Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
29. srp 2009

Janýsek si povídá na spolubojovnicích.
Tady je mrtvo, ani se jí nedivím. 😉

janysek70
29. srp 2009

Jj mrtvo, zdravím tě Myši 🙂 . Marhul asi zjišťuje, jak je to s tou Billou 😀 😀 ..., ne já jsem v obraze a vím, že je na chaloupce.

mysicka.hk
29. srp 2009

Ahoj Janýsku 😉
Prý bude v HK i můj oblíbený Globus. Hurááá. 😀 😀

janysek70
29. srp 2009

Naštěstí mě ty obchoďáky nějak neberou, vždy do nějakého vlítnu, rychle nakoupím, hlavně, aby nebyl dav lidí..

mysicka.hk
29. srp 2009

Máš pravdu, ale Globus má věci které jsem jinde nenašla.

coko.joko
29. srp 2009

Ahojda holky,
tak ja v po.jdu na zavadeni tech eskymacku v 13hod.tak se tesim i netesim 😉 boli me brisko a jsem i utahana padne 19hod.a ja bych sla spat.Nevim jestli to dela ten Utros 😀
Jinak sedim ted se septikem v internetove kavarne ona u jednoho stolu a ja u druhyho a docela sranda.... 😀 😀 doufam,ze vam taky neco napise......tak se tu mejte a ja az se dostanu na net tak vam zase pisnu jak na tom jsem..paaaaaaaa a vsechny zdravim...............jo a LENY16 az budes v porodnici,tak pisni a kdyz nebudu v Nemecku,tak hrozne rada prijedu za tebou podivat se....a vezmu i septika sebou......

janysek70
29. srp 2009

No taky Tě zdravím, ty stará vojno a měj se moc hezky a ty bobky od pondělka hezky hýčkej a nebuď pesimistická!!!!!!!!

coko.joko
29. srp 2009

Ja ti dam vojno 😀 😀 😀 😀 ja uz dneska se hyckam...jsem prezrana a ani se nemuzu hybat 😀 a to nejim palacinky a dneska jsem snedla jednu a je me bleeeeee

coko.joko
29. srp 2009

Janysku koukam ted,ze mas album a Lukase tam no krasny detatko mas 🙂

coko.joko
29. srp 2009

Tak se loucim a jdu popohnat sept at prestane objednavat a muzeme jit... 😀 paaaaaaaaaaaaaa

janysek70
29. srp 2009

Pa a měj se moc krááááááásně, budu na tebe myslet....., bojuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

septim
29. srp 2009

zdravim
🙂

coko.joko
29. srp 2009

necum sept do toho pc........ 😀 😀 😀

septim
29. srp 2009

Zdravim janyska, leny16 az porodis pisni prijede zajezd z Hradce 😉 srazik asi uz asi nebude ale to neva taky uz nemam moc cas , byt uz budu skoro predelan a budu muset uklizet a taky se musim venovat cokouskovi aby tady holce nebylo moc smutno 😉 a to mi zabere more casu 😉 To si nedovete predstavit denne sedet na kavickach a obidkach to je silene 😉 dneska jsme napriklad spapkaly klobasku na grilu trochu kejty na ohni pak langose a nakonec jsme zasly na palacky a kavicku, to je ale prasarna co a to nejsme ani tehotne 😉 myslim ze tehu obleceni by mi uz pomalu take bylo 😉 😉 😉 😉 budu koncit at stihnu dat na zahradce jeste jednu kavu a cigarko,to vite manza vzal deti ke tchyni a ja mam pre 😉

janysek70
29. srp 2009

Nazdar Sepťoure!!!!! No to se styďte, jste z HK a nejste schopny domluvit spicha. Já se vždy táhnu 40 km....

septim
29. srp 2009

tak ho klidne domluvme Janychu 😉 😉 😉 😉 ale dorazime asi jenom ja ty coko a leny16 jestli neporodi dalsi pulka blinka a ma nevolnosti 😉 klidne pristi vikend co ty na to? 😉

janysek70
29. srp 2009

Příští nemůžu, to budeme opékat kýtu a vysávat soudek, možná spíše v týdnu...

septim
29. srp 2009

klidne jaky den se hodi 🙂

janysek70
29. srp 2009

To bych cinkla, šéf má tento týden dovolenou a já jsem krk celé firmy, tak musím být na příjmu a když by něco, vyrazit

janysek70
29. srp 2009

Huhul by určitě taky dorazila.....

septim
29. srp 2009

Tak mi pisni na mobil kdy se ti to hodi a Hradec se prizpusobi budu se tesit na sms a ted ¨se loucim jdeme s cokousek kavickovat 😉

janysek70
29. srp 2009

Jo pa....

marhulinka
autor
30. srp 2009

Všem krásnou neděli 😉 🙂

COKO - tak hezky opatruj od pondělí bobísky!!! Hlaď bříško a věř jim!!!!! Já pak budu ráda prskat 😉
SEPT - to není možný,že Cokoušek si dala s tebou palačinku!! Já normálně zíííírááááám!! Ty ji snad zkazíš!! 😀 😀 😀
JANYSKU-já ti dám Huhul 😝
MYSICKO-ty máš víc info než já...Globus jo?? No neříkej!! Já zase nic nevííííííííííím 😠 😠

leny2
30. srp 2009

Ahoj holky,
koukám, že byly mezi námi Čoko se Septim, moc vás zdravím.

Coko, držím palečky na zítra, ať proběhne vše OK.

Jinak všem krásnou neděli, je tam hezké počasí. Už se těším, až dostanu vycházky, už mě to doma nebaví.

leny2
30. srp 2009

Janýsku, koukala jsem na foto synka, ten se ti teda povedl, je to fešák. 🙂

marhulinka
autor
30. srp 2009

Ahojky tak jsme se prospinkali po obídku...to je prostě něco,hneka mám zase trochu energie 😉 Dneska mám uklízecí-vyřazovací den oblečení,takže jen peru a věším,peru a věším,vyhazuju ze skříní a třídím a stříhám na hadry... 😀

leny2
30. srp 2009

Taky bych to potřebovala udělat, ale nějak se mi do toho nechce. Ono je to zapotřebí jednou za čas. Po obědě šlofík je bájo, taky to praktikuji a je mi hned lépe.

mysicka.hk
30. srp 2009

Přeji krásnou slunečnou neděličku. 😉

leny2
30. srp 2009

Je tam krásně a hlásí ještě líp. 🙂

mysicka.hk
30. srp 2009

Marhulinko o Globusu vím asi 5 let. První varianta tenkrát byla mezi
Kauflandem a gumovkou. Nynější informace říká u bývalého Erow (asi to píšu špatně),
výpadovka na Prahu. Přítel tvrdí že by tam měl být sjezd z dálnice, tak nevím.