Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
14. zář 2009

Ahoj, ahoj... 😉
Za chvíli pojedu, tak že děkuji

Dnes bude vědět Čoko, jak je na tom 😵 , kdyby písla, tak napíši sem večer nebo přepošlu SMS Leny16....
Ty brďo, mi napadlo, kde ona je 😨 😨 ? Ale kdyby už měla po, tak by poslala SMS, tak to určo dnes nakoukne.

leny2
14. zář 2009

Taky jsem si vzpomněla na Leny, že tu za celý víkend nebyla, jestli už se něco neděje.

Jé, Čoko má dnes kontrolu, tak to ji taky držím palečky. 🙂

leny2
14. zář 2009

Holky, teď jsem se k smrti vyděsila, volali mi z Fakultní nemocnice HK, nukleární medic., že mám zvýšené hodnoty štítné žlázy, že tam musím v pondělí přijet, tak jsem se hned ptala jak moc, co to znamená, nikdy jsem neměla problémy se štítnou žlázou, tak že jenom o malinko, ale že tam mám přijet. 😕

leny16
14. zář 2009

Ahojky 🙂
nee, ještě jsem celá a tak musí m zůstat do pátku 😅 . V naší nemocnici se maluje a já bych musela daleko do Hradce 😒 😅
jany- kdepak jsi???? Čekáme na zprávičky 🙂
leny2- nebo se, zvýšené hodnoty štit. žlázy nejsou tak nebezpečné, jak to zní. Jenom jsi těhu, tak všechno víc hlídají, je dobře, že vše mají pod kontrolou, ale na druhou stranu těhulky víc stresujou. Neboj to bude ok 🙂
cokouš mi nepsala, tak snad je vše v pohodě 🙂
Já si dnes byla pro řidičák a pak jsem řídila poprvé 😕 😀 s mamkou k babičce, docela sranda. Jednou mi to chcíplo a pak snad vše ok, jsme naživu 😀 😀 😀 Už se těším až získám takovou tu rutinu, kdy nebudu muset nade vším tolik přemýšlet 🙂 🙂

janysek70
14. zář 2009

Ahojky...., tak koukám čoko nic, ani SMS nepřišla 😕

Já pojedu ještě jednou na kontrolu v pátek, mám natažený cyklus (minule 37DC) a tak na ovulku je ještě brzy, sliznice je 7 mm, což je hraniční, ale ta ještě do ovulky poroste....., ale pozor, tělo se zbláznilo, vždy jsem měla jeden folík a nyní mi tam rostou dva kusy. To budu muset po pregnylu drahouše znásilnit, ať to pojistíme 😀
Jo a transfer asi v úterý...

leny16
14. zář 2009

Tak to je hezká novinka, že v tobě čekají 2 budoucí miminka, té situace využijte 🙂
tý jo, v úterý, to už je za rohem 🙂 Jela jsi sama do Prahy?

janysek70
14. zář 2009

Jasně, pilot F1 😀
Už jsem si M. zarezervovala na víkend 😀

leny16
14. zář 2009

Jasně a pěkně pokropit fazolky několikrát (pro jistotu) 😀 😀 😉 😉
Jany, tfuj, tfuj, tak ti to přeju, už se ted musí chytit 🙂 🙂

leny2
14. zář 2009

Leny, díky za uklidnění, fakt to je furt něco, samý stres, ještě to screening. vyšetření mít za sebou a pak už snad budu klidnější. Tak jsi měla dneska premiéru v řízení, to gratuluji.

Janýsku, to je super zprávička od dr. To už musí klapnout. 😉

leny2
14. zář 2009

Jinak dneska jsem pekla poprvé chleba v pekárně, půjčila mi ji známá, abych si to vyzkoušela. Tak už mám asi vymyšlený dáreček k vánocům, je výborný.

marhulinka
autor
14. zář 2009

Všem krásný večer... 🙂 😉

JANYSKU-super zprávička....teď je to tutovka...šíří se to tu krásně 😀

blazenkaa
14. zář 2009

ahojky holčičky všechny vás tu zdravím . 🙂
Janýsku tak to ti moc gratuluji 🙂 moc ti přeju aby ti to vyšlo a byly to aspoň dvojčátka.Budu ti držet pšstičky.
Jí jedu zítr taky k dr. do A. tak jsem zvědavá co mi poví jak to bude dál.Už se moc těším a věřím mocmocmoc že to teď výjde
Holčičky řidičky jezděte opatrně. 😀
lenysku 2 štítné žlázy se neboj a moc se nenervuj 🙂 🙂 určo to bude v pořádku uvidíš .
Tak já se loučím zítra musím v 6 vztávat mám tam být v 9 hodin tak by jsem v půl 7 jela.
Dobrou noc 🙂 🙂

leny2
15. zář 2009

Dobré ráno všem,
Blazenko, ať dobře pořídíš v A. a něco přínosného vymyslíte s panem dr.

