A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
29. říj 2008

jj já vím,ale máme toho kapku víc.....a barák se tu spraví a tam se sype 😉

luzza
autor
29. říj 2008

kuli
to znám 😀 😀 😀 máme to asi do smrti 😀 😀
no jo no,když nemáme na nový baráky,tak budem furt cpát do těch rekonstrukcí 😀 😀
ale hlavně ať jsme všichni zdraví a máme se rádi 😉 😀 😀

kuliskaa
29. říj 2008

Máš pravdu...akvarko dávám celý den no normálu,házím foto!
Ty Luzz co je to oplodnění na misce?-to jsi měla ty? Ted to bylo myslím v soukromých pastech že??

luzza
autor
29. říj 2008

kuli
dají moje vajíčko do misky a k němu dají manželovo sperma a počkají,až vleze nějaká spermijka do vajíčka...
jakmile se vajíčko takhle oplodní,pár dní ho takhle nechají a když už je několika buněčný,vrátí ho zpět do dělohy (u mě to bylo za 4 dny)...vajco se tam zakousne a už jen hezky roste... 🙂 🙂 🙂 😲 😲

v tomhle díle píchli jednu spermiji přímo do vajíčka...to se dělá,když těch spermijí je fakt málo,nebo nezvládnou proniknout do vajíčka sami...tahle metoda je o dost dražší (to zase měla dasule)

luzza
autor
29. říj 2008

no to akvárko vypadá supééér 😅 😅

luzza
autor
29. říj 2008

vy jste nějak brzy odpadli 😀
tak pa pa,jdu taky 😉

luzza
autor
30. říj 2008

dobré ráno sestruše 🙂 🙂 🙂
v severních čechách už tři dny v kuse chčije 🙄 🙄 🙄 je to hnus...

kuliskaa
30. říj 2008

ajoj.... 😉 jdeme na kontrolu a pak na hřbitovy....dělám až zítra a sobota 😒
Tady je vychřica 🙄 🙄

elennka
30. říj 2008

brno hlásí taktéž vítr, ale vymetenou oblohu 😉

lucenek
30. říj 2008

ahoj tu větřisko ale sluníčko a modro
večer poctivě dočítám 😉

kuliskaa
30. říj 2008

Tak jsme prý zdraví ale kašlem jak hroom 😅 😅 žádná školka zatím prej....kdo to má vadržet 😀 😀

Tak a v neděli zase krámy 😠 😠 ještě jedna stimu a pak prý opl.na misce kdo by tam chodil... 😔 Takže asi nic 😲

luzza
autor
30. říj 2008

kuli
nabídli ti IVF (umělé opl.)???
a nezkusili ani IUI (inseminaci)???
to je divný 😕 😕 😕
"oplodnění na misce" jak říkáš,je až jako poslední možnost...

magika
30. říj 2008

Ahojdaa
Jsem po dvou denních kantare,samej generalizovanej tumor recto sigmatu 😝 ...
Jinak zítra pojedem do Ústí 😀 ...takže doufám,že počasí bude lepší 😵
Luzz...tak koukej přivolat sluníčko 😉
Kulí ...akvárko je bomba
U nás brutálně chčíí a vítruje 😠

luzza
autor
30. říj 2008

jinak - my jdem dneska s holkama z práce na véču,tak se na ně moc těším 🙂 🙂 🙂
(i když co jsem ležela na gyndě,chodily za mnou pořád 😀 ,protože je gynda jen 2 patra pod náma 😀 - ale takhle je uvidím po dlouhé době v civilu 😀 )

luzza
autor
30. říj 2008

ahoj maginko
napiš co tvůj školáček 😅 😅
a nebój,počasí se určitě zlepší 😉 takhle to dál nejde 😝 😝
tak si koukej po těch denních pořádně odpočinout!!!!

kuliskaa
30. říj 2008

Nevím Luzz mluvila o té misce mě to nezajímá do ničeho nejdu....asi to malé nemá být víš! 😉

Holky kdo ma zkušenosti z akvarkem?Potřebuji radu..... 😕 😕

luzza
autor
30. říj 2008

jé kuli,tak o akvaristice já nevím ani H 😅

viona
30. říj 2008

Ahoj sestřičky,
tak jsem taky sestřička,mám ročního kluka a v sobotu nastupuju na čtvrt úvazek do špitálu,koukám,že Magika taky pracuje se stejně starým chlapečkem,můžu se tě zeptat,jak to zvládáš?Já se na jednu stranu moc těšim,že vypadnu na chvíli z domova,vydělám nějaký koruny,na druhou stranu mám i obavy,přece jen jsem dva roky nedělala...tak nevim,snad to půjde 🙂
Zároveň bychom chtěli druhýho prcka,ale po skončení kojení se moje tělo hormonálně vzbouřilo,že to asi jen tak nepůjde,no co,já si počkám,aspoň si chvíli popracuju 🙂
Luzz,psala jsem chvíli do téhle diskuze,když si ji zakládala,ale nebyla jsem snažilka,tak jsem sem už pak nechodila,koukám,že čekáš dvojčátka,to je krásný,gratuluju 😵
Kulisko,s tebou se taky znám,co?Nevěděla jsem že jsi taky sestřička?Koukám,že ještě nečekáte druhé,to mě mrzí,snad se brzo zadaří 😉 Teda,Týnka už je velká holka 🙂

