A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
21. zář 2008

jééé 😀 dášenko 😅 😅 😅
to je dobrýýý 😀 😀 😀
ale moc ti za ten link děkuju 😀
to zní dobře 🙂

dasule
21. zář 2008

😉 ...Luzzi už máte konečnou sumu?Vím,že je to relativní,ale ať mám přehled 😅

luzza
autor
21. zář 2008

dáší
Pronatal má značně rozdílný ceny od jiných CAR...
teď si zrovna o tom holky z IVF září 2008 píšou... mrkni se tam...rozepisujou tam výdaje za IVF...

luzza
autor
21. zář 2008

str.237

kuliskaa
21. zář 2008

A kdy já už ti to říkala Daši o tom Bioparoxu ............už jsi mohla být fit!!-já nesmím atb ani v těhu ani mimo těhu a ten je fakt dobrej.......a pak můžu max.Zinnat a Sumamed........atb

dasule
21. zář 2008

ok 😉 tak přemýšlím,jestli nebylo lepší pár měsíců počkat 😒 zatím to snáším všechno dobře,ale jsem určitě přehormonovaná 😠 ale zase když jsme se dali na válku,dovedem ji dokonce,ne??!!

kuliskaa
21. zář 2008

Luzzi kolik vás to stálo-to oplodnění a vše kolem dokola?

luzza
autor
21. zář 2008

dáší
dělej vždycky tak,jak cejtíš... 😉

kuliskaa
21. zář 2008

Holky já našla tak ůžasné kořárky............ 😵 😵 😵 😵 zase mi hrká........ale moje kámoška je po 8létech těhu opět holčinka 😵 😵

kuliskaa
21. zář 2008

NEMÁM RÁD ZNAČKU TAKO A TEN CO TAM JE ......... MARÁÁS 😔

dasule
21. zář 2008

no cítím to tak,že chci být co nejdříve mamina 😀

lucenek
21. zář 2008

hojec tož mangel dorazil huráá jdu vybírat masage nohou za 3 dny 😀

lucenek
21. zář 2008

taky se mi nelíbej tako bohemia patron a podobné, ale každému se líbí něco jiného mě se moc líbí casualplay ale na ten jsem fakt neměli 😀

kuliskaa
21. zář 2008

mě se líbí ty rider tako-ferarri

dasule
21. zář 2008

se v tom nevyznám 😀 dala jsem si teplou spršku a vytáhla z mražáku jahodovou dřeň a lezu k telce do ložnice...manža má N12 😀

kuliskaa
21. zář 2008

já se jdu z kočárku zchladit 😔

luzza
autor
22. zář 2008

dobré ránko 🙂
tak jak asi dopadl náš marůdek maginka 😕 😕
doufám,že se brzy ozve... myslím na ní... 😉

luzza
autor
22. zář 2008

holky
my budem kupovat takový kočárek,na který bude 😀 😀 😀
ale představy a sny jsou zcela odlišné 😀 😀 😀

lucenek
22. zář 2008

tak tak my taky měli pevný bod co se týče ceny já chtěla hned 3 kombinaci a zaplatit 1 cenu než zvlášt hluboký, pak sporták a pak třeba golfiny, polus sedajda a bebechy spočítali jsme to a fakt levněji vyjde sada se sedačkou hluboký a spották

magika
22. zář 2008

Ahojda babulky 🙂
Jsem pořád marůdek ☹ ,ale dnes si dojdu konečně pro ty injekce 😝
Mám mít v neděli denní,ale nevim,jestli tam půjdu.Mám do toho oparu ještě chřipajznu,teda nachlazení-rýbu jako tráb 😠
Jinak já jsem kočárový úchyl-Měli jsme krásný smetanový Deltim Fokus,na který se dala nasadit autosedačka i sporták.Jenže kvůli ježdění do Ústí jsme koupili golky chipolino...mno a pak mi kámoška ukecala,že její ségra čeká mimi a že by se jí můj kočí moooc líbil a my už ho stejně nepoužívali,jezdili jsme celé léto v golfáčích.Tož jsem ho prodala za fakt dobrou cenu.Jenže je zima na krku a na Vysočině se v zimě ve sněhu s golfkama nehnu...tož se mi naskytla příležitost je prodat téměř za tu cenu,co jsem je koupila,tak jsem je prodala...mno a na mimiaukci jsem sehnala fungl nový x-lander za 4500...což je minimálně o 1500 míň,než nejlevnější na netu 🙂 ....Tak jezdíme v trojkolce od X-landeru...a jsem s ní spokojená.Na cestování to teda moc není,ale to si vypůjčím golfky od kámošky 😵

luzza
autor
22. zář 2008

maginko
až přijdeš od dr,tak nám dej vědět!!!
a s nedělí v práci nepočítej...!!!!

lucenek
22. zář 2008

mag ty jsi šíkenec s opásákem na odd???tož holka.......
luzz jak ty šetříš se?a co Domís?

luzza
autor
22. zář 2008

lucí
jasně,šetřím se 😉
domča mi teď pomáhá 😀 😀 (dostal od jirky nakázáno 😀 )
jsou to hodný kluci 😉
a co ty a kojení??? vše ok?? 😲 dle fotek sárinky to vypadá,že mlíčka máš dost... 😀

kuliskaa
22. zář 2008

No Lucí já tak nakupovala,abych si aspon kapku splnila sny kočárku první 3kb byl bordo ,posléze jsme koupili sportáček freeline oranž. a min.týden ještě knorky oranžové golfky 😀 😀

No a ten favorit právě je za oká cenu ,představy splněny jen by se muselo dokoupit v barvě vajíčko tedy cena kočíku je 6500-dobrý né...?? 😵

kuliskaa
22. zář 2008

TAK KDO KDY POPRVÉ TESTUJE?-JÁ JSEM PODLE MUDR DNESKA 8DPO-TAKŽE V PÁTEK BYCH MOHLA BÝT CHYTŘEJŠÍ 😀 😀

kuliskaa
22. zář 2008

Holký já jdu rachotit kde jstéééééé...?? 😕 😕 😨

luzza
autor
22. zář 2008

kulí
já jsem dnes 8.den od OPU a 4.den od ET...
takže testovat budu asi v sobotu...

kuliskaa
22. zář 2008

oká Luzz ještě to dopadne jak jsme předpokládali kdysi.... 😀 😀 všechny naráz 😵

luzza
autor
22. zář 2008

a nebo všechny naráz prd 😀 😀 😀

kuliskaa
22. zář 2008

tyyyy.........ták nemlůův!! 😠 😠