Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
20. říj 2009

Já čekám na miminko od r.2005 a můžu říct,že ty čtyři roky utekly straašlivě rychle,každý měsíc byl pro mě jak týden....bylo to strašné....

marhulinka
autor
20. říj 2009

Tak koukám,že jen co se vyhrabu z pelechu,tak už tu zase nikdo není ☹

agatice
20. říj 2009

snad neva ,že vám sem vlezu 😅 ,ale musím reagovat na těhotenství Septim.

Septim- to je super prostě nevím co víc dodat, jen má to někdo holt štěstí. 😅 Přeju hoooooodně štěstíčka vaši celý rodince.
Už ani nevím kdy naposledy jsem byla u tebe, ale holčinky už musí být velké vid???

Jo a souhlasím s váma, že to čekání je fakt na palici, když to vezmu kolik peněz to stálo, nervy a vztahu to taky určitě neprospívá tak mi z toho je fakt někdy na nic. A takový ty řeči at vydržím a čekám atd... to už mě dávno přestalo bavit poslouchat.

Janysku- já ,když nepomůžou IUI nebo ten vytoužený zázrak tak půjdu na IVF začátkem roku.

mysicka.hk
20. říj 2009

Ahoj Blaženko nebreč jedu v tom s tebou,
taky čekám na prvního potomka jako ty. 😉

mysicka.hk
20. říj 2009

Vím jak je to těžký, dělám v obchodě a každý den je u nás
spousta mamin s dětma, nebo těhulek. Dvě kamarádky jsou těhu.

marhulinka
autor
20. říj 2009

Ahojky Mysi už se ti to krátí,viď?? Zítra už je středaa

mysicka.hk
20. říj 2009

No právě. V práci to vře a mě se tam nechce.
Musím, týden uteče jak voda.

septim
20. říj 2009

blazenko urcite to vyjde jak psala marhul ten spravny cas urco prijde ver tomu 😉 marhuli ja ti to spani tak zavidim, ja bych spala celej den jeste ze me holky nechaly odpolko alspon hodinu lezet 😉 agatko dekuji ze jsi se ozvala a dekuji za prani 😉 drzim palecky at vam to konecne vyjde, vzdy se zase zastav rada te uvidim jak pojedes do HK. Akorat uz nebydlime tam kde pred tim ale hned vedle Fakultni nemocnice 😉potrebovaly jsme o trochu vetsi byt 😀 holky to by jsi koukala Ada ta uz krasne chodi prejde s prehledem celej byt a Anetka ta se snazi udela tak 3 az 4 kroky a pak se zacne houpat ze strany na stranu a pak bac 😉 je to legrace ale jsou ted docela protivne lezou nam zoubky tak si vsichni uzivame 😉

marhulinka
autor
20. říj 2009

Všem krásný zbytek večera a týdne opatrujte se!!!!!

coko.joko
20. říj 2009

Tak jsem doma,byla jsem venku a sedela jsem u Ryna krasne slunicko a pohoda.Jsem si pripadala jak u moreee.Palmicky,svetla a hudba a ja tam popijela cokoladu a Vrata pivko a proste pohudka.... 😉
janysku jeste jsem ten strudl nedelala,mamka me poslala ten recept a budu ho teprve delat...

janysek70
20. říj 2009

No ty snad bydlíš někde na Floridě 😀

janysek70
20. říj 2009

Jé Agi, tak ať už to IVF není potřeba. Kdy máš to IUI? Nebo už je po zákroku? Taky plánuji 3. IVF na začátek roku...

