Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
9. črc 2009

A jak ti to tady doma utíká? Mně to přijde strašně dávno, co jsme tu tak sedávaly po nocích spolu na MK než-li jsi odjela.

coko.joko
9. črc 2009

jo to je super septiku,tak uz jde janysek,mil,mysicka,coko a ty a dalsi se hlaste at nas je vic a vic 😉 ja pak v srpnu nebudu moct nikam.

janysek70
9. črc 2009

Teď jsem z toho úplně blbá, abych to nepomotala, ale myslím, že ten jeden vejcovod jí vzali..... Teď v červenci ještě jedou s manžou jednou k tomu "našemu" léčiteli a pak chce jít do KETu.

coko.joko
9. črc 2009

janysku,docela to utika,protoze ja si planuji moc veci na ten den a hlavne jsem porad nekde a ted kdyz byl Vrata v Nemecku,tak ten tyden fakt utekl ani nevim jak,ale to taky hlavne sept me tu delala spolecnost s holkama takze to utika a uz vidim jak utece srpen a pak zase zpatky na 8 mesicu

janysek70
9. črc 2009

Jo tak hlavně, kdyby ti to už tentokrát dopadlo a mohli jste odcestovat ve větším počtu, ať zase nemáš roční odklad. Moc bych ti to přála, máš to tím dvojím bydlením složitější.

coko.joko
9. črc 2009

jo to se pak zeptam,az bude na sraziku,tak to vse probereme.ja vas ani nedocitam,protoze toho mate hodne napsano,ale mam super zdroj,ktery me hlasi co tu je noveho 😀 😀
sept tak se napoj a napis nam neco 😀

janysek70
9. črc 2009

Jo máš správného špióna....
Ahoj Sep 😅

coko.joko
9. črc 2009

janysku me rekl dr.ze ted si mam dat pauzu a pak na KET,ale my chcem hned,protoze kdyby se to nepovedlo,tak muzem zkouset prirozene cely rok a setrit na dalsi pokus uz jako samoplatci a to neni levny 😉 ale jsme ochotni udelat vse proto,abychom meli mimi 😉
ted v sobotu mame oslavu nasi maji vyroci a tak jsme koupili PC tak jsem zvedava jak stim budou valcit 😅

coko.joko
9. črc 2009

spion to je a ne malej 😀 pockej ta me da,az se uvidime v nedeli jak ji tu drbu holku jednu 😀

janysek70
9. črc 2009

Jej, tak to ti přibude další člen na netu 🙂 , já teda mamině raději volám, než-li s ní debatit na netu, ale já ji mám na rozdíl od tebe kousek 🙂

janysek70
9. črc 2009

Tak mi ti s holkama dáme ještě kontakt na toho léčitele 😅 , ale snad už se ten KET podaří a nebudeš ho potřebovat 🙂

coko.joko
9. črc 2009

a jinak holky od sept jsou uplne super....mas videt Vratu jak chova a to se uplne divim jak mu to jde 😉

janysek70
9. črc 2009

To už se pomalu zvedají na vlastní tlapičky, ne? 😵

coko.joko
9. črc 2009

no janysku ja se toho docela bojim,abych pak nesedela cely den na WC a nemela prujem 😀

janysek70
9. črc 2009

😀 😀 Já žádný neměla, jen jsem cítila bolest jako na mrchu a teď napodruhé se mi rozjel ten močák....., ale to svinstvo z těla prostě musí pryč 🙂

coko.joko
9. črc 2009

Anetka uz stoji a drzi se a Adelka ta za chvilku taky jsou to holky sikovny a porad se smejou a povidaji,fakt jsou zlaticka 🙂

janysek70
9. črc 2009

A s Mil jsi se už taky viděla nebo jen Sep?

