Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Už ne 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Tak Janysek už šla hledat nabíječe,co??

septim
19. říj 2009

a co ty rumickovr s kolou co jsi bumbala pod schodama s taxikari 😀 😀 😀 😀

coko.joko
19. říj 2009

holky ja musim jit se me povida dobre,ale Vrata vola kdy pujdem,tak jdu namalovat ksicht,at se neleknou lidi a jdem na ten nakup...vecer mrknu a sept moc diky.........mas u me tu cokoladu 😀 a prosim te poprej Mise vse nej k svatku a dej ji pusu za me 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Taky pádím opatrujte se pa pa pa

septim
19. říj 2009

neboj dam pusinku a popreji a uz se tesim na cokosku 😉

janysek70
19. říj 2009

Jéééé, čoko už se začala bát, že se provalí něco dalšího, tak bere roha 😀

septim
19. říj 2009

neee je to holka hodna

janysek70
19. říj 2009

Hm 😀 😀 😀 😀 😀

septim
19. říj 2009

letim uspat zverTAK ZATIM

janysek70
19. říj 2009

Páčko, já jdu hodit jiskru

coko.joko
19. říj 2009

si delas prdelky sept ja jsem to nepila co kdyby to bylo otraveny 😀 a ty si mela rozhovor jo...na baru pri panaku a dva muzi kazdyho z jedny strany 😀 😀
janysku neberu roha byla jsem se udelat pekna a musime jit.....tak vecer a nezlob se tady....moc

coko.joko
19. říj 2009

ha tu nikdo to ziram........ 😕 😕 jsem se uz vratila z nakupu a jsem hotova,venku slunce jak v lete a tak jsem jeste dala malou prochazku pres park 😀 ted jsem snedla svacinku a pujdu k telce a pustime si Chalupare 😀 jako doma....

mysicka.hk
19. říj 2009

Zdravím všechny pilné pisatelky.

marhulinka
autor
19. říj 2009

Já si na necelou hodinku schrupla a před chvílí jsme taky dorazili z venku...tady je taky krásně...sluníčko a docela teplíčko 😉 Jen jsme museli zase spěchat domů,jinak bych se počůrala 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Copak jste nakoupili?? Papu co?

mysicka.hk
19. říj 2009

Tak v pátek jdu naposled do práce a v neděli hurá do Chebu.

coko.joko
19. říj 2009

marhul jen papu a moc dobry same zdrave veci...tvaroh,jogurt,kefir,ovoce a zeleninu 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Mysi ať ti jde školeníčko a hurá do nové prácičky 😉

Já se vykoupala a večeřím rohlíček s máslem a sýrem a k tomu mám meltu...dneska asi půjdu brzo do hajan 😀

coko.joko
19. říj 2009

marhul...tak to mas dobrou vecu..ja myslela,ze syr se v tehu nemuze.jsem o tom i nekde cetla 😉 ja jsme mela chlebicek s maslickem a k na tom vajicko 😀 a k tomu mlicko 😉
mysko,at to rychle utika v Chebu a moc tam nezlob 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Neměly by se plísňové sýry...jako hermelín,niva a tak...

coko.joko
19. říj 2009

aha a ja prestala uplne vsechny takze to zase zmenim 😀 takovej smazak mnamky to je dobrutka 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Jojo smažáček jsme měli včera k obídku mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

coko.joko
19. říj 2009

hm.....tady,ale nekoupim tak dobry syr jako prodavaji v CR 😀 takze si pockam a dam si ho v hospode se septikem 😀 jdu do vany....

marhulinka
autor
19. říj 2009

Papa přeju krásný večer a sladké sny 🙂 😉

leny2
20. říj 2009

Dobré ráno všem,
venku pěkně mrzne, musela jsem oškrabovat okna, tak kdo nemusí, tak buďte doma v teplíčku. 🙂

septim
20. říj 2009

ahojda vsem doma budu urco holky celou noc dnes rvaly jsem uplne hotova. Tesim se az pujdou po obede spinkat a ja taky 😉

marhulinka
autor
20. říj 2009

Krásné ránko všem.... 🙂 😉

leny2
20. říj 2009

Septim,
máš těhu nevolnosti? To musí být náročné, když ti je blbě a starat se o dvě malé princezny, já jsem ráda, že je synáček už větší, že jsem mohla odpočívat.

leny2
20. říj 2009

Jdu něco uvařit a umýt si hlavu a po obědě vyrážím k zubařce a na návštěvu juknout na mimi. 🙂