Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
12. srp 2009

LENY2 jména máme jasná 😉 Tak se uvidí,které to bude 😀 My máme Bublinku v destičkách z boku na lednici 😀

leny2
12. srp 2009

A jaké to jsou? jsem zvědavá 😉

marhulinka
autor
12. srp 2009

Neřeknuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

leny2
12. srp 2009

Já jsem se s manžou o jménech bavila v neděli, ale ty co se líbí mě, se nelíbí jemu, to bude asi boj.

leny2
12. srp 2009

A necháte si říct co to bude?

marhulinka
autor
12. srp 2009

😀 😀 My se naštěstí shodneme...manža vybral kluka já holku a oboum se nám to líbí...takže zatím boje nejsou...ale co není může být 😅 Třebas si jeden z nás vybere něco jiného a bude to 😀 😀
My určo budeme chtít vědět co čekáme za mimi,hlavně kvůli věcičkám,nechci kupovat neutrální barvičky 😉
No a vy budete mít přeci holčičku ne?? 😉 🙂

marhulinka
autor
12. srp 2009

Jinak Leny manža pokud nepůjde s tebou k porodu má i smůlu ve jménu,můžeš tam pak napsat co budeš chtít ty 😅 😀

blazenkaa
12. srp 2009

ahojky maminy
Leny moc ti gratuluji že je bše v pořádku a že se vám to povedlo to je asi zázrak 🙂

marhulinka
autor
12. srp 2009

My jedeme přesně za týden k dr.tak trochu začínám nervačit,ale věřím,že to snad už všechno konečně bude dobré!!

marhulinka
autor
12. srp 2009

Ahojky Blazenko 😉 🙂

marhulinka
autor
12. srp 2009

Leny a zůstaneš v A? Jsem se tě zapomněla zeptat!

blazenkaa
12. srp 2009

Ahojky Marhu tak jak je už jsi tu docela dlouho nebyla a co je u tebe nového

leny2
12. srp 2009

Blazenko, díky, je to zázrak i pan doktor zíral a nechápal.

Marhulinko ptala jsem se dr. zda mě převelí k mé gynd. a on říkal, že ještě ne, že mi chce udělat to screnningové vyšetření (nevím, zda to píšu správně), takže zatím zůstávám v A.

marhulinka
autor
12. srp 2009

No měla jsem napilno...pořád někde po návštěvičkách a nebo taky hodně v pelechu-pořád se mi chce spát a taky mi už je dost špatně...včera celý den od snídaně..takže pomáhá jen poloha ležmo a nepřibližovat se k žádnému jídlu...dneska mi už zase bylo fajn,až teď večer to zase vypadá,že zalehnu 😀
Za týden jedeme k dr.tak budu asi zase nervačit...brrrrrrrr člověk se prostě už bude pořád bát ☹

marhulinka
autor
12. srp 2009

Já jedu právě tu příští st na screeningové vyš.-na krev...utz se dělá pak později...a v ten den budu mít celkové výsledky...

leny2
12. srp 2009

Bát se budem už pořád, to jo, ale tím, že je nám špatně, tak si myslím, že se mimi dobře daří. Mě je dneska taky vyjímečně docela dobře.

marhulinka
autor
12. srp 2009

Takže kdy ty jedeš příště?? To už nějak za dva týdny,ne??

leny2
12. srp 2009

Objednali mě na 2.9.

marhulinka
autor
12. srp 2009

Jj jsem ráda,že mi není zle každý den,to by bylo horší...takže obden to klíďo přežiju 😀

leny2
12. srp 2009

Mě ty nevolnosti vůbec nevadí, já jsem šťastná, že jsem těhu a není to zas tak strašný, neblinkám.

blazenkaa
12. srp 2009

Neboj marhu bude to vše ok myslím že se nemusíš bát dr. si tě pohlídá
Holky minule jste se tu bavili že pan Léčitel se odstěhoval nebo něco takového kde teda ho najdu

marhulinka
autor
12. srp 2009

Takže za tři týdny,viď?? No ono se mi ty tři týdny zdály dlouhé,ale nakonec to utíká...taky to bude tím,že hodně času prospím 😀 😀

leny2
12. srp 2009

Pan léčitel bude někde v nějaký jiný vesnici, myslím, že Janýsek psala že nějaký "Pátek", je to u Poděbrad, jsem koukala na mapu, ale nevím to jistě. Kdyby to bylo tam, tak je to pro nás i lepší cesta, přímější, než ty Rožďálovice to byla taková prdýlka zastrčená.

leny2
12. srp 2009

Jo, jo za tři týdny. Dr. se mě ani neptal jestli nechci neschopenku, až pak ta moje oblíbená sestřička, když jsem jí na recepci platila fotečku, tak jsem říkala, že zatím ne, uvidím, jak mi bude, tak se můžu kdykoliv zastavit pro ni.

Marhulinko, teď už ti vyplní průkazku, že? Mě to tak říkal, že příště mi ji dají.

marhulinka
autor
12. srp 2009

Tak všem krásný večer,jdu do spršky a pak poloha ležmo 🙂

leny2
12. srp 2009

Pá pá a pohlaď za mě bublinku, ať maminku moc netrápí.

marhulinka
autor
12. srp 2009

Jojo teď už bude průkajda 😉

blazenkaa
12. srp 2009

no pro mě to bylo asi blíže do těch Rožďalovic Leny a odkuď jsi ty

blazenkaa
12. srp 2009

dobrou noc MArhulko a ať ti je už lépe

leny2
12. srp 2009

Od Ústí nad Orlicí, my to k němu měli 130 km.