coko.joko
9. črc 2009

co mas s mocakem to nevim nic ☹ ale ne nic spatneho doufam

coko.joko
9. črc 2009

s mil jsem se videla jednou a i deticky jsem videla a jsou to taky smudlinci krasny,ale jen chvilku,protoze jsem jela zrovna k dr.domluvit si tu laparku to byla skoda,ale ted je uvidim taky a vlastne i ty a ostatni taky,teda pokud pujdou

coko.joko
9. črc 2009

je koukam jak jsem se tu rozepsala 😀 😀 tak sept kdepak jsi nechtej at volam na tvuj mobil a musim ti rikat at se pridas 😀 😀

janysek70
9. črc 2009

No ve čtvrtek jsem byla u léčitele pak mi o víku pobolíval břuch a já myslela, že to patří ke gyn. věcem a měla jsem těsně po mrše a začala jsem špinit a v úterý jsem už sotva ucvrkávala, začaly mi bolet ledviny a měla jsem v moči nitky krve, tak jsem šla včera k dr. a dostala antibiotika a piji urolog. čaj a už je lépe. Mluvila jsem s manž. léčitele a říkala, že pokud jsem v sobě nějaký zánět měla, třeba v ledvinách, tak ta energie ho uvolnila z těla ven a že můžu manželovi zavolat večer a on se na mě prý může podívat i nadálku....Ale nevolala jsem, jen jsem se objednala na 22.7. ještě na jedno sezení, aby mi "přeběhnul" 🙂

coko.joko
9. črc 2009

teda to jsou veci 😉 ja sem ted pustim na net neter at se podiva na nejaky svoje veci a pak kdyz tu budes tak pisnu a nebo zitra jestli nam pujde net.....tak kdyby uz tady nikdo nebyl teda jen janysku ty tak zatim pa a tesim se na srazik

janysek70
9. črc 2009

Tak já už se půjdu osprchnout a zítra kouknu, jestli ti to šlape.... Pavli měj se moc hezky 😵

leny16
9. črc 2009

Čau kočky 🙂
tak jsem pohořela u zkoušek (jízd) a ještě k tomu úplně ke konci a ještě k tomu nervama. Instruktor mi musel připomínat at dýchám. Chudák Vaneska, musela jsem jí dát chudince pěkný stres a jetě jsem jí ubrala přívod kyslíku 😒 Jinak testy písemné na 100% a údržba taky ok. Mrzí mne, že to nemám uzavřené, tak jsem si věřila ☹
koukám, že tu byla coko a že jde do toho, skvělá zpráva
🙂
myšičko- ten fusak tam nemuhu najít, ale díky, že na mne myslíš 😉
Jinak to s vámi holky vypadá moooc dobře na //

leny16
9. črc 2009

jany- hlavněm že se ti trochu ulevilo, odpočívej a žádné malování nebo přestavby!!! 😉

leny2
10. črc 2009

Ahoj holky,
koukám, že se tu hezky debatovalo včera.

Leny, to je mi líto, že ti to nedopadlo, ale neboj podruhé už to určitě vyjde.

To mě mrzí, že nebudu opět na srazu, podruhé v tomto roce někde razíme a zase se to kreje. V lednu jsme byli na horách, minule jsem byla po Ketu a teď dovča. Já se s váma uvidím asi až budem mít všechny bříška 😉

marhulinka
autor
10. črc 2009

Krásné ránko všem....já už byla ve městě přepadnou bankomat,nakoupit,v lékárně a teď už jsem přifuněla domů /doslova/ a snídaničkuju 😉

marhulinka
autor
10. črc 2009

Koukám,že tu bylo večer živo 😉 🙂

Já jsem si do diáře napsala so 25.7.,že je srazík,ale jestli budu moct,to nahlásím raději až těsně před,ju 😉 🙂
Nevím ještě,jestli budeme pryč nebo ne...když ne,tak samozřejmě půjdu,páč chci zlobit Janýska 😀 😀 😀

leny2
10. črc 2009

Ahoj Marhulinko,
minule jsi se mě ptala na pejsánka, tak ti musím napsat, že už umí takové ty základní povely, je to naše zlatíčko, akorát když odcházíme, tak se mu to nelíbí.

janysek70
10. črc 2009

Hoj,
tedy chudinko Leny16, musím se přiznat, že mi líčení závěrečné jízdy a tvůj popis o nabádání instruktorem, ať dýcháš, cukal koutky 😉 , asi měl strach, že mu tam porodíš 🙂 . Kdy budeš dělat opravky? Chtělo by to hned, ať to dáš do porodu.
Marhul, koho chceš ty potvůrko zlobit??
Leny2, než-li tě uvidím, tak už budu mít ty vlasy do půlky zad 😅