Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
5. čer 2009

No nějak se necítím 😖 😖 , žaludek jak na vodě, přemýšlím, čím bych vypálila toho červa, jak jste tu psaly o tom panáku, ale já na to nemám vůbec chuť, tak ho asi nebudu dráždit a zůstanu u čajíku 😉

septim
5. čer 2009

ja taky neznam lek ☹

leny2
5. čer 2009

Takhle jsem se cítila přesně včera, taky žaludek na vodě, nic jsem opět nejedla, na nic nebyla chuť.

leny2
5. čer 2009

Zalézt do pelechu a pořádně se vyspat.

leny2
5. čer 2009

Co máte holky v plánu na víkend?

septim
5. čer 2009

😀 budete ale hubene 😀

leny2
5. čer 2009

Já mám od minule, jak mi bylo blbě, 3 kg dole a zatím si to udržuji.

janysek70
5. čer 2009

No to asi nehrozí sep 😀

septim
5. čer 2009

rano jdu do fitka dat si 7km a solarko. Pak pujdu s kamoskou a holkama na obed. Pak doufam prijde cokous a potom pojedu provetrat penezenku do obchodu. 😀

septim
5. čer 2009

leny to si delas legraci, ja hubla 3kg celej mesic a ty to mas za chvilku 😀

septim
5. čer 2009

😀 janysek skoda ze nebydlis blize mohly jsme chodit cvicit spolu 😀

marhulinka
autor
5. čer 2009

Jdu ještě nakouknout,už jsem vykoupaná a voňavá....manža se ovšem kouká na jedničku...to já nemusím,tak jsem běžela sem 😀

janysek70
5. čer 2009

Já jsem si ráno chtěla jet pro barvu na tu ložnici, ale asi se mi nebude chtít, tak to odložím na příští týden. M. teda říkal, že až bude opravdu teplo...., aby to co nejvíce oddálil 😀
Zítra chci přesadit nějaké pokojovky, k obědu uklohnit guláš a asi klasika prádlo atd.

marhulinka
autor
5. čer 2009

Jé já myslela,že Septim to bude vědět...takže jsem to napsala vám,které jste se ptaly...

leny2
5. čer 2009

Septim, taky jsem čučela, když jsem vlezla na váhu, milé překvapení.

janysek70
5. čer 2009

Sep, ty by jsi mi zabila 😀 , na nás starší paničky se musí opatrně a pomalu.... 😅

janysek70
5. čer 2009

Leny, jen jestli jsi nebyla po toaletě, bez večeře a po sexuálních radovánkách nahatá....., to by odpovídalo těm 3 kg 😅 😅

marhulinka
autor
5. čer 2009

Holčinky tak já zase pádím...pa pa pa jdu se věnovat pejskovi a pak snad konečně i páníčkovi 😀

septim
5. čer 2009

janyske 😀 😀 😀 😀 😀 😀 janysek tak by jsi se na me jen koukala 😀 😀 😀 😀

leny2
5. čer 2009

Ne, ne, Janýsku. to už váhu udržuji přes 14 dní.

leny2
5. čer 2009

Já budu dělat pangase a prát prádlo a klasický úklid a pak uvidíme podle počasí, jestli něco venku.

janysek70
5. čer 2009

Jo já váhu už taky udržuji a hodně dlouho 😀

leny2
5. čer 2009

Janýsku, poslechla sis tu moji oblíbenou písničku?

leny2
5. čer 2009

Septim, ty se máš, že jdeš do solárka, já se naposledy slunila, jak bylo to teplíčko, teď na nás sluníčko kašle.

janysek70
5. čer 2009

Venku má být hnusácky 😝 , tak ty domácí práce to jistí.....
Já bych tedy někam jela, ale vůbec nevím kam a pak se mi zase nechce...., ach jo, ty hormony mi totálně otupily..

janysek70
5. čer 2009

Poslechla jsem si toho tvýho mladýho zajíčka. Já mám raději trošku tvrdší a nejlépe chraplavé 😅

leny2
5. čer 2009

Příští týden je v Ústí nad Orlicí "město v pohybu", celý týden je nabytý pestrým programem a večer tam mají vystoupení známé kapely, tak už se těším, že na něco vyrazíme. Můžete mrknout na net na program, ale pro vás je to asi dost daleko a ještě k tomu v týdnu.

janysek70
5. čer 2009

Už jste byli volit? U nás zatím Luky a my půjdeme ráno. Vezmeme sváteční šat a vyrazíme 😀

leny2
5. čer 2009

Jsem nevěděla, že to zpívá takový zajíček, ale písnička se mi moc líbí. Taky mám ráda tvrdší 😉

leny2
5. čer 2009

Já ne, mě politika nějak nebere.