Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
15. črc 2009

Tak to si na toho 25. hodně rychle najdi nějaký jiný program...

U nás se začínají čerti ženit a bouří

janysek70
15. črc 2009

Oprava: Krysa Irisa 😀 😝

marhulinka
autor
15. črc 2009

😝 😝 😝 náhodou....mě kromě hnusných pavouků nevadí asi žádná zvířátka 😉 🙂

No tady se slunce taky schovalo...tak jsem zvědavá co z toho bude...hlavně chci vzduch!!

Jsem ráno spolkla ty dva utroše a anopiryn a pěkně se mi motá hlava....

marhulinka
autor
15. črc 2009

Kdepak jse Cokousek ?

marhulinka
autor
15. črc 2009

Taky pořád vyhlížím Mysicku

janysek70
15. črc 2009

Já mám taky ráda zvířátka jako třeba prasátko, kravičku, krůtičku...., ty jsou moc dobrá 😉

No když to budeš polykat, tak po tom Utrouši budeš pěkně vyšťavená a budeš usínat

marhulinka
autor
15. črc 2009

Hahaha to jsem si mohla myslet,že to budou zvířátka na talíři 😉

No já teď spím i bez toho,takže to je jedno 🙂 😉

marhulinka
autor
15. črc 2009

Jdu nachystat obídek....

mysicka.hk
15. črc 2009

Jsem tu, opět jsem nemohla rozběhnou PC.

mysicka.hk
15. črc 2009

Dnes opět /

janysek70
15. črc 2009

Ahoj Myšičko, dnes jsi 11. den?

mysicka.hk
15. črc 2009

Ne, ne už 12

janysek70
15. črc 2009

Tak to je v pytli, no , musíš zase sebrat nové síly a znovu do toho vlítnout....., po MS se můžeš hned objednat na UTZ cca ten 11. den a budeš moci jít hned na KET

mysicka.hk
15. črc 2009

Doležal před IVF říkal že by bylo dobré zhubnout a napsal mi prášky po kterých mě bolela hlava.
Když se mi před 2 rokama povedlo dodně schodit tak se to musí povést i teď.
Koukám na aukru po orbitrekách, ale nic moc.
Myslím že když zhubnu že budu mít větší šanci.
Přeci jen mám poslední 3 mrazáčky a další nejspíš nebudou ☹

janysek70
15. črc 2009

Teď mysli na ty 3 co máš a ne na to coby, kdyby...., prostě jim věř. Věrce také nejprve při 1. návštěvě řekl, že má zhubnout a nyní když šla na kontrolu, tak o tom najednou nic neříkal a hned ji hnal do stimulace. Určitě je dobré shodit třeba 5 kg, že se to tělo uvolní a lépe se cítíš, ale nic razantního, jako drastickou dietu bych nebrala...

janysek70
15. črc 2009

Bouří tu jako sviňa, musím to raději vypnout, tak si jdu připravit nějaký gáblík

mysicka.hk
15. črc 2009

Tady to začalo krutě foukat tak jsem šla pozavírat okna a posbírat co by mohlo uletět.
Pak jem začala psát a v tu chvíli jsem byla bez elektriky.

mysicka.hk
15. črc 2009

Uvidím co mi poradí Doležal v pátek na kontrole.

janysek70
15. črc 2009

Tak tady ještě el. nevypli, ale co není, může být a jen jsem zapla PC, tak se bouřka vrací 😠

Jo on ti řekne, co a jak dál by ti doporučil... Zkusím se zeptat ještě já, kolik ti je?

leny16
15. črc 2009

ahojky 🙂
mysiko- je mi líto, že jsi neobjevila // příjde to příště 😉 . Jak říka janysek, určitě nedrž žádnou hladovou dietu, to by tělu mohlo uškodit více než nadváha. Spíš zlepšít zdravotní styl a třeba více chodit pěšky, nepoužívat tolik schody........a pak uvidíš jak kilča půjdou pomaličku, ale jistě dolů 😉
jany- jak se má vůbec Věrka??

mysicka.hk
15. črc 2009

28

janysek70
15. črc 2009

Leny, je odpočatá z dovči a manža ji žene,ať už jde do KETu..., příští týden jede podruhé k léčiteli a pak, že by po mrše šla....

Jak nepoužívat schody? To mám lézt po okapu??? 😀 😀 😀

Myšičko, tak 30 to ještě není, tak klid..

mysicka.hk
15. črc 2009

V listopadu 29 a to už je skoro.

janysek70
15. črc 2009

Je spousta ženských, co si začnou plánovat 1. mimi až po třicítce......, ale tím jsem chtěla jen říci, jak jsi psala, že na další IVF nenašetříte, tak máš spousty času a když seženeš peníze příští rok, půjdeš příští a nic ti neuteče, ale třeba se to z těch zmrzlinek povede a bude vymalováno

mysicka.hk
15. črc 2009

Potřebujem zrekonstruovat starej barák, jinak nám mimi
sociálka sebere 😉

janysek70
15. črc 2009

🙂 😅 , my taky rekonstruujeme.... teda byt a barák uvnitř už máme, všechno máme v bytě nově vybavený, jen ten venkovní "kabát" bude palba..., ale žíly mi to netrhá, bydlet máme kde a zvenku se to upravuje, jak to jde. Už jsem si nyní mohla užívat a já se zblázním do vidiny mít ještě mimi a projít si tím kolotočem znovu 🙂

mysicka.hk
15. črc 2009

My jsme na tom obráceně. Venek byl hotový když jsme to kupovali,
ale vnitřkem se nijak zvlášť nezabývali. Hlavně že je sem dotažený plyn. 😉

janysek70
15. črc 2009

Tak hlavně, že máte střechu nad hlavou a neprší vám tam 🙂

mysicka.hk
15. črc 2009

Střecha je hodně stará a sem tam děravá. Na půdě mám asi 3 kyblíky do kterých chytám vodu. 😉

leny16
15. črc 2009

používat schody a nepoužívat výtah...sem se sekla 😀 😀 😀 😀