A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
1. kvě 2009

myslim na vás... až mi přestane třeštit hlava a až mě přestanou bolet žebra,tak se rozepíšu 🙂

kuliskaa
1. kvě 2009

😲 😲 nestrááš!!

magika
1. kvě 2009

lUZZ,...soucítím s tebou,..po noční jsem nespala,pže jsem hned jela na LDN za babičkou a dědou v Ledči,..takže ´taková druhá směna,..jsem kantoš,ale Luzz je určo tíž,..posílám všem pusítka a myslím na Vás.. 😵

vrbulka
1. kvě 2009

Ahojky sestřičky!
...nejsem tu dnes poprvé,vždy jsem vás jen pročítala,ale teprve teď jsem se odhodlala napísat a to hlavně kvůli příspěvku magiky.Snad vám nebude vadit,že jsem tu,ale bydlím v Ledči a občas chodím vypomáhat právě na LDN..!..ovšem dnes jsem tam zrovna nebyla... 🙂
..jinak přeji krásnou dobrou noc a ještě krásnější ráno.. 😎

luzza
autor
1. kvě 2009

ahoj vrbulko 🙂
jen za námi choď 😅 ,bude to fajn 😉

vrbulka
1. kvě 2009

ahojky luzz! Děkuji za přijetí....no vidím,že nejsem jediná,které nespinká.. 😉

luzza
autor
1. kvě 2009

já zas nemůžu usnout... 😒 žebra bolí z obou stran...
maginko
jsi šikulka 😉 já nikoho rozhodně neodsuzuju,že pracuje,nebo studuje...NAOPAK! 🙂
fandím ti a obdivuju...jsi prostě dobrá,že to zvládáš...je fakt,že hodně záleží na rodině,jak tě podpoří...
já budu mít k dětem pouze jirku a ten je dost pracovně vytíženej,takže děti budou viset především na mě...
takže se budu muset zařídit podle toho...
kdybych měla někoho na hlídání,taky bych se ráda vrátila na směny na jip... v tuhle chvíli ale nevím,co bude...
tak se nechci nervovat dopředu...
teď si budu hlavně užívat naše holčinky 🙂

luzza
autor
1. kvě 2009

vrbul
a jak to,že nespíš ty??? 😅

vrbulka
1. kvě 2009

Má drahá polovička tak šetrně odcházela pracovat až probudila celou bytovku!! 😀

luzza
autor
1. kvě 2009

vrbul
ahá 😀 tak to zase usneš 😉 já bych spala hned...jen kdybych věděla jak si lehnout,aby nic nebolelo... 😝 😉

vrbulka
1. kvě 2009

jejky luzz,to je mi líto..ale je mi,už podle fotečky jasné,že taková poloha asi neexistuje!!...popravdě,už si moc nepamatuji,jak jsem v těhotenství spinkala ..ale taky jsem nečekala dvojčátka..ovšem navíc jsem měla ortézu na noze a to bylo taky super!! Hlavně v posledním měsíci,dojít si x krát za noc na malou..než jsem posunula nohu s ortézou,pak popondala pupek,něž jsem tam dokulhala,tak už bylo skoro pozdě 🙂

vrbulka
1. kvě 2009

..doubrou luzz..a děkuji za společné ponocování.. 😎

luzza
autor
2. kvě 2009

dobré ránko sestřindy 🙂
vrbul
s tou ortézou jsem si to živě představila a docela mě to rozesmálo 😀 promiň 😅
já jsem si nakonec ustlala do polosedu a docela to spaní šlo... (až na ty návštěvy WC 😝 )

luzza
autor
2. kvě 2009

jinak to dnes vypadá na slunečný den,takže si ho všechny pěkně užijte 🙂 🙂

vrbulka
2. kvě 2009

Dobré ranko luzz!
to je super,že jsi se aspoň trošku prospala...jo a pokud chceš opravdu rozesmát,tak si jen malinko představ,jak asi vypadalo gyn. vyšetření s tou mou nepokrčitelnou ortézovanou nožkou. 😀
za přání hezkého dne děkuji,snad se to počasí dnes umoudří,odjíždíme totiž k našim na chaloupku 😉

luzza
autor
2. kvě 2009

vrbul
tak na to jsem ani nepomyslela 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

vrbulka
2. kvě 2009

luzz,
ja na to myslet musím,můj drahý gynekolog mi to při každé prevenci připomíná,baví ho to i po tolika letech!! 🙂
tak já se pomalu loučím,neboť jsem snad konečněla zabalila vše na cestu na chaloupku.Vracíme se až zítra večer,určitě sem nakouknu..uvidíme,zda buděš ještě pohromadě.. 😵 ..a snad se ozve i magika..
..jinak luzz,kdyby náhodou,tak Vám držím palečky...moooc
..papa.. 😎

