Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
20. srp 2009

Je, Marhulinko, ty se máš, že už přešli nevolnosti, já se cítím jak po tahu, teď už je to snad celý den, tak jsem zvědavá, kdy to odezní. Taky mi pomáhá ležení, jelikož se nic dělat ani nedá.

mysicka.hk
20. srp 2009

Poraďte mi kde se dozvím krevní skupinu?
Obvoďák mě poslal darovat krev, není jiný způsob?
Nechápu proč to nezjistí při prvním odběru krve a nenapíšou
do karty, nebo očkovacího průkazu? ☹
Ten léčitel mě bez toho asi nevezme, co? 😒

blazenkaa
20. srp 2009

ahojky holky zdravím úúúúúúúúúplně všechny aby jsem na někoho nezapoměla. 🙂
Leny 2 moc ti děkuji za bacilky těhulky taky doufám že se nám to už teď povede jako vám ostatním je mi z toho taky moc smutno 😢 ,ale na druhou stranu se už moooc těším 🙂

janysek70
20. srp 2009

Myšičko, to víš, že tě vezme. To je jen doporučení stravy, co máš a nemáš jíst podle té KS.

blazenkaa
20. srp 2009

Myško co vím tak u naší ob.dr. se zaplatí nějaký poplatek asi 200kč a ona nám ten test na krevní skupinu udělá .No asi to je všude jinak

coko.joko
20. srp 2009

Ahojda,
tak jsem dnes mluvila se Septikem a v nedeli se uz uvidime a holky jsou pry pekny sikulky,tak se na ne tesim....Ted jsem jim koupila darecky mely rok tak se tesim.....jinak zitra jdu na rozlucku s holkama na motorkarsky sraz,tak se tesim,ale nesmim pit,at me neni zle jako kdyz jsem byla se sept 😀 A v sobotu pro me prijede kamoska a jedu smer HK,tak Marhul,kdyz budes mit cas a chut tak pisni SMS a muzem jit na kafe v tydnu 😉 mrknu na vas zase zitra tak se tu mej te a janysku ted to musi klapnout ikdyz ja uz neverim teda u me ☹

janysek70
20. srp 2009

Hoj čokoušku, mně se tu stýská po těch našich večerech u netu....
Jsme to takové dvě bojovnice, snad se taky dočkáme.
Sep pozdravuj a holky poňuchněj

blazenkaa
20. srp 2009

teda janýsku ty jsi na mě zapoměla jo já snad taky bojuju o mimísko ☹

janysek70
20. srp 2009

Blaži to je jasný 🙂 , já jen že mi tu s čoko spolu strašíme už hodně dlouho a těch pokusů jsme už daly taky dost

blazenkaa
20. srp 2009

tak to jo tak já se do vás nebudu míchat stařenkyx vytrvalý 🙂 🙂 🙂 🙂

janysek70
20. srp 2009

To se míchej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

blazenkaa
20. srp 2009

A co ta sobota dorazíte říkala jsi to manžovi

blazenkaa
20. srp 2009

Když já už by jsem chtěla taky to mimísko ☹

janysek70
20. srp 2009

Říkala, ale ještě se nevyjádřil, zítra jde s klukama na pivko, tak záleží, jak bude svěží a chtějí se sousedem betonovat

blazenkaa
20. srp 2009

tak pak písni jak jstese dohodli .Dneska jsem byla v Jičíně a myslela jsem že tam vedrem padnu a ještě do toho na gyndě jsem tam chytla cikáni

janysek70
20. srp 2009

Kam chodíš ke kundilovi?
Písnu ti číslo do IP, aby jsi věděla, kdo ti když tak volá.

coko.joko
20. srp 2009

janysku tak to mas velkou pravdu,ze tu strasime 😀 pamatujes v zime ja v Nemecku a to bylo do pulnoci a porad jsme kecali 😀 ted se k nam prida i blazenka a budem trio

blazenkaa
20. srp 2009

ok napíšu si ho .Chodím jinak ke Křížové ale teď tam je jen prymář s hasovou

coko.joko
20. srp 2009

a tech pokusu ja uz ted budu mit 4 a snad posledni a jestli ne tak me hrabne uz...protoze to pak mas jako samoplatce a to budu muset setrit 😀

janysek70
20. srp 2009

To jo, málem jsme zavařily internetové vlny 🙂

blazenkaa
20. srp 2009

ahojky coko to já by jsem klidně kecala až do rána jenomže tady není s kým každou chvilku tu nikdo není

coko.joko
20. srp 2009

to bylo a pak se me ani nechtelo spat 😉 a V.si myslel,ze jsem uplnej blazen na toho MK 😀

janysek70
20. srp 2009

Musíme počkat zase až bude venku zima..... a nebo až se vyvalíme na gauč s těhu pupkama a budeme vegetit

blazenkaa
20. srp 2009

no to už aby to bylo a klidně by to mohlo být i 12 měsícu ale jen aby to už bylo

blazenkaa
20. srp 2009

coko koukala jsem na albíčko to je nádherně udělaná fotka to jsi si dělala sama

coko.joko
20. srp 2009

holky to bude nebojte 😀 porad se tim uklidnuji a cim vic se to blizi tim vic se bojim

janysek70
20. srp 2009

Jo to si Pavlínka takhle hraje 😉 , mně už nějaké fotky udělala i na profilu

blazenkaa
20. srp 2009

to na to musíš mít nějaký program

coko.joko
20. srp 2009

blazenko delala jsem to a i janyskovi ma na profilu nejaky odeme a ja i na svem se muzes podivat....tam vlastne uvidis i manzela 😀

blazenkaa
20. srp 2009

janýsek ale profil nemá coko