Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
16. čer 2009

Ostatní pracují a nesmí na net. V tuhle hodinu už by mohli být doma a povědět nám něco nového. 🙂

marhulinka
autor
16. čer 2009

Jojo teď už by měli být doma a přišupajdit nám povědět nějaké novinky...alespoň na chvilku!!!!!!!!!

marhulinka
autor
16. čer 2009

Jakpak sis Misicko užila první den dovolené???

mysicka.hk
16. čer 2009

Dnes už druhý. Malinko pracovně. Kluci nám dělají topení
tak je kontroluju jestli to dělají dobře. Zítra půjdu na
borůvky a udělám další koláč. Ve čtvrtek asi pojedem na
výlet do Prahy. Hrad, Petřín ap. Určitě bude i nákup látek
v mém oblíbeném obchůdku.

marhulinka
autor
16. čer 2009

Jůůů nojo druhý 😉
Nojo kontrola musí být!!! Zase borůvky,zase koláč???????? Já chci takyyyyyyy...my ale jedeme na hory,tam ještě teda nebudou ☹ ☹ ☹ A bacha,jestli to bude číst Janysek,tak ta se o koláč hlásila!!!!!!!!
V Praze je blaze...by tam pojedeme brzo na miminko od švagrové...asi až mi dají naše bobísky do bříška,tak pak nějak...

marhulinka
autor
16. čer 2009

Já v Praze zase miluju Ikeu...manža mě vyhání a popostrkává v určitých odděleních-jako u hrníčků a svíček....jsem na to úchylná!! ale když budu mít v bříšku naše bobísky,tak mě zase bude strkat do těchto oddělení a říkat ať si vyberu co chci,aby mi udělal radost!!! 😀 😀 tak se mooooooooooc těšííííííííííííííííííím 😉

mysicka.hk
16. čer 2009

To abych sbírala celé dopoledne, upekla minimálně 4 koláčky a rozdělila se.

mysicka.hk
16. čer 2009

Ikea není špatná, ale Kika je mnohem lepší.

marhulinka
autor
16. čer 2009

Jojo sííííím to bych se o koláček taky přihlásila 😉 🙂

marhulinka
autor
16. čer 2009

Kika-nojo tam jsem ještě nikdy nebyla!!!!!!! A říkáš lepší???? No tak to tam budeme muset nejspíš zajet!!!
Ale manžílkovi to řeknu až později 😀 😀 😀 taktika 😵

marhulinka
autor
16. čer 2009

A co houby?? Rostou??
Manža pořád otravuje,že půjdeme na houby...jenže já to nesnáším-nesnáším houby,tak nemám potřebu je ani sbírat...bleeeeeeee

mysicka.hk
16. čer 2009

Tak já něco zavařím a jestli podniknem někdy sraz tak přinesu.

marhulinka
autor
16. čer 2009

Jojo se srazíkem to je tady horší...nějak se ne a ne domluvit 😅 Spíš se to nikdy nehodí moc lidem ☹
Ikdyž já bych mohla teď 😀 😀 😀

mysicka.hk
16. čer 2009

Já houby nejím, ale hrozně ráda sbírám. Prý rostou na loukách a okrajích lesů kde
mají hodně světla. Zkusili jsme to včera a nic, ani jedna jediná. Přesto se najdou tací
co najdou i plný košík.

marhulinka
autor
16. čer 2009

Jojo já ho vyšlu samotného...ať si jdou s taťkou....já bych nasbírala leda tak prašivky....

mysicka.hk
16. čer 2009

To je dobrý nápad, chvilka volna pro sebe není k zahození.

marhulinka
autor
16. čer 2009

Nojo tak jsem mu to oznámila,že na houby může vyrazit s taťkou,tak se prý domluví a já budu mít relax...asi si domluvím nějaké sezeníčko - kávičku a pokec 🙂 😉

marhulinka
autor
16. čer 2009

A jak se těšíš na včeličky???

