Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
11. zář 2009

Janýsku léčitel celou hodinu co se nám věnoval povídal a povídal.
Dozvěděli jsme se že je skoro všechno jídlo špatné.
Reiky ovládá perfektně, krásně mi prohřál bříško. 🙂
Pak jsem trochu špinila, na to mě upozornil a určitě mi pomohl. 😉

mysicka.hk
11. zář 2009

Ahoj Blazenko vede se mi dobře a doufám že to bude ještě lepší 🙂

blazenkaa
11. zář 2009

no tak v to doufáme určitě všichni netěhulky.
Já jsem byla dneska u kamarádky a pomuchlala jsem se se 14 dením miminkem no to byla nádhera měla jsem na krajíčku .A co ty kdy půjdeš na další pokus

mysicka.hk
11. zář 2009

Já doufám že nebude potřeba. 😉

micali777
12. zář 2009

Zdravím všechny.
Mám vzkaz od pana Hakla. Je rád, za nové těhulky a prosí všechny, co u něho byly, aby se zapsaly do nějaké kroniky nebo daly vědět. Já mu zase až tak dobře nerozuměla, protože strašně drmolí. 🙂
Návštěva proběhla v úterý, všechno jídlo špatné, takže asi umřu hlady, protože doteď jsem byla živa z kuřat a z mléčných výrobků. Teplo jsem necítila žádné.
Pak jsem ještě byla u bylinkářky a ta na mě opravdu zapůsobila. Odnesla jsem si namíchané Bachovo kapky, ale čajík žádný, protože by se to tlouklo s hormonama, do A. si pro ně jedu už v pondělí a pak mě čeká druhé ICSI.

Všem přeji krásný víkend.

leny2
12. zář 2009

Ahoj všem,

Marhulinko, tak to je super, že je vše OK, to koukám, že už se dá určit takhle brzy pohlaví, to jsem překvapená mile, ale na cytologii se vůbec netěším, au, au, zrcadla hnusný, to se bojím.

Micali, panu Haklovi jsem volala a poděkovala jsem mu, ale nic o kronice neříkal, můžu mu poslat poděkování třeba jetě poštou.

Mysicko, to je dobře, že máš z toho dobrý pocit a přeji ti, aby se ti to vyplnilo jako nám.

Blazenko, nebuď smutná, taky se dočkáš mimuška, my na tebe tady budem prskat ty těhu bacily.

leny2
12. zář 2009

Copak máte dneska v plánu všechny? Já jsem navařila, teď jdu ještě upéct nějakou mňamku a dám se do úklidu chodby, koupila jsem včera nový koberec a máme nové komody, tak mám co dělat. 🙂

blazenkaa
12. zář 2009

Lenýsku tak to budete hodný já si na ty bacili vemu nějakou síťku aby jsem jich pochytala co nejvíce 🙂 🙂
Hlavně to moc s tou prací nepřeháněj a koukej odpočívat a né že budeš tahat něco těžkého jinak bude baci baci nazadek 🙂
Já dneska jen trošku zase něco zlikvidovala v garáži po psteli co nám dovezli posekala trávu zlikvidovala už nějaké kytičky a ještě se chystám obrousit dveře do ložnice protože nejdou zavírat ,vyžehlit uklidit a pak buď rovnou postel nebo ještě chvilku telka tak uvidíme jak mi to výjde .

Tak přeji všem krásný sobotní večer 😀

marhulinka
autor
12. zář 2009

🙂 ahojky při sobotě 🙂

Leny2 tak tedy v po ano 😉 Jinak s tím pohlavím je to asi hodně o štěstí,jak se mimísek ukáže a taky asi záleží na dr....no není to ještě na 100%,tak uvidíme 😉 🙂
Já dneska odpočívala po tom dopoledním nakupováníčku...byli jsme po nákupech asi 3hodiny...ale zase jsme nakoupili jak papu,tak nějaké dárečky...