lucenek
2. kvě 2009

hojec babuchy byli jsme na chajde a našla jsem gojgynce třetí zub, ale dole...tak máme trojzubce
luzzinko furt sem chodila kontrolovatiu mobilek zdali nerodíš tak na jednu stranu jsem ráda, že jsem tě tady ještě stihla

luzza
autor
2. kvě 2009

lucí
klíííd 😀
přežrali jsme se grilovanýho masíčka 😝 😅 a hokej nás taky potěšil 😀

lucenek
3. kvě 2009

luzz to my se taky přežrali gril. masa fuj ted tak týden vegoš obědy....mám toho po krk
a hokej no pajada I Hany říkal že naši už hrajou na půl žerdi si s e slovákama hráli

vrbulka
3. kvě 2009

ahojky luzz...jsi ještě vcelku? 😎

luzza
autor
3. kvě 2009

jo jo
jsem 😉

luzza
autor
3. kvě 2009

ale nějak to na mě padá... 😒
na jednu stranu se moc těším,že budu mít kočindy u sebe 😵 a na druhou stranu se mi nechce od kluků... 😒
hlavně o Domíse mám strach... se školou je na mě totálně závislej 😒 ,je to dyslektik a dysgrafik 😒
sice nemá při svý LMD oslabený IQ,ale je potřeba s ním fakt pracovat...a na to jsme sehraní jen my dva 😉
snad mi ho nepřeřaděj do zvláštní školy,než se vrátím... 🙄

vrbulka
3. kvě 2009

neboj luzz,všechno určitě zvládnete!!
hele,holčinky budou určitě velké,takže nebude důvod vás držet v porodnici ukrutně dlouho,nehrozí jim žádný dlouhodobý pobyt v inkubátoru.Jak jsem vás pročítala tak vím,že jsou to pořádné tlustice 🙂 Budou to šikulky a ty budeš šikovná mamka,protože zkušenosti a vědomosti máš!! A kdyby přeci jen Domísek nějak hodně nezvládal a také pro tvůj větší klid,tak ho můžeš nechat týden doma,určitě by jsi to domluvila s jeho doktorkou a nebo by trošku předstíral rýmičku no 🙂 A nebo se už předem domluv s třídním učitelem,samozdrejmě tak,aby to Domís nevěděl..tedy pokud má rozumné učitele..ty musíš být teď i po porodu alespoň v relativním klidu.. 😎

sarii
3. kvě 2009

Ahoj holky...

Luzz... takže zítra neodkladný nástup???
Vrbul... nedávno jsme v Ledči byli... pěkný. Jen nás zklamal hrad v lešení ☹

vrbulka
3. kvě 2009

jejky,ahojky sarii...koukám,že Ledeč je nějak hojně navštěvována..!
no hrad se již delší dobu opravuje postupně ze všech stran,už to dost potřeboval... 🙂

luzza
autor
4. kvě 2009

ahoj sestřindy moje 🙂

luzza
autor
4. kvě 2009

tak se tu všechny pěkně opatrujte 😉
budu na vás pořád myslet 🙂
jakmile bude něco nového,dám hned vědět!!!! 😉
pa pa

lucenek
4. kvě 2009

ahoj
vrbulka to pěkně napsala s Domčou, tak táhnu za jeden propvaz....
luzz vím, je to težký, ale snad by to mohli zohlednit tuto dočasnou situaci ve škole 😉
budu na ebe mysleti holka moje zlatá 😵 😵 😵

magika
4. kvě 2009

Ahojda
Vrbul,...vítám tě,mám v Ledči na Hájích babičku a dědu-byla jsem za nima,..děda je teda špatnej a babinka se snaží.Jinak mám v Ledči strejdu a sestřenky :o)Bydlí ve Stínadlech :o)
Luzz...vím,že máš obavy-ale neboj,věř-že vždy se dá najít řešení a děti jsou velmi chápavé,..Domča moc dobře ví,že maminka bude "mimo provoz" a bude se určitě snažit.Myslíme na Vás a těšíme se na miminka 😵

Jo a jinak nejsem žádná precizní mamina....ten brajgl co tu ted máme vidět socka,tak mě zavřou a děti taky 😀 ...ale mám umytý okna,upečenej dort...nic neslavíme,ale mám novou sadu forem,tuž na vyzkúšání 😅 ...večer musím vyžehlit neb již nemáme co nosit 😝