Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
24. zář 2009

Občas když si hladím bříško tak cítím takové šimrání, ale jenom slabě.

leny16
24. zář 2009

Ahojky 🙂 leny- moč si určitě s sebou vem, krásně ti to uteklo 😵 a zítra budeš koukat jak je prdola veliká(ý) 😵 Budeme tu na tebe myslet a vyhlížet tě. Leny, já jsem cítila pohyby až někdy na konci 19 tt
uhlíček- ve 26tt u mimísci dokáží pěkně kopat 🙂 🙂 To už se nedá zaměnit s prdama 😀 😉

kdepak máme janýska??? Ta asi hajinká a opatrovává světlusky miminkovský 😵 😵

Dnes jsem byla u toho mudra a ještě jdu kněmu v úterý a pak nás pošle do porodky kde si se mnou už poradí, ale pořád doufám, že to bude dříve. Přeci jenom vyvolávaný porod není přirozený a taky víc bolí 😕 🙂 Jinak zatím nic nenasvědšuje tomu, že by to mělo přijít 😀 😀

leny16
24. zář 2009

četla jsem, že mimísci si připlavou na tu část dělohy kde hladíš, asi jim to dělá dobře 😵

leny2
24. zář 2009

Leny, zítra se ohlásím se zprávami až navečer, jedem tam až v 16 hod. a jestli budem čekat, tak přijedem dlouho, ale to nevadí, hlavně když bude vše OK.
Neboj, u mě taky při prvním těhu ve středu na kontrole nic nenasvědčovalo na porod a v pátek ráno se narodil.

janysek70
24. zář 2009

Já jsem tu, ležím vedle pana Noťase a občas nakouknu. Čučím na telku, ale pořád jen přecvakávám a nic se mi nelíbí 😒
Leny tak mysli na to pondělí!!!!!!!! 🙂

leny2
24. zář 2009

Leny, no můj pátek už asi nedopadne.

leny2
24. zář 2009

čauky Janýsku, to je veget, co?

leny16
24. zář 2009

a co třeba dneska??? To by se mi zamlouvalo 😀
Taky se půjdu válet a možná si i luxusně zdřímnu 🙂

janysek70
24. zář 2009

Veget jo, jsm se těšila, jak se budu pelešit a nechám se obskakovat, ale už mi to nějak nebaví 😀

leny16
24. zář 2009

protože jsi jany akční člověk 😉 pořád potřebuješ něco dělat. Manžel si vzal dovču?

uhlicek
24. zář 2009

Ahoj Leny16 Vaneska se tam nejak paradi 🙂 ,ale taky by se mi nechtelo na vyvolavacku,tak doufejme,ze se mala umoudri a podiva se,co nejdriv na svet.
Ja rodila Misu v 38.t,prislo to necekane a bylo to v pohode,kdybych rodila i takhle podruhy,vubec bych se nezlobila.

janysek70
24. zář 2009

Nee Miška je v práci a kontroluje mi telefonicky. Ale nakoupil nám hodně dobrůtek a tak je stále chodím do kuchyně kontrolovat 😀

leny16
24. zář 2009

ahoj uhli- no, jedno vím jistě. Vanessku díky bohu porodím, nevstřebá se 😀 😀

leny16
24. zář 2009

jen si dej jany do nosu, však si to plně zasloužíš 😉

leny2
24. zář 2009

Jo, Janýsku, nech se hezky hýčkat a opečovávat, máš na to nárok.

janysek70
24. zář 2009

Nos vynechám, strkám si to do hubice. Jé co mám dělat, už tu lustruji knížky, asi ze do nějaké zakousnu a bude mi to utíkat....

leny2
24. zář 2009

Mám zaděláno na langoše, už to kyne, to si pošmáknem. 😅

blazenkaa
24. zář 2009

ahojky hlčičky knečně jse, dorazila domu z A.včera jsem za váma chtěla taky jít napsala jsem asi 3krát vedle a už mi nešel net ,konečně už jde .

blazenkaa
24. zář 2009

holčky kdepak jste já si sem jdu pokecat a taky by jsem potřebovala jednu radu a vy tu nikdo nejste ☹

leny16
24. zář 2009

Ahojda blaženkaa 🙂 s čím potřebuješ poradit??

blazenkaa
24. zář 2009

jé mamina je aspoň tady to jsem ráda .
Ty jsi ještě celá?
Lenýsku prosímtě sice už je to 9 měsíců ale pamatuješ si ještě od kdy jsi užívala ten vag. gel Crone

mysicka.hk
24. zář 2009

Ahoj těhulinky tak jsem zpátky.
Museli jsme dát PC na menší vylepšení tak píšu až dnes.
Dovolená byla super a teď vás jdu dočíst

leny16
24. zář 2009

ježiš, to ani nevím co to je 😕 A ani jsem o tom ještě nečetla. To ti fakt neporadím ☹

blazenkaa
24. zář 2009

Ahojky mysicko zase tě zdravím mezi koníkářky.Kdepak jsi byla na dovolené 🙂

janysek70
24. zář 2009

Blaženko, Leny otěhulila přirozeně, tak neví 😉

leny16
24. zář 2009

ahoj mysko 🙂 🙂 rády tě tu vidíme 🙂

leny16
24. zář 2009

přesně tak jak říká jany 😉 Jany, co to je?

blazenkaa
24. zář 2009

jé tak to já jsem nevěděla Lenysku že ty jsi to měla normální cestou tak to promiň.

Ahojky Janýsku tak jak je a co bobísci koukalajsem že už je máš u sebe v domečku.
A co ty ty jsi ho brala

janysek70
24. zář 2009

To je Leny ten Crinone gel, je to obdoba Utogestanu....měla ho čoko, ale ta nyní neporadí, Leny2 možná...

blazenkaa
24. zář 2009

tak to jsem v pr.... jsem to ale kráva blbá že jsem se neoptala úplně mi to vypadlo z palice