Všem krásný zbytek soboty 😉 🙂

blazenkaa
12. zář 2009

Jé Marhulko ty jsi tu nebyla ani nepamatuji koukala jsem že jedeš do A v pondělí já tam jedu v úterý pro stimulku.Tak si to tam užij a pozdravuj tam dr.

marhulinka
autor
12. zář 2009

Blazenko ahojky náhodou jsem tu byla včera 😉 Do A.nejedu v po....byla jsem taky včera 😉 🙂
Jééé pro stimulku jupííííííí 😉 🙂

marhulinka
autor
12. zář 2009

Všem krásný zbytek víkendíku 😉 🙂

mysicka.hk
12. zář 2009

Ahoj všem,
zítra odjíždíme na dovču. Pokud najdu int. kavárnu
tak na vás mrknu, jinak až za týden. Zpátky jedeme přes Mělník,
je tam vinobraní a mám tam tátu s dvojčatama tak asi dorazíme v
neděli hodně pozdě.

leny2
12. zář 2009

Blazenko, neboj, pracuji opatrně, tak chodbu máme hotovou, je to nádhera, úplně nová místnost, mám z toho velkou radost.

Marhulinko, díky, díky. Já stále nevím, zda si necháme říct pohlaví, bylo by to nádherné překvapení, ale zase kdyby to měla být holčička, tak už se těším, že nakoupím něco holčičího. Včera jsem koukala po malinkých věcech, to je nádhera, jsem se tam u toho rozplývala.

Tak se opatrujte, jdu hodit gaučink, dneska už nic nedělám. 🙂

leny2
12. zář 2009

Marhulinko, přidáš nové fotečky mimíska?

marhulinka
autor
12. zář 2009

Jéé ahojky Leny 😉

marhulinka
autor
12. zář 2009

Jj musím to teprve naskenovat do PC...ještě jsem se k tomu nedostala 😉
Nojo my chtěli vědět z hodně důvodů pohlaví...nebo vlastně pořád chceme....jak kvůli nakupování pak věciček,tak abychom už pak mohli na miminko v bříšku mluvit jménem 😉
My byli dneska pokukovat,něco jsme nakupovali pro neteřinku k Vánocům...no a taky něco za včerejší utz 😉 🙂

blazenkaa
12. zář 2009

teda Marhulko to jsou fotečky nádherné už je to miminko nádherné i slzička mi ukápla . tak ať ti ta bublinka roste

marhulinka
autor
12. zář 2009

Blazenko - mocinky děkuji...my taky brečeli... 🙂 😉

marhulinka
autor
12. zář 2009

A počkej až svého bobíska/nebo bobísky uvidíš....to je teda něco... 🙂 😉

blazenkaa
12. zář 2009

já vím Marhulko už jsem to taky zažila byl to nádhera ,ale bohužel ☹ ale zase bude 🙂

leny2
13. zář 2009

Ahoj holky,
Marhulinko, to už je pěkná bublinka, jaký je to rozdíl za ty 3 týdny, viď? Já už se nemůžu dočkat, už si to odpočítávám ještě 12 dní než uvidíme naší potvůrku a spadne nám ten šutr, jestli je vše OK.

Tak jdu něco uklohňat k obědu a dneska nic moc dělat nebudu,včera jsem pracovala dost, dneska volím pohodu. 🙂

janysek70
13. zář 2009

Ahoj ženy 😉
Já pohodu nee, gruntuji 😀
Tak Marhulinka určitě nosí chlapečka, když už tam pan doky něco viděl 😵

leny2
13. zář 2009

Já si to Janýsku myslím taky. 😵

janysek70
13. zář 2009

Malý Míša od Broskvičky 😉

leny2
13. zář 2009

Jsem se musela zamyslet, to víš já mám teď to myšlení nějaký pomalejší. 😀

leny2
13. zář 2009

Jdu vařit švestkové knedlíky podle Babicy.

leny2
13. zář 2009

A teď jsem si dala misku šopáku a jdu si pustit nějaký film a leháro. Tak až zítra mrknu, pá.

marhulinka
autor
13. zář 2009

Krásné odpolko živě 😉 🙂

marhulinka
autor
13. zář 2009

Heeeeeeele a koukám,že mě tady někdo drbal!! Ještě že to sem jdu zkontrolírovat!!!!