Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
28. čer 2009

Ahoj holky,
Marhulinko, už něco víš o vývoji bobánků?

A jak se všichni máte? Užíváte si víkendík.

marhulinka
autor
28. čer 2009

Ahojky všem...

LENY2 volám si zítra a dozvím se jestli bude ET už zítra nebo v úterý....

Měly jste některá OHSS???

leny2
28. čer 2009

Marhulinko, OHSS jsem neměla. Copak? Něco není v pořádku?

septim
28. čer 2009

OHSS jsme taky nemela alezela se mnou pani co jo a ta rikala ze byla tak nafoukla ze vypadala jak kdyby mela rodit. Taky se ji dost spatne dychalo. Jinak zdravim. Marhulinko moc drzim palecky at se zadari a vse dopadne jak ma. Ja toho mam ted hodne uz za mesic se stehujeme tak mame hodne moc zarizivani 😉

marhulinka
autor
29. čer 2009

Ahojky při pondělku všem přeji krásný týden 😉 🙂

LENY2-no já se ho strašně bála....včera už jsme skoro jeli do nemocnice...ale ustálo to a dneska mi je fajn,tak snad je to o.k. Bříško mám jako balónek už od stimulky....ale řekla bych,že dneska tím,že už nebolí,tak i splaskává 😉
Nechám se jen ještě zkontrolovat dr.,aby tam vážně nebyl náběh na OHSS... 🙂

Opatrujte se...já jdu to doma všechno pofackovat,kdybych si dneska jela pro bobísky 😉

marhulinka
autor
29. čer 2009

Doufám,že tam nějaký na mě budou čekat...věřím,že ti pravý 😉 🙂

marhulinka
autor
29. čer 2009

A co Mysička??? Na tu moc myslím,doufám,že úrodička bude mít vítězství kvality nad kvantitou!!!!

marhulinka
autor
29. čer 2009

Já bohužel měla tu kvantitu....bylo jich strašně moc,ale hodně jich bylo ještě nezralých.... ☹ 😠 A nebo už ve stádiu zrání až moc...takže nám jich zbylo jen pár ☹ ☹ Snad to ti nejlepší oplodněný vydrželi... 😉 🙂
Jinak spermio jsme měli ukázkový,takže se manža kasá 😉 Že prý vidím,že to pivko na to vliv vážně nemělo...no měl štígro 😀 😀

marhulinka
autor
29. čer 2009

Tak všem pa pa pa a myslete na nás!!!
Ozvu se...

marhulinka
autor
29. čer 2009

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaa kde jste kdoooooooo?????????????????????

To se zase flákáte,co???????????????

marhulinka
autor
29. čer 2009

Tak holčinky moje....máme tam 5krásných bobísků....zítra ráno zase volám...máme prodlouženou kultivaci....a přenos bude buď zítra nebo ve středu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak jim fandím dál 😉 🙂

leny16
29. čer 2009

Ahoj marhul- bud opatrná a kdyžtak zavolej Doležalovi a nebo jed na pohotovost, ale to ty určo víš 😉
Z těch 5 bobísků určo budou miminka, přeju ti to 🙂 😉

marhulinka
autor
29. čer 2009

LENY16 díííííííííííkyyyyyyyyy.....jojo naštěstí bříško splaskává a už nic necítím...takže to je dobré znamení 🙂 😉
A copak děláte s Vaneskou dneska vy??

janysek70
29. čer 2009

Ahojky.... 🙂
Hlásím se po víkendíku z práce....

Marhulinko, blahopřeji a ať je mezi nimi to pravé "zlatíčko" 😵 😵 😵

Leny2, tak datumově jsme stejně, taktéž sobota....., to bylo jen slaboulilinké, včera se to rozjelo naplno a dnes ze mě lítají kusy, že se nestačím přebalovat 😒

leny2
29. čer 2009

Ahoj holky,
Marhulinko, to je dobře, že ti je už lépe, držím palečky.