Copak máte dneska v plánu?

janysek70
15. zář 2009

Hojte 😉
Blaženko, dobré pořízení dnes a ať to sviští dál......

Ta čoko se vůbec neozvala 😕

Leny se snad zahlásí, že jsou stále v kupě...., teda jestli bude mít šoférka čas 😀 😀 , to jí to začne bavit a bude se chtít odvézt i do porodnice 😉

leny16
15. zář 2009

Ahojda 🙂
blaženkaa- ahojda, je dobře, že se ti zase začíná něco dít. Přeji štěstíčko 🙂
leny2- mnam, teplý, čerstvě upečený chlebíček. To musí být dobrota 😝.
jany-už kropíteeee???? 😉
Já dnes budu řídit ke kadeřnici 😀 , už ted mám z toho průjem, ale nějak začít musím 🙂. Holky řidičky, co si myslíte o té Z nálepce na auto pro začátečníky??? Takhle mne všichni na vozovce berou jako ostříleného řidiče a možná bych se s ní cítila lépe, když by si ode mne řidiči drželi odstup 😀 Jdu na melírky, zase půjdu do pomalu do blond, ta v tmavé barvě se necítím.

leny16
15. zář 2009

třeba jen coko nemá přístup k internetu 😒 asi jí budeme muset napsat my 😉 😉 a povyzvídat

janysek70
15. zář 2009

Má tel. č........

Jestli myslíš "kropit", tak jak jsem to pochopila já, tak šetříme a shromažďujeme munici na ovulku 😀

marhulinka
autor
15. zář 2009

Ahojky všem....

já už byla nakupovat a teď odpočívám,pak půjdu vařit znojemskou omajdu no a pak zase odpočívat 😀

janysek70
15. zář 2009

Leny, Saminka včera večer porodila holčičku Miu 😵 o tři týdny dříve

janysek70
15. zář 2009

"Z" tam nelep, to by jsi byla jak čepičář, nalep si "dítě v autě", to pak opatrnost budou chápat, třeba.....

marhulinka
autor
15. zář 2009

LENY16-myslím,že značka Z je naprosto na h...o,většinou to některé řidiče snad ještě pobuřuje 😝 viděli jsme jak na auto označené Z docela jeden řidič najížděl...ale je pravda,že dost autíček Z má a už to dávnou nejsou začátečníci...takže to tak možná ostatní i berou 😠 ☹ Ty se na všechny vykašli a hezky si to řízení užívej!!! Však nikdo není profík 😉

janysek70
15. zář 2009

Jé broskvička 😉 , ahojky, jsem Tě přehlídla 😉

leny16
15. zář 2009

jany- Já si ti saminku tolik nepamatuju, i když na jsme na spolub. asi chodily ve stejnou dobu. Ted jsem to tam četla, mají to obě za sebou, tiše závidím 🙂 🙂
marhul- taky o tom vím, že pak mohou být ještě drzejší....Taky začínali 😠 😠No, pak vám napíšu jak jsem dopadla 😀

janysek70
15. zář 2009

Saminka byla první těhulka na Spolubojovnicích a ten začátek měla těžký, krvácení a že je vše ztracené a pak to jedno mimi ustálo. Ona žije v zahraničí.

marhulinka
autor
15. zář 2009

JANYSKU - tssssssssss 😠

janysek70
15. zář 2009

Co je hade, co syčíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ????

marhulinka
autor
15. zář 2009

No že mě teda přehlédnout moc nejde 😅 😀 😝

marhulinka
autor
15. zář 2009

Jdu vařit,páč už mám na omajdu straaaaaaašlivou chuť...pa pa pa

janysek70
15. zář 2009

To bylo nedorozuměním, jak jsem odesílala příspěvky a Leny, tak pak jsem ten tvůj nějak přeskočila. Neboj, hlídám si tě, čtu i vedle, tak vím, že jsi v pořádku 😵

leny2
15. zář 2009

Zase jste tu byly a já vás propásla, psala jsem švagrové práci do školy, ona než by to nadatlovala, tak mi to diktovala a to byl frčák.

Leny, pošli nám foto nového účesu, to budeš krásná maminka. Taky bych potřebovala už ostříhat jako sůl a nebo aspoň nějaký melír, ale teď s těmi nevolnostmi jsem se ani neobjednávala, ale když jsem doma, tak mi to tak nevadí, když moc nechodím mezi lidi.Jsem přemýšlela jestli si nemám nechat zase dlouhý vlasy, ještě nevím.

Janýsku, shromažďovat munici a ovulku, to je dobrý 🙂 Aby zas nebyla ta munice moc unavená, když ji bude dlouho držet.

Marhulinko, omajdu bych si taky dala, já jsem si udělala krupičnou kaši, dostala jsem na ni strašnou chuť.

Už jste někdo zjistil něco o Čoko, co má v plánu?