13. pro 2009

Dobré ráno...

Všem Luckám vše nej k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Luzz... sim tě? My už máme za sebou 2x Synflorix a úplně v poho 😕 ... A váha v 7 měsících 6 450g.

lucenek
13. pro 2009

Luzz předně k svátečku vše nej mamino 😵
K holkám, tysi tež vybíráš jako....já chci dát to pcv to je 13ti valentní synflor je 10 a prevenat 7mi....ale psali že ten kdo začne s první vakcinací po roce 2010 úojišťovna proplatí dávky...tak my jdem do toho...ale jak čtu reakce tvých berušek.... 😖 si říkám, že sáruš je větší tak snad..ale pneumokokla chci naočkovaného...menoingokoka už máme zatím vše bez reakce ťuk ťuk
Ta uzlina z čeho????taky bych měla obavy....ale to se vyšetří nebuj ju?