coko.joko
20. říj 2009

janysku prijed na dovcu ke me a uvidis kde bydlim 😀 tady das super relax,lidi jsou moc hodny a moc dobre se tu pije,ale to ja uz nemuzu 😎 kdyz tu byl bracha vlastne po 8 letech co tu jsem ja,tak kdyz odjizdel,tak rikal,ze kdyby to vedel,ze to tu je tak krasny a tolik obchodu a hospod,tak by tu byl uz driv 😀 to je pako vid a to jsem mu rikala kazdy rok,at prijede 😝

coko.joko
20. říj 2009

tak rekni Michalovi a muzete prijet na par dnu 😉

janysek70
20. říj 2009

Jo ten by tak někam jel, to ho vidím 😀 . Jsem ho za celé léto krom výletu do CAR nedostala 😒

coko.joko
20. říj 2009

No,aspon vyjel nekam...to je co rict do Caru... 😉 ale fakt neni problem a jste tu vitani....jsem musela delat Vratovi vecu...tak jsem se trochu zdrzela...

janysek70
20. říj 2009

Já ordinovala.....
Čekám, až mi doschnou vlasy a půjdu chrupkat.

coko.joko
20. říj 2009

jo ordinace....je vlastne utery... 😀 a me davaji VKV,ale uvidim je zitra k snidani..jdu si taky dadnout,jsem nejak zmozena po te prochazce..tak se hezky vyspinkej a zitra pa 😎

janysek70
20. říj 2009

Dobrou 😉 , ráno nebudu, jedu do kanclu...

leny2
21. říj 2009

Dobré ráno všem,
včera už jsem to nestíhala, tak musím dočíst co jste povídaly.

marhulinka
autor
21. říj 2009

Dobré ránko všem...já teprve vstávala...byla jsem vzhůru už zase kolem šesté /jako každý den/ prcek mě vzbudil...ale uhladila jsem ho,že ještě chvilenku....no a teď mám hlad jako vlk,jak jsem zvyklá snídat už po šesté...
Přijela nám včera švagřička s neteřinkou na týden,jsou naproti u mamči...takže se těším na ňuchláníčko zase a na kočárkováníčko-musím to přeci pořádně trénovat 😀 Takže budu asi většinu času tam 🙂

leny2
21. říj 2009

Marhulinko, v sobotu už ti naskočí 20 tt, to je super jak to letí. 🙂

Blaženko, Mysicko, je to opravdu těžké to čekání na mimi, ale věřte, že to přijde. My jsme také čekali jako Marhulinka 4 roky, jeden celý rok se věnovali IVF a pak se ten zázrak stal a bylo to.Vím, že tyhle všechny útěchy jsou slabé, ale osudy nás všech vám musí dodat energii a bojovat dál.

marhulinka
autor
21. říj 2009

Leny joooo letí to a to je dobře,viď?? 😉

leny2
21. říj 2009

No jasně, jsem ti v patách o 14 dní.

leny2
21. říj 2009

Dneska mám chuť na jablkový knedlíčky, tak si je půjdu uklohnit. 🙂

leny2
21. říj 2009

Mám různé práce doma dělat, ale nějak se mi do ničeho nechce, vždycky si řeknu, že mám tolik času na to, že to udělám jindy.

leny2
21. říj 2009

Včera jsem si přivezla od kámošky náš košík na mimi, měla ho půjčený, tak jsem se tak naladila, že už bych brala mimi v něm.

marhulinka
autor
21. říj 2009

Leny tak na mimi si ještě chvilku počkáš...však nám to hezky utiká a pak už se budeme jen kochat 🙂

Já dneska dělám zapeč.brambory a jinak budu pořád v trapu 😀

leny2
21. říj 2009

Taky jdu něco dělat, měj se hezky.

coko.joko
21. říj 2009

Ahojda,
jsem nejak dneska nestihala nakouknout...delala jsem obidek kynute knedlicky s boruvkama 😉 moc dobry...koukam,ze leny2 bude mit s jablickama knedlicky a marhul bramburky... 😉
sept ma asi navstevu mil..doufam,ze ji bude pozdravovat od nas.....
janysek pracuje v kanclu a nebo je vyjeta nekde na cesta
a ostatni holciny nevim...