marhulinka
autor
16. čer 2009

Všem krásný večer a zítra sluníčkový den!!!

mysicka.hk
16. čer 2009

Na včeličky se vůbec netěším, ale přítel si to určitě bude užívat.

septim
16. čer 2009

tak se stav marhul na kavu jsem porad doma 😉

janysek70
16. čer 2009

Zdarec..., já jsem na netu dnes byla, ale tady bych si povídala sama se sebou, tak jsem strašila u nás na Spolubojovnicích..... a koláček bych si dala 😀

marhulinka
autor
17. čer 2009

Ahojky všem přeji sluníčkový den!!!

JANYSKU-tak proč jsi se neukázala?? My si tu s Mysičkou psaly 😉 Tak to koláček nebude!!! 😀 😀 😀 😝 😝 😝

SEPTIM-jojo tak kávičku dohodneme,ju?? Já ještě napíšu COKO,kdyby měla náladu jít taky,ju?? Slíbila jsem jí to🙂

Tak se opatrujte,já jdu balit a kolem deváté vyjíždíme směr Orlickééé....mooooc se těšíme...máme tam doporučenou i restauračku na obídek,po naší trase...a budu fotit a fotit🙂 chichichi

Paaaaaaaaaaa a večer se ukážu!!

marhulinka
autor
17. čer 2009

OSTUDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VŠECHNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takže dnešní výletík: Dorazili jsme do Deštné a vyrazili na Šerlich,pak na Luisino údolí a odtamtud na Zámeček Pádolí-tam byla zastávka na papu a brmbrm🙂
No a zase zpět na Lusino údolí a do Deštné,kde jsme nakoupili pohledy a turistickou dřevěnou známku na památku:o))

Jsem příjemně unavená,jdu udělat rychlovéču a hodím spršku,otevřu Avanti a snad klapne i vášnivá noc-nebo usneme jak medvědi 😀 😀 😝 😝

Krásný večer a pa někdy teda!!!!

marhulinka
autor
18. čer 2009

Posouvám - nepřispívám 😠

janysek70
18. čer 2009

Zdarec všem nepřítomným....., koukám zda tu někdo nenakoukl, Marhul už to nevydržela a tak si raději založilo novou diskuzi 😀
Já pracuji a vyhlížím, kolem 10 mi mají přivézt tu novou skříň do ložnice..., jsem zvědavá, bude celá rozložená a zabalená, tak jak budu kontrolovat, zda nejsou zrdcadla rozbitá 😒 a Michal už byl včera celý hin, že jí bude dnes muset zmontovat 🙂

marhulinka
autor
18. čer 2009

Jsem tu!!!

marhulinka
autor
18. čer 2009

JANYSKU-jojojo založila 😉 Však sem nikdo nechodíte-to pěkně flákáte!!! VRRRRRRRR
Jojo všechno hezky zkontroluj,ať můžeš kdyžtak hnedka reklamovat-pak to nepla 😀 Jůůůůůůů a já bych teda chtěla vidět fotečky,jak jste vymalovali!!!!!!!!!!!!!

janysek70
18. čer 2009

Já to blejsknu, až mi kluci smontují tu skříň a až mi někdo naučí ty fotky zmenšovat 🙂
Tak když tu jsi osiřelá, máš za námi přijít na Spolubojovnice, Septim i Leny tam pravidelně čtou, co tam bleptám 🙂 a už jsem tam Leny také zvala....,teď tam jdou holky taky na ET a KET a bylo by nás tam více....., tady je vážně mrtvoučko, co je čoko v ČR a bez netu..... 😒

janysek70
18. čer 2009

Včera mi volala Věruška, už se připravuje na dovču, příští týden jedou..... Nakonec jí vzali jen ten levý vejcovod a ostatní má v pořádku, tak až se zrelaxuje půjde na KET, počítá srpen nebo září...