A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
20. lis 2008

já bych teda testovala... 🙂

kuliskaa
20. lis 2008

Zítra jdu na gyndu.... 😉

kuliskaa
20. lis 2008

Luz,budeš chtít ty těhu halenky? Využiješ je dřív 😉

verlis
20. lis 2008

Ahojky holky, tak uz jsem si nasadila ten slavnej Siofor, no teda nevim nevim, ale nejak casto chodim na velkou, saaaakris, ale nastesti normalka, ne prujem 😀 😀 😀 No a me gyndar rekl, ze se ty PADy davaji kvuli inzulinove rezistenci na povrchu tech polycisticjych vajecniku aby se k nim jako lip dostaly ty hormony z Clostillu a tak no, tak jsem zvedava 😖

elennka
20. lis 2008

Tak to jsme dvě, které mají zažívací problémy.. 😎

verlis
20. lis 2008

Eli a jak dlouho se snazite vy? Jestli se muzu ptat?
🙂

verlis
20. lis 2008

Ja prave zacinam 3 cyklus s Clostillem a poprve se Sioforem, tak jsem zvedava. JInak s cukrem problemy nemam, tak uvidime jake to na me bude mit dopady 😖

pilnice13
20. lis 2008

Luzziku,jsi tady??????Měla bych dotázek??????

lucenek
20. lis 2008

pil luzz má noťásek ve správce možná serfuje Domesovi na pc potřebuješ radu? 😕

pilnice13
20. lis 2008

jo,super jen sem se chtěla zeptat,v úterý sem byla na ET,vyvíjelo se jen jedno,ale zasejc už bylo čtyřbunečné a mělo se k světu,tak sem se chtěla jen zeptat jak to vidí????Kolik si jich nechala zavést ona,panč mě ta emryoložka říkala,že by s toho mohli býti dvojčátka když už je takhle čilý?????!!!!

elennka
20. lis 2008

verlis, snažíme se od 1/2007, mám PCO

lucenek
20. lis 2008

pil tak to ti fakt neporadím....když se dobře vyvíjí tak je to fajn ale až kolem 8tt se s jistotou určí počet plodů.....tak se nech překvapit 😵

kuliskaa
20. lis 2008

TAK JSME DOMA CHLAP SEŽRAL PIZZU O PRŮMĚRU 1M 😝 😝 MOŽNÁ LUCÍ VÍŠ KDE V KOMOŠCE V HOTELU,JESTLI NÉ TAK SI TAM SJEDTE 😉 JDU TRÁVIT 😅

luzza
autor
21. lis 2008

kuli
já už zapomněla jaký 😨 😨

luzza
autor
21. lis 2008

pilni
nechali jsme si zavést dvě,protože jsme chtěli zvýšit pravděpodobnost úspěchu...
při zavedení jednoho E je pravděpodobnost úspěchu 30% a při zavedení dvou je to už 50% 🙂
jinak mi měli prodlouženou kultivaci,takže embrouši byly už mnohabuněčný,ve stádiu morul..
ta prodl. kultivace taky zvyšuje šanci na úspěch,ale co si píšeme s holkama z IVF,tak tam vidím,že i embrya bez prodl. kult. prospívají a drží se u maminek v bříšku,takže si spíš myslím,že to je osud 🙂 🙂 znám plno holek,co se embrýsci zakously a nepustily,i když byly jen čtyřbuněčný,ono spíš záleží na KVALITĚ,než na počtu buněk 😉
takže věř,že máš šanci velikou 😉 🙂 😲 😀
jen těm dvojčatům moc nevěř,pokud máš zavedený jen jednou embryo,šance na to,že se rozdělí a budou z něho jednovaječná dvojčata je minimální.Píšou že se to stává jen u 5% případů.
ale znám takové 😀 třeba kay,nebo campi tady z koníka...
takže vydrž,co s tebou příroda provede 😉 🙂 🙂
držím palce 😀 😀

luzza
autor
21. lis 2008

kuli
mám chuť na tu pizzu ☹ ☹ ☹

lucenek
21. lis 2008

týjo luzz ty jsi chodící enycklopedie 😀
kulií pizzu jedině dovoz dom gojgy je drak 😀

kuliskaa
21. lis 2008

Holky jsem doma....jdu se vám rozepsat tak čtěte:

UŽ V PONDĚLÍ IUI VE 14H.......pocity mám smíšené,je to na mě moc rychle,nevím co na to řekne manža,ale folíky kolem 20mm sliznice už 7,5....ideální podmínky 😔 tvářím se takhle a nevím co mám dělat .

kuliskaa
21. lis 2008

Tak manželem odsouhlaseno a v pondělí jedem....vlastně nic to není že?? Díky Luzz 😵

luzza
autor
21. lis 2008

kuli
lesnenka mi tenkrát o IUI řekla : neboj,je to rychlejší než průjem...
a měla pravdu 😀 😀 😀

luzza
autor
21. lis 2008

jsem grogy 😖 😖
pááááá

kuliskaa
21. lis 2008

A to znamená 😕 😕

magika
21. lis 2008

Ahojík babušky
Tak dneska jsem málem nedojela do práce,jelo nás pět v autě a všechno jsme chirový sestry,takže by neměl kdo sloužit na nnoční na mužích na ženách ani na jipu...je u nás totální sněhová kalamita,auta v příkopech,jezdily sanity,hasiči aj poldové a i ti měli problém vůbec projet....maraaassssss
Nakonec jsme dojeli v půl sedmý.Bojím se rána,jestli to nebude namrzlý 😝 ,jakože bude,pač hlásí -8 v noci apřes den jen jeden stupeň ....
Jiank zatim klídek,jen bude ted příjem,asi apendicitida
Kde je vůbes Dasula??Jsem jí tu dlouho neviěla nebose mi to jen zdá???
Jsem tady snad jediná makající 😀 😀

lucenek
21. lis 2008

mag teda tady před chíli byla bouřka se sněhem fakt normálně hřmělo 😲
jinak dasule fakt to kaká asi...prdka jedna by se měla co nejdřív objevit
kulií tak budu držet paluchy at se zadaří

elennka
21. lis 2008

ahojda holky, z brna zatím hlásím jen vítr a déšť, ale vypadá to na to, že to bude namrzat... ☹

kuliskaa
21. lis 2008

Luzz a jak je na tom Les.?

luzza
autor
22. lis 2008

dobré ránko 🙂
severní čechy hlásí sněhovou pokrývku a -1*C

luzza
autor
22. lis 2008

kuli
les bude v prosinci rodit 🙂 čeká chlapečka Víťu 🙂
maginko
tak to byste způsobili slušnej průser 😨 😨 😅 kdybyste uvízli!!! Ale zase byste se o sebe určitě postarali 😀 ,tolik sestruší v jednom autě 😀 No fakt to vypadá,že o blaho pacientů tu pečuješ sama 😀 My jsme tu samý flákači 😀

lucenek
22. lis 2008

luzz teda tak lesněnku pozdravuj at to zmákne...to to letí.....fakt šílené

luzza
autor
22. lis 2008

viď? 😅 😅 já jí to vyřídím 😉