Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
15. zář 2009

Mě se Leny líbí taky teď v rozježených vláskách 😉 🙂

leny2
15. zář 2009

To máš pravdu Janýsku s vlasama, po porodu mi strašně padaly a měla jsem úplný kouty, to si vzpomínám. Manža mě taky říkal, ať si dlouhý nenechávám. No teď vypadám strašně, žádná barva, melír odrostlý, žádný ježour, splich.

leny2
15. zář 2009

Marhulinko, dík, to jsem potřebovala holky slyšet, takže se objednám na sřih.

janysek70
15. zář 2009

Hlavně až řekneme skoč z okna, tak to, prosím, nedělej 😀 😀 😀
Ale s vlásky to myslíme upřímně 😉

marhulinka
autor
15. zář 2009

LENY tak hezky se objednej ať jsi hezká mamča... 😉

leny2
15. zář 2009

Janýsku neboj, ale někdy člověk potřebuje nakopnout aby se rozhodl.

marhulinka
autor
15. zář 2009

Tak já se jdu cachtat a zalezu s klukama 😉 🙂 k nějakému filmečku nebo nějaké pohádce

leny2
15. zář 2009

Já si jdu nachystat tu broskvičku s čokoládou. 😵 a taky zalezu k telce, dneska jsem vlastně ještě neležela.

Jo, Marhulinko kolik jsi přibrala kileček? Já zatím asi tak jedno.

leny2
15. zář 2009

Tak se tu opatrujte, dobrou. 🙂

marhulinka
autor
15. zář 2009

LENY přibrala jsem jedno kilo...teď během posledních 14dní 😉

janysek70
15. zář 2009

Dobrou noc těhulky.... 😵

leny16
15. zář 2009

leny2- nemáš to špatné, ale ty krátké vlásky jsou lepší. Nebo nějaké šmrncovní mikádo s výraznou barvičkou 🙂 a melírky 😉

leny16
15. zář 2009

marhul- to jsi se jen špatně vy... 😀
jany- taky dobrou, zítra 🙂

janysek70
15. zář 2009

Dobrou Leny....., mě do peří ještě nežeň, já ordinuji...

leny16
15. zář 2009

já jsem si to myslela...........že vyšetřuješ manžela 😅 😅 😉 😉

marhulinka
autor
16. zář 2009

Krásné dobré ránko všem 😉

leny2
16. zář 2009

Marhulinko, ty takhle brzy vstáváš, když nikam nemusíš? Já vstávám o půl 7, ale jen proto, že vypravuji synka do školy.

marhulinka
autor
16. zář 2009

Ahojky LENY2 jojo každý den se budím tak v šest a to kručením a tlačením žaludku...tak musím vstát a jít se nasnídat 😉 já pak naspím dost i přes den,takže naspáno mám až až 😉 🙂

marhulinka
autor
16. zář 2009

Leny dorazily ti už vitamínky?? Já myslím,že nejpozději dneska snad u tebe mají být 😉

marhulinka
autor
16. zář 2009

Ha zahlédla jsem Janyska...tak kdepak jsi???? 😕 😕 😕

janysek70
16. zář 2009

Tadýýýýýýýýýýý, už jsem doma z práce 😀. Mám nějaké bolení bříška, musím si odskočit...

marhulinka
autor
16. zář 2009

A jéjej to zase bylo kafe s jahodama ne 😅

janysek70
16. zář 2009

Nééééééééé, jen jsem ráno nestihla jít 😅

marhulinka
autor
16. zář 2009

Tak to jo 😉 A co jinak?? Se teď budeš doma flákat nebo pracovat?? 😅

uhlicek
16. zář 2009

Ahoj holky jdu vas po delsi dobe pozdravit 🙂 ,nejak nestiham,minuly tyden jsem byla v HK,obehat si obvodaka ,zubare,nechat si natocit EKG,pro papir na matrice,jelikoz nejsme svoji,jeste jsme kupovali malymu matraci do postele,uz spi frajer ve velke posteli a rika,ze mimi bude spat v postylce a ct a pa seminar,mela jsem toho plny brejle,jeste ted se z toho dostavam,minuly pondeli jsem byla v poradne,zatim je vse v poradku,Dolezal je spokojeny,nechala jsem si udelat 3D UZ,bylo to skvely a cekame druhyho chlapecka 🙂 pindik se nedal prehlidout,takze zadny nakupovani ruzovych vecicek nebude.
Leny2 taky bych potrebovala holice,ale nechce se mi,asi to necham na pristi mesic.
Leny16 koukam,ze Vanesce se u tebe v brisku libi 🙂

janysek70
16. zář 2009

Uhlíčku, vítej a blahopřeji k chlapečkovi 😵 Utíká to utíká, už jedeš 3. trimáč.

leny2
16. zář 2009

Uhlicku, to máš teda nabytý program, to se nenudíš. Jé, bude druhý kluk. 🙂

Marhulinko, vitamínky včera ještě nedorazily, tak třeba dneska, ještě jsem nekoukala jestli už tu byla pošťačka. Za chvíli jdu pro raubíře do školy, tak mrknu. Dneska je zase krásně, tak si uděláme s chlupáčem procházku.

Janýsku, ty už máš padla, to se máš. Co máš v plánu na odpolko?

leny16
16. zář 2009

Ahojda,
uhlíčku- strašně to tvé těhu utíká, vždyt za pár u budeš taky rodit 😕 😉 Gratulace k chlapečkovi 🙂
leny- také posílám gratulace k pomalému ukončování 1. trim. 😉 Volala jsi léčiteli kvůli tem ml. výrobkům??
marhul- jejda, tak brzy by mě ani hlad nedostal z postele 😉 ty jsi ale ranní ptáčátko 🙂Já to mám naopak. Alespon se ti pak bude dobře vstávat k mimi 😲 😵
jany- máš super prac. dobu 😅
Dnes jsem holky jela se psem k vodě a řízení bez problémů, tak jsem moc ráda. Zítra jedu na gyndu do poradny. Ted chci jezdit každý den až do porodu, at jsem si trošku jistější 🙂

janysek70
16. zář 2009

Přípravu na zítra do práce a pak zase nějaký úklid, už moc času nemám...

marhulinka
autor
16. zář 2009

Uhličku jééé tak další klučina...modrá je taky dobrá 😉

LENY16 no mě právě ten žaludek i z postele vyžene...ale jsem i vyspalá...jelikož přes den něco naspím... 🙂
A vejdeš se za volant 😅 ?

Já už obídkuju,pak dojdu s pejsanem a půjdeme zalehnout 😉 🙂