Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
19. říj 2009

😀 😀 😀 😀 postavime domecek co vam budu rikat nejaky petigeneracni takovych 18+1 😀

janysek70
19. říj 2009

Tady domlouváme hodně důležitý bussines 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Janysku jen nekřič,nebo budeš mít vnoučátko ani se nenadáš 😀 Máš adepta 😀

septim
19. říj 2009

to mas recht marhul

coko.joko
19. říj 2009

no sept 18+1 je pro vas hodne malo 😀 co kdyz prijdu na navstevu ja a budu mit od tebe holku a pak jeste janysek to musis vic mistnosti 😀

septim
19. říj 2009

ja tady koukam na ty detskeobchody hned bych nakupovala
🙂

leny2
19. říj 2009

Ahoj holky,

Septim, gratuluji k potvrzení těhu a přeji, aby to byl klučina. 🙂

Vy teda holky jedete, než jsem vás stihla dočíst, tak jste napovídaly dvě stránky. Já jsem dělala taxíka babičce k doktorce a pro mladýho do školy a teď nás čekají úkoly. Zítra valím k zubařce a na návštěvu ke kamarádce, která má 3 týdenního klučinu, tak už se moc těším.

coko.joko
19. říj 2009

jeste nic nekupuj sept....ja taky nic nekupuji a mam jeste cas a ty taky 😉 ale ten kocarek me vrta hlavou musim zjistit jestli ho maji i tady 😉
no janysku,aby neprisel mladej a nerekl ti,ze ceka rodinku 😀

janysek70
19. říj 2009

Sep, se ti sotva vstřebalo sperma a už vymýšlíš, v čem bude šmudlík chodit 😀

coko.joko
19. říj 2009

Ahojda leny2,to vis kdyz se sejde sept a janys s marhul a cokousem,tak jim ty huby jedou........ 😀 mas videt na sraziku to nevis koho driv poslouchat...ja jsme teda s ticha a moc placha 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Leny2 Coko kecá je ukecaná taky 😀 😀 😀

janysek70
19. říj 2009

U mladýho jsem v klidu, ten na to nemá čas, teď je pořád v práci a není nijak hrrrrr a aby si nechal komandovat od ženský

marhulinka
autor
19. říj 2009

Janysku nemá čas jo?? 😀 😀 někdy stačí chvilenka a kapinka a je to 😀 😀 😀 😝 😝 😝

coko.joko
19. říj 2009

no janysku muj bracha taky nebyl hrrrrrr a po 5 mesicich rekl,ze bude tata 😀
marhul jsem ticha holka....me znate ne

janysek70
19. říj 2009

čoko, ty jsi byla zticha, protože jsi měla v álejích nablito 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Coko-no právě 😀

Tak já se napucla a vidím to,že se půjdu natáhnout 😉 😔

septim
19. říj 2009

ja zacnu nakupovat az kolem 20tt do te doby se muze stat cokoli 😒 ale jen tak koukam co bych chtela ale kocarek je jasny

septim
19. říj 2009

janysku to mas pravdu cokous znacil cestu aby vedela kudy domu

janysek70
19. říj 2009

Sep, to si zase pošťák k vám uběhá nohy 😀 a Michal bude v pozoru, co zase přinesl 😀

coko.joko
19. říj 2009

no janysku jak to mluvis 😀 o me co si reknou holky,ze jsem nejaky alkoholik 😀 a stejne za to muze sept..ta me tak moc opila a ja pak usla chudak v taxiku 😀 a druhy den trpela pri nudlove polivce 😀 no a to taky bylo na posled

septim
19. říj 2009

jim pred barakem zridim nejake parkovaci misto

janysek70
19. říj 2009

Naposled nudlová polívka???? 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Já myslím,že na poště budou muset přijmout posily,aby ty balíky stíhaly!!

coko.joko
19. říj 2009

janysku to je tam porad u sept postak to uz ma nauceny po slepu jen vidi adresu 😀
sept za to muzes ty,ze me bylo tak moc spatne 😀 chudaci holky na me koukali jako kdybych byla z marsu,jak jsem porad chodila na OOOO a chudak cisnik,ten mel prdelky ze me 😀 a pak nemohl ani spocitat kolik jsem toho mela 😀 takze jsem na tom jeste vydelala

septim
19. říj 2009

ja jo vzdyt ja te ani nevidela to ti taxikari te opijeli tak to nesvaluj na me 😀 😀

janysek70
19. říj 2009

Já už musím, přestat trošku vykecávat, páč mám být těhu při 11111 příspěvku a to bude za chvíli, tak abych to neprokoučovala 😀 , se budu muset porozhlídnout po nějakém nabíječi 😉

coko.joko
19. říj 2009

ne janysku naposled blinkani po alkoholu.......
sept to neni pravda to pan majitel me zabil tou whiskou nebo co to pije fuj prase jedno 😀 jeste ted me je zle...a ty zase panacky jablicka taky hnus.........zlata kofola a nebo 10 pivko

septim
19. říj 2009

ja tam nahodou mela vazny rozhovor na baru to ty jsi tam mela tri chlapy co to do tebe hazely 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Sept má 1111 příspěvkůůůůůůůůůůůůůůůůů

septim
19. říj 2009

ti pujcim manzele ten se ted citit kdyz je to plodny samec 😀