luzza
autor
30. říj 2008

ahoj vion 🙂
děkuju za gratulaci 😵 😵 jsme strašně šťastní 😀 😀
a na jaký oddělení nastupuješ???
u nás se nikdo do zkrácených úvazků nehrne ☹ protože by nám tím změnili smlouvu!!! Jsou to prevíti!!!
a každá nová smlouva je na dobu určitou 😖 což nikdo nechce riskovat...takže holky raději vytrvávají na mateřský a po třech letech se vrací....a smlouva nám zůstává původní...na dobu neurčitou...
nevím,proč to u nás tak debilně vymysleli 😖

luzza
autor
30. říj 2008

jinak vion
váš chlapeček je vážně nádhernej 😵 😵 😵

viona
30. říj 2008

dělám na CHIRJIP,u nás je to v pohodě,mám sice taky jinou smlouvu(ne na dobu určitou)ale jsme velký špitál,spousta sester chybí,práci budu mít vždy.Když jsem přišla za staniční s prosbou o úvazek,vzala mě úplně v pohodě,ještě jsem si nadiktovala podmínky,že chci jen na denní,ve volnu manžela,jinak ne,no a vyhověla mi,horší je to třeba na záchrance,co vím od známejch,tam holky taky radši na úvazky nechodí,tam si tu práci sestry hlídají,oni by jim zkrátili úvazek a po mateřský by jim ho už nevrátili na celej,tak jsou radši doma 😒 Na mzdovce jsem si to ošéfovala,že když znovu otěhotním,platí mi ta smlouva,se kterou jsem odcházela na mateřskou,alespoň prozatím.
Děkuju za pochvalu Vítka 😉

kuliskaa
30. říj 2008

čau vion já nejsem sestřička jsem tady sestra sestřiček 😀 😀 😀 nejlepší diskuze kde jsme všechny od začátku 😀

luzza
autor
30. říj 2008

vion
dělám v hodně velký nemocnici,kde chybí přes 100 sester...
a přesto máme strach z předělání smluv...vím,že práci budeme mít vždycky...
holky čekají,jestli se ta situace s měněním smluv nějak nevystříbří...
jinak je špitál sám proti sobě... 😒

kacatko000
30. říj 2008

ahojky holky promiň te , že vám sem lezu, ale chtěla jsem se zeptat jestli tady není nějaká zdravotní sestřička z Prahy 5?
Podstupujem s manžou umělé oplodnění a dostala jsem injekce do zadečku do svalu a bohužel v mém okolí se k tomu nikdo nemá, pohotovost mám docela daleko a jiní lékaři mě odbyli, že nejsem jejich pacientka. tak kdyby se tady našla nějaká dobrá duše, co by mi byla ochotná píchat 10 dní injekce, samo ne zadarmo, ale jezdit s tím po praze do nemocnic se mi nechce.
děkuju

viona
30. říj 2008

Tak to koukám,nemocnice je vážně sama proti sobě,u nás to bylo nedávno ještě tak,že se z nemocnice stala akciovka a -žádný úvazky- po roce už berou i úvazky všema deseti,protože jim chybí spousta sester,to už mě chtěli dát i na ARO,protože tam je to akutní,ale já se sekla,že spadám pod chíru a jinam nejdu,že jinak nenastoupim,tak mě nechali u nás na JIPU.

luzza
autor
30. říj 2008

kacatko
my bychom tě rádi rozpíchaly 😅 😅 ale bohužel žádná nejsme z prahy.... ☹
určitě máš někoho v místě bydliště...zkus zapátrat... 😉
sestruše jsou všude 😀

viona
30. říj 2008

Kacatko,bohužel jsem odjinud,jinak bych ti ráda pomohla 😉 tak ať se někdo najde...

luzza
autor
30. říj 2008

vion
my jsme už taky akciovka a taky pár měsíců nebrali žádný jiný úvazky 😉 ale už je to přešlo 😀 😀
jinak u nás je taky největší problém aro a akutní jipy... 😒 dokonce tam ubíraj počet lůžek,protože není kdo by se o takový množství pacientů staral 😅

kacatko000
30. říj 2008

díky holky budu pátrat dál 🙂

viona
30. říj 2008

Je Luzzo,koukám,že jsi z okresu Děčín,já jsem původně z Rumburka,do Liberce jsem šla dělat specializaci a už jsem zůstala,takže děláš v Děčínským špitále.nebo v Ústí?