Janýsku, to máme ty mršule stejně načasový, ale kdyby nedorazily, bylo by líp.

janysek70
29. čer 2009

To si piš, dnes je mi tedy pěkně hnusně 😝
Tak musíme zase počkat do 2.7. a pak na to doma vlítnout 🙂

mysicka.hk
29. čer 2009

Tak jsem doma a je mi jako bych na ničem nebyla.
Odebrali jich 10 a zítra po 9 mám volat jak na tom jsou.
Marhulinko myslím na tebe a držím palečky.

janysek70
29. čer 2009

No tak Míšo super, že to máš za sebou 🙂 , jsme na tom stejně, mně to OPU taky ani jednou nic nedělalo a proběhla jsem tím lehce....

leny16
29. čer 2009

myši- gratuluji k úspěšnému zvládnutí OPU 🙂 také mi narkoza nedělá problémy 😉

Dnes jsem byla jezdit, už se cítím lépe trošku jistěji, ale parkování je hrůza 😕 😵
Venku je tedy dusno, děs a hrůza, ale zase se modlím at moc neprší, kvůli záplavám 😒

marhulinka
autor
29. čer 2009

Myši-gratulujiiiiiiii 😉 🙂 A na zítra jen nej nej nej zprávičky 😉

Janysku-tak ať je brzy po mršce a můžete na to vlítnout 😉 Jooo a co ta ložnička?? CHceme fotečky!!!!

janysek70
29. čer 2009

Neumím zmenšovat fotky....... 😅

mysicka.hk
29. čer 2009

Leny parkování chce trošku praxe. Mě u zkoušek z parkování nezkoušeli.
Dlouho mi dělo problémy zaparkovat podélně. Teď je to naprostá
hračka i se skoro 5 metrů dlouhým autem.

mysicka.hk
29. čer 2009

Jsem ráda že už to mám za sebou. Nějak se nám všem co jsme tam
leželi schovali žíly. U mě se jim to povedlo napotřetí.
Měla jsem jít jako první. Anesteziolog si mě vzal jako poslední. 😉

marhulinka
autor
29. čer 2009

Ježiši nojo Janysku...já zase neumím asi moc vysvětlovat🙂chichichi
Ale pokusím se můžeš to udělat např. : najedeš na fotku-pravým tlačítkem na myši vyhledáš UPRAVIT,vpravo je oříznout fotku...zmenší se tím formát...to je takový nejjednodušší co používám,když vkládám fotečky sem do albůmku...tak to zkus a když to nebude takhle vyhovovat...tak ti napíšu další postup,ju??

marhulinka
autor
29. čer 2009

Kde jsteeeeeeee????????

leny16
29. čer 2009

jany- já už jsem si na fotáku nastavila menší formát a pak už nemusím nic upravovat, zeptej se syna nebo muže at ti to v tom fotáku přecvaknou 😉

leny16
29. čer 2009

myši- co to máš za auto? Vypadá to na dodávku 😀 😅 😕

marhulinka
autor
29. čer 2009

Jojo to vypadá na menší autobus-mysi 😀

Tak všem krásný zbytek večera....

leny2
29. čer 2009

Nakukuji co je nového, Mysicko gratuluji ke krásným 10 vajuchám a ať se pěkně rozmnožují.

Marhulinko, zítra už pojedeš pro mimuška? Držím vám holky moc palce, už tu smůlu tady musíte prolomit a začnout těhu vlnu, my se s Janýskem přidáme, že jo Jany?

Janýsku, taky mi bylo dneska docela hnusně, ale už je to lepší, vždycky mi to chodí v takových vlnách, tak ať už je po mršuli a hurá na další snaženíčko. Už máte výsledky z imuna?

Jo, dneska jsem volala na výsledky krve, co mi brali teď naposledy a všechno dobrý, tak jsem byla trochu zklamaná, že něco nenašli, co by se dalo přeléčit a aspoň bych věděla nějakou příčinu, proč se mi embryjka vždycky uchytí, ale pak pustí. Tak nevím.

leny2
29. čer 2009

Leny, neboj autoškolu zvládneš, oni tě snad nebudou trápit s couváním u zkoušek.